Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosás után is meglévő foltot mivel tudom kiszedni? fórum

Mosás után is meglévő foltot mivel tudom kiszedni? (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 4. 17:23
Én is a domestos-t használnám, tuti kiszedi és a fehérnek nem árt.
2015. júl. 4. 17:02
A 'Venis' színes ruhákhoz tökéletes! Ha kimostad és ott maradt a folt, töményen önts oda belőle és hagyd rajta legalább 1 órán át és mosd ki még egyszer. Garantáltan kimegy a folt! :)
2015. júl. 4. 15:49
Szerintem a fehér rongyszőnyeget simán domestosozhatod. Vagy bármi fehérítőt használhatsz.
2015. júl. 4. 15:41

Olvastam már rengeteg helyen, hogy hogyan kell kiszedni a foltokat azonnal.Ezzel nincs is semmi baj, csak azt nem olvastam még sehol, hogyha kimostam a ruhát és még mindig benne van a folt, hogy hogyan kezeljem.

Konkrétan kávéfoltról lenne szó ami a fehér rongyszőnyegre kiömlött.A párom kimosta simán, mert én nem voltam itthon, de a folt ott van és nagyon csúnya. Vanish szőnyegtisztítóval nekiálltam, de semmi.Most szárad, de a folt maradt.Praktikák kellenének,hogy hogyan szedjem ki, mielőtt megvenném a sok folttisztítót a boltba.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook