Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Modell iskolák fórum

Modell iskolák (beszélgetős fórum)

13. Fabma (válaszként erre: 12. - Selila)
2014. ápr. 16. 19:53

Persze, elmesélem. Mi azért mentünk barátnőmmel, mert nyilván mindenki tud magassarkúban így, vagy úgy tipegni, de igazán szépen, nőiesen menni, nagyon- nagyon kevesen. Mindig megbámultam korábban, ha nagy ritkán láttam valakit szépen menni, szóval eljött a pillanat és beiratkoztunk a barinőmmel.:)


Az első 2 órán a helyes tartást, meg mindenféle technikával ( forgásokkal, önbizalom növelő elemekkel...)elkezdtük megtanulni, hogyan is nézne ki az elegáns, de csajos jövés-menés. Húúú, nagyon durva, hogy eddig mennyire máshogy mentem, mint egy zombi.:)

A másik 2 órában ( egy héttel később) ezt gyakoroltuk tovább. Nem is tudom felsorolni, de MINDENKINEK AJÁNLOM!!!! Egyszer mindenkinek el kéne mennie, mert utána láttuk barátnőmmel, hogy úr Isten eddig mennyire durván mentünk!

mindenképpen próbáld ki, nem fogod megbánni.

12. selila (válaszként erre: 11. - Fabma)
2014. ápr. 16. 19:45

Szia Fabma!

Érdekel ez a jarastechnika.hu, olyan jót mondtál róla. Elmeséled bővebben , hogy mi is volt?

Köszi!:)

11. Fabma (válaszként erre: 10. - Selila)
2014. ápr. 16. 19:36
Én is a hathormodellt ajánlom, illetve van ez a jarastechnika.hu. itt nagyon szépen megtanítanak járni, ez nem csak modelleknek van. Én azóta mióta voltam egy ilyen tanfolyamon(2-szer 2 óra volt),minden nap magassarkúban megyek dolgozni.:))
10. selila (válaszként erre: 9. - Franka27)
2014. ápr. 15. 20:40

Kedves Franka!


Én a www.hathormodell.hu- ról tudok jókat mondani, de ezt már többen is kifejtették itt a fórumon.:)

A többi modellsulit csak hallomásból ismerem, arról így inkább nem nyilatkoznék!:)

Szép napot!

2013. febr. 25. 16:09

Szia Selila és Zsanilia!


kb. 1,5 -2 évvel ez előtt voltam Sütő Enikő egy válogatásán, azóta legalább 2-szer visszahívtak,hogy Enikő kiválasztott, tegnap megint,de hezitálok ezen. Köztudott nála az iskoláért fizetni kell, nekem ez nem kevés pénz, viszont az is ismert, hogy mindenért fizetni kell a mai világban.


A titkárnő győzködött, hogy legalább a következő válogatásra menjek el, ha ismét kiválaszt akkor gondoljam meg.


Milyen vélemények keringnek róla, érdemes belevágnom? Nem hiúságból tenném, anyagi megfontolásból, ezért fontos tudnom, hogy van-e rá esély, hogy megtérül.


Várok minden véleményt, konkrétumot.


Köszönettel, Franka

8. hshd
2011. nov. 23. 22:42
én komolyan balettozom és viszont barátokkal már fotóztunk meg az imnek volt egy munkám de még nem voltam ügynökségnél...hobbi szinten csinálnám úgy lehet?
2009. márc. 21. 13:25

Sziasztok!


Egy kis segítségre lenne szükségem:-)

Ismeri-e közületek valaki a menőmanó(kasszandra)gyeremodell stúdiót, ha igen mit tudtok róla?

Kérlek mindet írjatok meg róla, nagyon fontos lenne!

2009. febr. 26. 11:41

Szia Ibolyka!


:))))))) Szerintem is jók! A mai napig fent tartják a kapcsolatot velem, bár nem modellkedem, de jó barátnők lettünk!!


Te honnan vagy? Pestről?

2009. febr. 26. 11:36

Sziasztok! Szia Selila!:)


Üdv a HATHOROSoknak!!!!!!:)


De jó, hogy van egy fórum, ahol vannak HATHORosok!!!!!:))))


Én is náluk végeztem és a mai napig velük dolgozom! Szerintem ők a legjobbak, róluk rosszat biztos nem hallhatsz!!!!


Vannak az országból itt más HATHORosok???? Írjatok!!! Úgy tudom 15 helyen van sulijuk!!!


Legyetek jók... ja és ne felejtsétek el: Magabiztosság, elegancia , kedvesség!!!!!!

Puszi!!!

2009. febr. 26. 09:59

Én 8 évig voltam manöken és igazából az érdekel, hogy mostanában hogyan higúlt, vagy nem higúlt fel a szakma! Ezek szerint a sulik területén sem sok a változás!

Én őket ajánlom ha valaki kezdeni akar valamit a modellkedéssel: www. hathormodell.hu


Barátnőim ma is velük dolgoznak!

Sütő Enikővel kapcsolatban megoszlik a tömeg. Hallottam felőle érdekes dolgokat...de hát semmi sem tökéletes!:)

Azért ha van még tippetek segítsünk azoknak, akik most akarnak modellé válni!

Szép napot nektek!

3. zsanilia (válaszként erre: 1. - Selila)
2009. febr. 25. 13:19
szia selila.én ajánlom neked Sütő enikő modellsuliját.Ha el akarsz érni valamit,akkor ne ilyen kisvárosi,semmi helyeken keresgélj,hanem a fővárosban.Ha nagyon jól nézel ki (modellekhez viszonyítva),akkor nem kell fizetned sem,mert ha látnak benned fantáziát,akkor mindent ők állnak.Természetesen,ehhez minimum 180 cm-nek kell lenned,és vékonynak.A "lábszéttevős" sztori nem itt működik.Itt az a lényeg,hogy keressenek veled.
2009. febr. 25. 12:49

Én modellkedtem, és nagyon szerettem!

De annak ellenére, hogy én egyáltalán nem lettem ismert modell, szóval tényleg csak hobby szinten ment, és nem a legmenőbb helyeken dolgoztam, elképesztő mennyiségben ment a drog és az alkohol.

Ja, és csak akkor tudtam volna feljebb jutni, ha szét teszem a lábam, vagy ha anyámék nagyobb összegekkel szponzorálják az elnököt, vagy elnököket.

És ez szinte mindenhol így megy. El is undorodtam tőle!

Nézd csak meg, a szépségversenyeket, a Playmateválasztást, a befutott modelleket, vagy bármit, nem valami szépek... (tisztelet a kivételnek)

2009. febr. 25. 11:09
Írjatok tippeket melyik modelliskolát ajánlanátok és melyiket nem...miért jó és miért gáz????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook