Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Moderna oltás hatása a menstruációs ciklusra? fórum

Moderna oltás hatása a menstruációs ciklusra? (tudásbázis kérdés)


8. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 29. 11:03
Nekem más jellegű volt a változás, de az olyan fél év volt, mire visszaállt az eredetire...
2021. okt. 29. 10:33
A kínai is okoz ilyen gondot.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2021. okt. 29. 10:30
Mik a tapasztalatok? Visszaáll egy idő után, vagy ilyen lesz az új ciklusom, ehhez igazodjak?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2021. okt. 29. 10:29
Úgyis aktuális lesz lassan, akkor megemlítem ezt is neki. Ezt még nem is hallottam... :(
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 28. 21:38
Nagyon sok az ilyen tapaszalat, és az oltás fajtájától függetlenül. Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, egy hüvelyi ultrahangra, rengeteg nőnek lett megvastagodott méhnyálkahártyája, tele van ilyenekkel a kórházak nőgyógyászati osztálya, ahol ilyenkor a szövettant végzik...
2021. okt. 28. 21:26
Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.
2021. okt. 28. 18:58
Más vakcina is okoz ilyen problémákat többeknél, a Pf. és Astra is.
2021. okt. 28. 18:51

Kerestem szakcikkeket, kutatásokat, de nem jutottam nagyon sokra... Mindenhol kérdőjelek vannak csak, ezért kíváncsi vagyok, hogy akik Modern vakcinával lettek beoltva, tapasztaltak-e bármilyen féle mellékhatást a ciklusukra vonatkozóan.

Nekem a ciklusom hossza tolódott ki azóta, és vannak 34 napos ciklusaim, lassan minden 2. ciklusom ilyen hosszú, és a többi is kúszik fel 28-30 napra, a 26 (esetleg 24-30) helyett. Erőssége talán minimálisan változott, kicsit erősebb lett, de nekem eddig is borzalmasan erős menzeszem volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook