Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mokka barna hajszín - milyen pontosan? fórum

Mokka barna hajszín - milyen pontosan? (beszélgetős fórum)


2013. dec. 23. 09:36
Köszi! Sokféle gesztenyebarna festéket látok mindig az üzletekben. Az sötét színt hoz ki?
4. 273206364e (válaszként erre: 3. - Bb439e0ca9)
2013. dec. 23. 09:25
Ha világosítani akarsz,mindig erősebb hidrogenta kell hozzá.Mindig külön veszem.általában 9-est.
2013. dec. 23. 09:16
Köszi, akkor nem veszek. Mert én is világosabbra szeretném, és kevésbé vörösre. Melyik az az festék, ami barna, meleg, vöröses árnyalattal, szóval természetesebb, mint ezek a pirosas-lilás-bordós színek? Mert vagy olyat lehet kapni, vagy olyat, amitől sötétbarna lesz a hajunk.Ugyanis a dobozon hiába tetszik, az eredmény nem az lesz.
2013. dec. 23. 08:26
Szerintem sötét. Én csalódtam, mert világosítani szerettem volna a hajamon,ami eredetileg is barna, de egészen sötét lett ismét. Lassan szőkével festem be, hogy valamivel világosabb árnyalatú barna legyen:)És nem volt vöröses, kimondottan barna lett.
2013. dec. 23. 08:02
Ki festette már ilyenre a haját? Világos vagy sötét árnyalatú? Van benne vöröses szín is? Láttam ilyet a drogériában, a dobozon nagyon tetszik, csak nem tudom, milyen "élőben". Most sötétvörös a hajam, milyen lenne erre ráfestve szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook