Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » MORA márkájú gáztűzhellyel kapcsolatban mik a tapasztalatok? Melyik típusa a legjobb? fórum

MORA márkájú gáztűzhellyel kapcsolatban mik a tapasztalatok? Melyik típusa a legjobb? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 2. 19:28

Köszi a válaszokat!


Eddig 1:1 ellene és mellette. :)

Remélem még írnak majd.


zsazsanéni utána nézünk a pelgrimnek is.

4. dovima (válaszként erre: 1. - Titánia83)
2011. dec. 2. 17:42
nekem az van,és semmi bajom vele ,a sütő része villany és az a legjobb benne,imádom ezt így együtt,főleg ami nekem elötte volt...
2011. dec. 2. 17:36

Nekem az új tűzhely vásárlása előtt nem ajánlották ezt a tűzhelyet.Kicsik a gombok is rajta.Én Pelgrim tűzhelyet vettem ,ez magyar gyártmány és lehet hozzá alkatrészt kapni.A gázszerelők nem ajánlották holmi Tesco-ban vett külföldi masinákat,mert annak nincs alkatrész utánpótlása.Ja és még a szerelő mikor be

állította,megvigasztalt,hogy ez mint a régi ami 35 évet szolgált nem bír ki.ezeket már nem arra gyártották,hogy egy életre kitartson.

2011. dec. 2. 16:52

Sziasztok!


Érdekelne, hogy

- kinek mennyire vált be

- előnyei

- hátrányai

- ha nem vált be, mit vettetek utána?

2011. dec. 2. 16:51
MORA márkájú gáztűzhellyel kapcsolatban mik a tapasztalatok? Melyik típusa a legjobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook