Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mondj valami vigasztalót, kérlek... fórum

Mondj valami vigasztalót, kérlek... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. nov. 16. 20:05

Nem tudom mi történt, hogy vigasztalót kell mondani, mert nem írtad le!

De.Én nagyon szeretném, ha sikerülne túllépned rajta, szurkolok neked. Hidd el, a Hoxán vannak emberek, akik segítenek neked. Nekem is segítettek, hinned kell az emberekben, és főként magadban. Olyan dolog nincs amit nem lehet megoldani. Nekem minig azt mondták, mindent lehet csak akarni kell!! Fel a fejjel, hiszen az élet szép, csak észre kell venni az apró szépségeket, amik felépítik a nagy csodákat!

52. gyöngyi (válaszként erre: 48. - Zizisicc)
2007. nov. 16. 19:56
És ha nem akarom a régit lerombolni???
51. Delete (válaszként erre: 47. - 22b83e8961)
2007. nov. 16. 19:51
Mi baj?
2007. nov. 16. 11:06
"Ha a tüskére figyelsz, nem fogod érezni a rózsa illatát!"
49. Zizisicc (válaszként erre: 47. - 22b83e8961)
2007. nov. 16. 11:01

"A romokból nő ki a legszebb virág!"


"Ahhoz, hogy létrehozz valami újat, először le kell rombolnod a régit!"

48. Zizisicc (válaszként erre: 47. - 22b83e8961)
2007. nov. 16. 11:01

"A romokból nő ki a legszebb virág!"


"Ahhoz, hogy létrehozz valami újat, először le kell rombolnod a régit!"

2007. nov. 16. 09:10
Nekem is mondjatok valami vigasztalót!!!Nagyon rossz helyzetben vagyok minden össze jött.
2007. nov. 16. 08:51
Ahhoz, hogy szivárványt láss, el kell viselned az esőt...
2007. okt. 24. 16:12
miért kell vigasztalót mondani?
44. 0c97fbb607 (válaszként erre: 43. - Mazsi-drazsi)
2007. szept. 10. 23:00
Már itt lenne ........
2007. szept. 10. 22:56

Köszönöm, majd ha eljön az ideje. Amíg nem érzem úgy, hiába engedem el a lufit.


Egyébként a Született feleségekben volt ez. Nem is volt az rossz sorozat, ebből is kiderül.

2007. szept. 10. 22:42
Ez nem butaság, hanem egy nagyon szép és hatékony módja az elengedésnek!
41. 0c97fbb607 (válaszként erre: 40. - Mazsi-drazsi)
2007. szept. 10. 22:24

Ja de!Egyszer láttam egy filmben,hogy egy nő nem tudta elengedni a gyermekét,elvetélt azt hiszem.

És jött valaki,aki kivitte egy gyönyörű tisztásra,adott a kezébe egy léggömböt és azt mondta képzelje el ,hogy az az ő gyermeke,aztán amikor elbúcsúzott tőle a nő,nagy nehezen elengedte és az felszállt az égbe.

Lehet ,hogy butaságnak érzed,de talán segítene abban ,hogy elengedd.

40. mazsi-drazsi (válaszként erre: 39. - 0c97fbb607)
2007. szept. 10. 22:16
Tudom, tudom és azért köszi.
39. 0c97fbb607 (válaszként erre: 38. - Mazsi-drazsi)
2007. szept. 10. 22:06

A fájdalom hozzá tartozik az életünkhöz,sajnos.De az is lehet ,hogy nem sajnos.

Ha nem lenne fájdalom,nem tudnánk értékelni az örömöt,vagy a boldogságot sem.

Nem nagy vigasz,de jobbra most nem futja.

38. mazsi-drazsi (válaszként erre: 34. - Apokrif)
2007. szept. 10. 22:02
Ti nem láttátok azt, amit én és nem éltétek át azt, amit én. És ilyenkor nem magamat sajnálom, hanem azt, hogy nem tudtam többet és jobban sagíteni és itt tartani őt a szeretetemmel. Kevés voltam és kevés vagyok. És azt se értem, hogy miért neki kellett elmennie? Ha ez az önsajnálat, akkor abban fetrengek.
2007. szept. 7. 11:13

"Csillag az egen ha neha a fenyben alszik el,

csak megpihen.

De hosszu meg az utja, hat felragyog es ujra

utra kel a messziben.

Ne hidd, hogy itt a veg,

elmult minden, miszep,

sok nagy dobasra jok vagyunk mi meg.

Latod, mig a gyertya langja eg,

azt ne mondd, hogy mar eleg.

Mig a gyertya langja eg,

elolvad szazszor meg a jeg." (Fenyo)

2007. szept. 7. 11:10

"Kerdezd a csillagodtol, mert alszik neha el,

talan hogy felragyogjon, ha ujra utra kel.

Almodj a csillagoddal, hivd hozzad jo kozel,

s meglatod majd, hogy atolel." (Fenyo Miklos)


"Ha elgurult egy konnycsepp, mondd, hogy ennyi,

de gondold azt, hogy innen szep csak nyerni.

Kell egy alom, kicsit ami mas,

kell egy alom, egy igazi varazs,

Kell egy alom, melyet neha elhiszel

hogy a nagy jateknak hose igy leszel.

Kell egy alom, egy igazi varazs,

forro alom, mig tuzel a parazs,

mely ha langra lobban, benne egjek el,

ha meg elfujjak, emleknek megfelel" (Fenyo Miklos)

35. Donyta (válaszként erre: 32. - Apokrif)
2007. szept. 7. 07:15
Ezzel én is egyetértek...
2007. szept. 7. 07:01

Kedves mazsi-drazsi!


Bocsánat de én gy kicsit másként gondolom.


Nem biztos, hogy a szenvedés minden. Van aki önmagát jobban sajnálja, mint akit elvesztett.


Egy személyes dolog - én Édesanyám sircsokrára azt kértem felírni, hogy: "Tudjuk, hogy mostantól egy csillaggal több van fen az égen"

És ez nem jelenti azt, hogy nem szerettem.

33. mazsi-drazsi (válaszként erre: 32. - Apokrif)
2007. aug. 31. 23:09
Kisebb problémákra megoldás ez, de amikor valakit elvesztesz, akit nagyon szerettél, akkor azt csak egyféle képpen lehet felfogni. Ahhoz nincs más hozzáálllás. Vagy nem is szeretted...
2007. aug. 26. 21:43

FONTOS!



1. Nem az a lényeg, hogy mi történik a világban, hanem az, hogy Te ezt a történést hogyan éled meg. Ha felül tudsz kerekedni önmagadon, uralkodhatsz a csillagaid felett.


2. A kerék forog . . .

A dolgok történnek. Vagy tudjuk befolyásolni, vagy nem. Nagyon sok múlik azon, hogyan állunk a témához, hogyan fogjuk fel, hogyan reagáljuk le-, hogyan éljük meg a történéseket.


3. A pozitív beállítottságú embereknek könnyebb az életük, kevesebbet szenvednek és jobban

tűrik a kríziseket.

Mert nem a problémák „borítanak ki” minket, hanem mi saját magunkat azzal, ahogyan a

dolgokra reagálunk!

Ezért jót tesz, ha semmit se szívunk egyből mellre, s megpróbáljuk meglátni mindennek a

másik oldalát is.


Azért tapadunk menthetetlenül problémáinkhoz, mert valódi boldogságunkért nem akarjuk meghozni az áldozatot... (Müller Péter)

2007. aug. 23. 01:24
csokitorta
2007. aug. 22. 18:13

Gabriel Garcia Márquez: 13 jó tanács az élethez


Nem azért szeretlek, aki te vagy, hanem azért, aki én vagyok melletted!

Senki sem érdemli meg könnyeidet, aki pedig megérdemli, az nem fog sírásra késztetni.

Csak mert valaki nem úgy szeret téged, ahogy te szeretnéd, az még nem jelenti, hogy nem szeret téged szíve minden szeretetével.

Az igaz barát a kezedet fogja és a szívedet simítja.

Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sosem lehet a tiéd!

Sose felejts el mosolyogni! Még akkor sem, amikor szomorú vagy. Lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba.

Lehet, hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek TE jelented magát A Világot!

Ne vesztegesd idődet arra, aki nem tart téged érdemesnek arra, hogy veled töltse.

A sors talán azt akarja, hogy sok nem megfelelő emberrel találkozz, mielőtt megismered az igazit, hogy mikor ez megtörténik, igazán hálás legyél érte.

Ne sírj, mert vége lett! Mosolyogj, mert megtörtént!

Mindig lesznek emberek, akik meg fognak bántani, tehát nem szabad feladnod a hitet. Csak légy óvatos!

Légy jobb ember, és tudd, hogy ki vagy, mielőtt valaki újjal találkozol, akitől azt reméled, hogy ismer téged!

Ne küzdj túl erősen! A legjobb dolgok váratlanul történnek. Mindennek oka van, ami történik velünk!

29. Andante023 (válaszként erre: 7. - Venes)
2007. aug. 22. 18:02

érdekes, de nem furcsa. én is pont így érzek. remélem lejjebb már nem visz az út, és hihetetlen erő és élni akarás van bennem, meg tudásszomj, meg olyan gondolatokat és élményeket próbálok felkutatni, amik pozitív töltettel bírnak. ez a csakazértisjóleszésnemadomfel-érzés. meg pl. az az előadó, akinek a számait nemrég még végigbőgtem (vkihez fűződő emlékek miatt), most annyira fellelkesít, hogy egész nyáron a koncertjein tombolok! :)

és még egy bölcs és tanulságos, erőt adó gondolat a végére Albert Einsteintől:

"A lényeges problémákat nem oldhatjuk meg ugyanazon a gondolkodási szinten, mint ahol megteremtettük őket."

2007. aug. 8. 05:57
Ha egy nap... Ha egy nap úgy érzed, sírnod kell... Hívj engem. Nem ígérem, hogy megfoglak nevetteni... De sírhatok Veled... Ha egy nap el akarsz futni... Ne félj engem felhívni. Nem ígérem, hogy megkérlek, állj meg... De futhatok Veled... Ha egy nap senkit nem akarsz hallani... Hívj engem. Ígérem, Veled leszek,- És ígérem, nagyon csendben. De ha egy nap hívsz... És nincs válasz... Gyere gyorsan, látogass meg. Lehet, nekem van Rád szükségem.
2007. júl. 21. 01:13

Luto, gyere ide és nézz föl a szirtre. Látod, ott fönn Huszonhat Ló képét? Mit is akart mondani vele? Talán semmit, de csinálhat az ember akármit, azt mindenképpen ő csinálja. Rajtahagyjuk a nyomunkat mindenen. S ha meghalsz, valaki rátalál. Vagy lehet, hogy nem talál rá, de az akkor is ott van. Fönn a sziklán ott van egy művész arcképe huszonhat lóval. De az enyém is ott van valahol. Valahol mindenki megfesti a maga arcképét - mindenhol azt festi - csak nem fejezi be. Azt festi, emlékeztetőül. - Oda nézz. Csak most veszem észre. Most látom először. Mindig a szememmel akartam látni, pedig a szem nem látásra való - azzal csak egy részt lehet látni. Az embernek éreznie kell. Most azért nézek fel oda, mert érzem, mert kezdek érezni és érteni... A barátom nyomot hagyott. Azt hiszem, én soha. Nem hagytam hátra semmit. Várjunk csak. Ha ez minden, amit csinált, akkor ő se sokat. De ő még sok más nyomot hagyott. Ott hagyta a nyomát rajtam. Ez önmagában is sok. Hatott valaki másra. Kicsiség, de akkor is sok... De eljön az idő az ember életében, mikor el kell dönteni, hogy miféle nyomot akar hagyni. Ez a nagy kérdés.... miféle nyomot hagyjon odakint. Várj csak. Gondolkozz. Mifélét is. Azt hiszem a legtöbb ember sose dönti el. Csak leéljük az életünket, és sose gondolkodunk rajta, hogy milyet. Nekem most van némi alkalmam golndolkodni rajta idelent, és megpróbálok majd messzebbre nyúlni, kinyújtani a kezem más emberek felé, és nem félni attól, sose félni, hogy majd nem lesz ott a kezük, ha a magamét feléjük nyújtom.


William Eastlake: A művész arcképe huszonhat lóval

26. ec63a7fc29 (válaszként erre: 24. - Zeus2000)
2007. júl. 7. 10:04

Én máshogyan gondolkodok.

Évekig cselgáncsoztam, s filozófiája bennem maradt:

Figyeld azt, akivel küzdened kell.

Legyen jó taktikád, az ellenfeled tudásától függetlenül.

Keresd a gyenge pontját.

Billentsd ki a stabil helyzetéből=hozd instabil helyzetbe.

Dobj rajta egy tökéleteset.

Védekezz és támadj. Az én stabil helyzetemet ne tudja megingatni.


Ilyen alapokon küzdök, s jajj az ellenfelemnek!

Biztosabb, mint a 9mm-es, s gyakrabban be is válik.


Ezért szoktam azt mondani annak, aki felbosszant: Ne akarj az ellenfelem lenni, mert nagyon megbánod.

25. mazsi-drazsi (válaszként erre: 18. - Opál)
2007. júl. 5. 23:34
Hát én ma kívűlről láttam az életet, azt hiszem, megszakadt a szívem. Az a kávézás még nagyon messze van...
24. zeus2000 (válaszként erre: 21. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 4. 00:29
az én főnököm is egy állat.Én vettem egy pisztolyt.Szerintem lehet akár mekkora állat egy főnök, a 9 mm-esre nem lehet gyúrni.Na jó ez vicc volt, de az nem, hogy minden főnök egyedül megy haza, a símaszk olcsó, vascsövet meg már bármelyik bokorban lehet találni.peace
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook