Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Móriak, Veszprémiek !!! fórum

Móriak, Veszprémiek !!! (beszélgetős fórum)


8. Sicike (válaszként erre: 7. - Fksz)
2010. okt. 17. 19:34

(Lehet nem is Te fogalmaztál nyersen,csak nekem van 1000 + 1 nyűgöm...)

Nyomozok jövő héten még hol,mi a helyzet.

A magán most a legutolsó megoldás.

Meglátjuk.

7. fksz (válaszként erre: 5. - Sicike)
2010. okt. 16. 19:35
Bocsi, nem megbántani akartalak.Nem lehet kitalálni, ki milyen anyagi, illetve családi kürölmányek között él, kinek mire van ideje. Én a saját (apukám) tapasztalatom írtam le, mégha nyersen is hangzott, ha nem 'ninus' autó visz, sok idő, mire valahova be lehet jutni. Ha megteheted, és sürgős, menjél magán alapon, ha nem teheted meg, akkor egy telefont megér, hogy itt (Veszprém) mikor kerülnél be.
6. Sicike (válaszként erre: 2. - Törpe hugi)
2010. okt. 16. 09:34

Köszönöm a segítségedet.

Igazán rendes vagy,hogy Te nem az ok-okozatokat fejtegeted,hanem segítesz az infóban.

Köszi.

5. Sicike (válaszként erre: 4. - Fksz)
2010. okt. 16. 09:32

Rendi vagy!

Én nem az a típus vagyok aki eldönti,hogy rosszul lesz és akkor mentőt hív.

Azt nem tehetem meg,2 gyerek mellett befekszem a kórházba.

Általános kontrollhoz van szükségem hasi ultrahangra,ez így megy sok éve,de a helyi kórházban itt siralmas a helyzet.

Egyébiránt tudom,hogy ált. mindenhol így megy.

De volt a korábbiakban tapasztalatom,hogy Móron és Veszprémben azért nincsenek úgy behavazva.Akkor,mikor voltam ott gördülékenyebben mentek a dolgok,mint itt.

Azért írtam Mórt és Veszprémet.Most mik a tapasztalatok,érdeklődtem.

Nem Pestet.

A pár hét még elmenne.....

4. fksz (válaszként erre: 3. - Fksz)
2010. okt. 15. 20:34
vagy 'legyél' rosszul, és vagy mentőt hívj, vagy feküdj be a kórházba, akkor azonnal megcsinálnak mindent. Amúgy hónapokat jobb esetben pár hetet kell várni mindenre.
3. fksz (válaszként erre: 1. - Sicike)
2010. okt. 15. 20:33
ha sürgős, sztem menj magán alapon. Úgy azonnal bejutsz.
2010. okt. 15. 19:46
Szia! Veszprémben is nehézkes a dolog,tudomásom szerint kb: 2-3hónap a váróidő.Itt is előjegyzésre megy a dolog.
2010. okt. 15. 08:23

Sziasztok!

A segítségeteket kérném.

Aki tud információt arról,hogy most,jelenleg hogyan működik az ellátás a Móri ill. a Veszprémi Kórház,-vagy Rendelő Intézetben a hasi ultrahang vizsgálat,kérem írjon nekem.(Előjegyzésre,időpontkéréssel,vagy elég,ha odamegyek?Mennyire későre adnak időpontot?)

Sürgős lenne.

(itt Fehérváron csak februárra kapnék időpontot,és nekem az késő lenne.)

/vagy maradna itt a Nővédelmi 5000-ért.... :( /

Előre is köszi mindekinek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook