Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » More milk pluszról van valami tapasztalat? fórum

More milk pluszról van valami tapasztalat? (beszélgetős fórum)


11. szeszi22 (válaszként erre: 10. - Zebra25)
2013. febr. 5. 15:23
Mindenképp pontosan szedem, remélem majd segít.
2013. febr. 4. 18:55
csak az a lényeg, hogy pontosan kell szedni, nem igazán érdemes kihagyni 1 szemet sem.
2013. febr. 4. 16:41
Köszi mindenkinek, párom meg is vette majd ma hozza haza, bízom benne hogy meghozza a hatást.
2013. febr. 4. 14:10
Nekem használt, nagyon is.
2013. febr. 4. 12:47

Én is használtam, de csak pár hónapig az elején, amíg beindult a tej. Szerintem osztozni egy dobozon nem ér semmit, vegyél magadnak és vedd be azt a mennyiséget, amennyit ír kg-ra rád számolva. Emellett a napi 3-4 liter folyadék is fontos. Csak ajánlani tudom.

Még egy dolog, én is féltem, hogy mi lesz ha abbahagyom, de nem lett csökkenés.

2013. febr. 4. 10:54

Szia.

Nekem nagyon jól használt. 32 hétre született ikreim inkubátorban voltak 6 hetet. Ez idő alatt nem tudtam őket ugye szoptatni, nem volt testi kontaktus, babaillat, összebújás, ami elvileg beindítja úgy igazán... volt viszont stressz, aggódás értük, megmaradnak, mi lesz velük stb.. ami köztudottan nem túl szerencsés dolog egy szoptatós anyának..de fejtem, kézzel, kézi fejővel, és géppel is. Háromszor is elapadt közben, akkor mindig ezzel a kapszulával tettem rendbe, és mindig sikerült(igaz nem volt leányálom) visszaszaporítani. Nem szedtem el a szoptatási időszak alatt én sem a 100 szemes adagot összesen, mert ahogy beállt , úgy abbahagytam mindig. Két barátnőmnek adtam a maradékot, Nekik is használt.


Nekem a tejbelövellés is elmaradt, ami még a gyerekágyon megtörténik. 3 napig a császár után csak egy-egy csepp jött, pedig volt stimulálva a mellem, kézzel fejtem volna( 1-2 csepp jött a 2 x20 perces "fejés" alatt). Akkor ajánlották ezt a kapszulát, kipróbáltam, és másnapra belövellt szépen.


--

Én azt javaslom, hogy írj egy köremailt, vagy kérdezd végig a nemrég szült ismerőseidet, kolléganőidet, hogy használtak-e ilyet, ha igen, nem-e maradt 2-3 napra való adag Nekik, mert átvennéd, kipróbálnád stb. Nekem, és akiknek én ajánlottam általában már egy napi szedés után spriccelős mennyiségűre szaporodott a teje, így gondolom 2-3 nap alatt látnád hogy érdemes-e beruházni rá vagy sem a Te esetedben.

2013. febr. 4. 10:42
Nem használt, többen osztoztunk egy nagy dobozon, és senkinek nem használt, vagy nem látványosan, vagy nem is attól volt picit több.
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Szeszi22)
2013. febr. 4. 10:41
Hja, a csecsemosok egyebkent elsok kozott ajanlottak a tojaslevest ill. A madartejet ,ez a ketto nagyon jo es az alk.mentes sor valamint igyal sokat! En kb.napi 6 liter vizet is megiszom:) mondjuk szomjas is vok allandoan!
2013. febr. 4. 10:36

Stem nagyon jo! Prom szerezte be, mivel en csaszaros voltam es tartottam tole,hgy nem lesz eleg ill.nem indul be idoben.

Meg a korhazban vettem be belole, de aztan nem is kellett,mert utana beindult mar. Aztan szilveszterkor osszeszedtem egy csunya calici virust,amitol majdnem elment a tejem, de aztan szedtem be akkor megint es visszajott.

Szval, mindenkeppen ajanlom, a klubban is szedtek tobben es nekik is bevalt!

2013. febr. 4. 10:35
Én anno próbáltam, de nem szedtem ki teljesen...nem hiszem, hogy attól lett volna sok tejem. Napi 3-4 liter folyadékot megittam, lehet az sokkal többet segít...
2013. febr. 4. 10:31
Nagyon kevés a tejem, és szeretném kipróbálni, de mivel drága így érdekelne, kinek mi a véleménye. Valami tejserkentőt mindenképp szeretnék, mert nem akarom tápszerezni a kicsit. Homeopátiáztam és mecsek teát is ittam, de nem hozta meg a hatást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook