Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mondanátok véleményt erről a lépcsőzőgéről légyszi? fórum

Mondanátok véleményt erről a lépcsőzőgéről légyszi? (beszélgetős fórum)


8. tixtina (válaszként erre: 7. - 9c57fd10dc)
2013. júl. 10. 00:21

Formál,izmosít.:D

PL.Én régebben egy női fitness terembe jártam -ott az alkalmazott csaj egész nap lépegetett,és szép,kemény feneke lett:))Erre jó,de nagy fogyásra nem.

Mondjuk a zsírt is égeti,de sokkal kisebb mértékben,mint egy zumba,vagy kangoo edzés-fallabdázás.

7. 9c57fd10dc (válaszként erre: 6. - Tixtina)
2013. júl. 9. 19:58
No de akkor mire használható a lépcsőző, ha kardiora és fogyira nem? :o))
6. tixtina (válaszként erre: 5. - 9c57fd10dc)
2013. júl. 9. 19:53

Használ,ha napi egy órát taposol rajta,de csak óvatosan vele.

Egyszer béreltem egy ilyen masinát,és naponta több órát meneteltem rajta.A duplájára nőtt a combom,annyira megvastagodott az izmom:O

Valamit rosszul csináltam,mert megmutatták egy edzőteremben,hogyan lehet a feneket formálni.

Kardióedzésre,és nagy fogyásra nem ajánlom a lépcsőzőt-inkább az Ellipszis trénert,vagy a futópadot.Én inkább maradok a tenisznél,és a fallabdánál:DD

2013. júl. 9. 19:10

És egyébként használ valamit ez a lépcsőzőgép?

Mert a helyszűke miatt engem is foglalkoztat :o)

2013. júl. 9. 15:43
Ez helyben lenne, és kicsi, amit linkeltél hatalmas, és nem tudnám hova tnni, de gondolom, hogy hatásosabb...
2013. júl. 9. 15:32

[link]


inkább már akkor ez.

2013. júl. 9. 15:29

ha egyáltalán nincs időd mozogni, jobb mint a semmi. Húgom hasonlót használ, este a tv-előtt el lépcsőzget vele fél-egy órát.


Amennyiben bele tudod alkudni az árba a szállítást, megéri.

2013. júl. 9. 14:46

[link]


Volt egy ugyan ilyen szinte, de gyorsan eltört a váza, igaz használtan vettük, és nem tudni mennyit használták. Mi a véleményetek, tartós lehet ez a típusú?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook