Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mopsz kutyus fórum

Mopsz kutyus (beszélgetős fórum)


2012. jún. 12. 17:08
Én is szeretnék egy mopsz kutyát. Még olvasgtok a fajtával kapcsolatban, de cukinak látszanak.
2011. márc. 28. 20:09
Köszönöm nektek a biztatást!!! Annyira beleéltem már magam, hogy lesz ilyen kutyusom. Képzeljétek a hétvégén sétáltunk a Balcsi parton és mi futott oda hozzám egy édes Mopszi kutty. Nyalogatta a kezem és ott pörgött a lábam körül. Ennivaló volt. Ilyen kutyit szeretnék most már tudom.
2011. márc. 27. 08:19
Na azért tud ő rosszalkodni.Nem tudom milyen idős kutyust vesztek,nálunk is egy ideig bent élt velünk,majd társat kapott és kikerültek.Az ajtókba barázdákat vájt,de ha most fogsz ezzel a fajtával először találkozni,egy tüneményre találtál.Ódákat tudnék zengeni róla,jó hangosan horkol,kis duzzogós,nagyon tud ám szeretni,ragaszkodni,mondanom sem kell imádja a hasát,olyan mint egy rinocérosz sokszor,néha pittbullként viselkedik(ahogy játszik)annyit szoktunk nevetni rajta.Az enyém már 7 éves, nagyon keveset ugat,azt is olyan furcsán.Nem tud az enyém,mindig kinevetjük ahogy rákezd,és meg is sértődik rajta.Az enyém nem egy beteges fajta,pedig a fajtiszta kutyák érzékenyebbek,de minden kutyus más.Ha kislányt vesztek(nekem az van)eljön majd számára is a negylánnyá válás,és az lakásban okoz némi gondot,ezzel számolni kell,de nálunk a menszeszes időszakában kutyáknak való menszesz bugyit hord(tudom nevetséges,de jobb,mintha összevérezne mindent).Röviden ennyit,az biztos imádni fogjátok!!!
2. Diandra (válaszként erre: 1. - Bognárné Erika)
2011. márc. 26. 23:45

szia!


tesóméknak van, mindketten dolgoznak a férjéval napi 8 órát is egyedül van mopi, abszolút elvan. ez ne tartson vissza.

2011. márc. 26. 23:42

Sziasztok Mopsz gazdik!

Nagyon megtetszett ez az édes kutyafajta. Szeretnénk mi is bővíteni a családot egy kutyussal. Mielőtt megtennénk ezt a lépést kérnék tanácsot több dologban. Vásárlás előtt vagyunk, szeretném a segítségeteket kérni mire szükséges oda figyelni a vételnél. Ami még igazán fontos kérdés a kutyus szempontjából. Mindketten dolgozunk a kutyus 5-6 órát lenne egyedül a lakásba hétköznaponként. Szeretném megérdeklődni mi a véleményetek, hogy viselné ezt a kutyus. Nem szeretném, ha a mi meggondolatlan elhamarkodott döntésünknek a kutyus látná kárát.

Előre is köszönöm a segítséget.:bene

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook