Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Moffettával kapcsolatos vélemények és tapasztalatok. Jók és rosszak fórum

Moffettával kapcsolatos vélemények és tapasztalatok. Jók és rosszak (beszélgetős fórum)


12. f64f0d9a69 (válaszként erre: 11. - Micimacko62)
2013. jan. 12. 19:41

Ügy gondolom, csak nagyon kevés ember foghatja az érelmeszesedést a genetikára.

Leginkább étkezési hiba okozza.

"Az érelmeszesedés a verõerek falának megbetegedése. A betegség kialakulása több évtizedes, lassú folyamat. Gyakran már kisgyermekkortól fogva zsírtartalmú anyagok rakódnak le a verõerek falában, és úgynevezett plakkok képzõdnek. A plakkok különbözõ fajta zsírokat, elsõsorban káros koleszterint, simaizom-sejteket, kötõszöveti sejteket tartalmaznak, az erek rugalmasságát csökkentik, üregüket jelentõsen beszûkíthetik. A plakkba beépülõ kalciumszemcsék törékennyé teszik a zsíros lerakódást, amitõl az ér be is repedhet."

11. micimacko62 (válaszként erre: 10. - F64f0d9a69)
2013. jan. 11. 15:34

Igazad van,csak mikor genetikailag meszes az érrendszer hiába változtat az életvitelén az már sajnos adott dolog.

Mikor test szerte kisebb-nagyobb meszesedédek ,szükületek vannak és az orvosok is a genetikára vezetik vissza,akkor mindent megprobál az ember.

Sajnos elég drága a kezelés és kétes a kimenet a javulás felé!

2013. jan. 11. 14:47

A mofetta, mint minden más kezelés csakis egy bizonyos ideig hatásosak.

Az életmód helytelenségét csak életmód változással lehet tartósan javítani.

Csak tüneti kezelés.

Az okot mindenki magában keresse.

Persze aki teheti járjon a kezelésekre, a betegségnél mégiscsak sokkal jobb. :)

9. micimacko62 (válaszként erre: 7. - Judyt640)
2013. jan. 11. 14:19
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat és a késsöbbi érdeklödésedet is.
2013. jan. 10. 19:49
Anyám meg az élettársa voltak ott pár éve három hetes kezelésen. Egy panzióban szálltak meg. Jó volt a kezelés, de túl sokáig nem tartott a hatása. Tervezik, hogy visszamennek majd...
2013. jan. 10. 18:34
Kb 70 éves a hölgy de mütve a lába már sokszor volt sajnos szövödményekkel elfertözödött és vagy 3 hónapot volt kórházban vele,nagyon hosszan van vágva,szerintem nem járna ha nem használna,de még most is cigizik ilyen betegség mellett is.Nekem vásárlóm és innen tudom,ha jön akkor megkérdezem,csak a héten ,jövö héten táppénzen vagyok és nembizt hogy találkozunk.Lehet hogy tud szállást is mert ott beszélgetnek a betegek nekem is mondta hogy valaki ott lakik a kezelés idején.
6. micimacko62 (válaszként erre: 5. - Judyt640)
2013. jan. 10. 17:36

Megkérdezhetem ,hogy az ismerösödnek mennyire elöre haladott volt a szükülete és még mindig jár Derecskére?Mennyi ideig tart a hatás?

igen 85% támogat az oep,az most 500ft naponta.

5. judyt640 (válaszként erre: 4. - Micimacko62)
2013. jan. 10. 17:07
Magát a kezelés egy részét a TB támogatja csak érsebész beutaló kell hozzá,
2013. jan. 9. 17:54
Minket is azért érdekelne/ férjem érszükületes/,nézegettem a szállás helyeket elég drágák!napi áron vannak étkezés nincsen benne.
2013. jan. 9. 17:29
Én csak hallottam egy ismerösömtöl akit már többször mütöttek érrendszeri problémával és ö egy évben 2* jár a mofettába hogy utánna nagyon jó neki a lába.Mi aránylag közel vagyunk hozzá de azt mondja az ország másik végéböl is járnak akik a kura ideje alatt Derecskén szállnak meg.
2013. jan. 9. 14:17
Érdekelne a kezelés hatékonysága,ha valaki már járt Mátraderecskei központban.
2013. jan. 9. 14:15
Moffettával kapcsolatos vélemények és tapasztalatok.Jók és rosszak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook