Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Montágh Imre: Mondd ki szépen dvd! Használt? Érdemes megvenni? fórum

Montágh Imre: Mondd ki szépen dvd! Használt? Érdemes megvenni? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 28. 06:23
Szerintem ami használ, az a logopédus. Aki nem ért hozzá hogy 1-1 hangot hol, hogyan kell jól képezni, az nem foglalkozzon vele, mert nagyobb kárt csinál mint hasznot. Hiába hallja a gyerek hogy hogyan ejtsen ki valamit, ha nem tudja hova tegye a nyelvét, hogy tartsa a száját hogy egy adott hang jól jöjjön ki.
3. martin3 (válaszként erre: 2. - 241349700b)
2012. ápr. 24. 22:04
a könyv az "csak" 1500körül van, a dvd viszont 4000-4500 között, és elsősorban a dvd érdekelne, csak ez kissé drága(vagy nem?)
2012. ápr. 24. 21:56
Nekem egyszer egy nagymama ajánlotta a könyvet, de nem vettem még meg. Néztem a neten is. Nem olyan borsos az ára, csak azt nem tudom milyen feladatokat tartalmaz, milyen lehet a könyv.
2012. ápr. 24. 21:44

sziasztok!

Van valaki aki használta a Mondd ki szépen dvd-t? Érdemes megvenni, használt? Csak azért kérdezem, mert elég sokba kerül.

A könyvet is érdemes megvenni, vagy elég a dvd?

köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook