Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mondjam le a szombati programomat miatta? Mi lenne a jobb taktika a részemről? fórum

Mondjam le a szombati programomat miatta? Mi lenne a jobb taktika a részemről? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. okt. 25. 19:18

Attól, hogy randizgatsz van neked is saját életed.

Én tuti elmennék a buliba.

Nem mehettek együtt?

2012. okt. 25. 19:16

A gondom az, hogy randizgatunk egy sráccal két hete és nagyon tetszik nekem. Sokat gondolok rá, mindig várom a hétvégét, hogy láthassam, mert csak akkor tudunk, akkor is csak egy estére még. Mindketten elég sokat dolgozunk, annyira nem is lakunk közel (kb 40 perc az út).


Eddig mindig simán ment a randevús napunk egyeztetése, mindketten szabadok voltunk péntekenként. Most viszont azt mondta neki csak a szombat jó, nekem a péntek lenne csak (vasárrnap egyikünknek sem). Szombaton Halloween Party-ra mennék a baraátnőimmel, de belőlük is a fele már lemondta. Kíváncsi lennék a bulira is, de ezerszer többet jelentene nekem vele lenni.


De ha attól el is tekintünk mit súg a szivem... mit gondoltok mi lenne a jobb taktika? Tudja, hogy abba a buliba készülök, ha lemondom lehet, hogy túl elérhetőnek tűnök majd. Ha pedig azt írom akkor ne találkozzunk, belefájdul a szivecském és egész jövő héten a jövő hétvégét várom majd.


Fiúk, lányok mi a véleményetek?!


24L

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook