Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mobiltelefon Google Meet-hez fórum

Mobiltelefon Google Meet-hez (beszélgetős fórum)


9. NomNom (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 25. 09:24

Hátha, addig sajna marad ez.:)

Sajnálom, hogy többet nem tudtam.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - NomNom)
2021. márc. 25. 08:29
Ha nem találok más megoldást, valószinűleg így lesz. Köszi!
2021. márc. 25. 08:25
Köszi a segítséget, sajnos ebben én sem vagyok tájékozott. De hallottam régebben, hogy van ehhez mobilra app és Pc-re alkalmazás. WIFI-ről működik. Csak nem tudom melyik lenne az. És hogy ez mikrofonként is funkcionál-e. Hátha jár még erre valaki, aki tud ajánlani valamit.
2021. márc. 25. 08:25

De amúgy az nagy baj ha ideiglenesen a telefonodon használod a meet-et?

Nyilván nem ideális, de a csetet bekapcsolod telefonon, közben a PC-n csinálod amit mondanak ha gépelni kell stb.

2021. márc. 25. 08:23

Állítólag van ilyen:


[link]

4. NomNom (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 25. 08:22

Hűűha...

Az már neccesebben hangzik. Vszegxaz sem mindegy milyen oprendszer van a telefonodon.

2021. márc. 25. 08:20
Asztali PC-n szeretném a Meet-et használni tanuláshoz. Eddig volt webcam, de elromlott és nehézkes most a beszerzése. Ezért szeretném valahogy helyettesíteni.
2021. márc. 25. 08:14

Nem értem a kérdést. Van telefonra Google meet alkalmazás. Azt letöltöd és használod. Ha telefonáláskor hallani szokott téged aki hív, akkor értelemszerűen van mikrofonod is.

Ez egy videóchat alkalmazás, tehát működnie kell kamerával és mikrofonnal.

2021. márc. 25. 08:08
Sziasztok! Aki jártas benne, tud segíteni, hogy Google Meet-ben milyen alkalmazással tudom a mobilom használni webcam helyett? És mikrofonként is alkalmas-e? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook