Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mobilszám fórum

Mobilszám (beszélgetős fórum)

2009. jún. 15. 09:45
Le lehet tölteni hívásszűrő programokat telefonra, elvileg van olyan is ami az sms-t is tudja szűrni...állítólag, de még nem próbáltam, mert az én telefonom nem elég okos hozzá...
18. Fuoco (válaszként erre: 8. - SANK)
2009. jún. 15. 09:41

Amire te gondolsz az a kimenő hívásokat tiltja, vagy barangolás esetén a fogadást is tilthatja!

Nincs olyan szolgáltatás, hogy azt mondod xy ne tudjon téged hívni vagy sms-t ne tudjon neked küldeni!

Max a telefonban beállíthatsz fix listát, és akkor te tudod korlátozni! De ha a telefonban nincs ilyen, akkor nincs más, mint a némítás! :)

17. Fuoco
2009. jún. 15. 08:05

A tmob-os hívásletiltás azt indítást tiltja!

Ha a telefonod nem támogatja, nem tudod korlatozni!

2009. jún. 12. 22:27
EGyébként, ha Valakinek letiltatnám a számát, mert zaklatna, az felesleges pénzkidobás lenne, mert ha Valaki zaklatni akar Valakit, akkor megtalálja a módját, van más telefonálási lehetőség is...
15. d4464aaf8a (válaszként erre: 4. - Marcipan2003)
2009. jún. 12. 22:25

Nekem Sony Ericssonom van, és nincs rajta ilyen funkció...

Csak olyan, hogy elrejtem-e a számom, vagy sem...

2009. jún. 12. 15:20
Köszönönöm a segitségeket!!
2009. jún. 12. 15:20
Köszönönöm a segitségeket!!
12. SANK
2009. jún. 12. 14:49

Egyszerű módszer: hangtalan csengőhang hozzárendelése, név pedig: "Ne vedd fel !", ha megjelenik piros gomb. :-))

Egy ismerősömnél láttam.

11. SANK
2009. jún. 12. 14:46

Megkresetem, a t-mobilnál például 480.- Ft /hó, és előfizetéses telefonnál lehetséges.

Itt van:

[link]

10. SANK
2009. jún. 12. 14:40

Használati utasítás szerint:

Híváskorlátozás

A híváskorlátozás (hálózati szolgáltatás) lehetõvé teszi a telefonról

történõ híváskezdeményezés vagy a hívásfogadás korlátozását. A

beállítások módosításához szükségünk van a szolgáltatótól kapott

korlátozó jelszóra.

1. Válasszuk a Menü > Eszközök > Beállítások > Híváskorlátoz.

parancsot.

2. Lapozzunk a kívánt korlátozási beállításhoz, és a híváskorlátozás

kéréséhez válasszuk az Opciók > Aktiválás parancsot. A beállított

híváskorlátozás kikapcsolásához válasszuk a Törlés lehetõséget. Ha

ellenõrizni szeretnénk, hogy korlátozva vannak-e a hívások,

válasszuk az Állapot parancsot. A korlátozási jelszó

megváltoztatásához válasszuk a Korl. jelszó mód. parancsot. Az

aktív híváskorlátozások megszüntetéséhez válasszuk a Minden korl.

törlése parancsot.

A híváskorlátozás és a hívásátirányítás egyszerre nem lehet aktív.

A készülékbe elõre beprogramozott

2009. jún. 12. 14:35
Az én telefonomon letiltottam 2 számot és ők sms-t sem tudtak küldeni,mármint nem fogadta a telefonom,mert kérdezték,hogy miért nem válaszolok az sms-ekre.Erre csak azt tudtam mondani,hogy meg sem kaptam.
8. SANK (válaszként erre: 1. - 77675e4c41)
2009. jún. 12. 14:30

Szerintem a készüléken csak kéred , de szolgáltatás. Mindkét NOKIA telefonom van híváskorlátozás, de rögtön kéri a korlátozás jelszavát, amit gondolom a szolgáltató ad, ha előfizetsz erre a szolgáltatásra. Mit ad ma már ingyen a szolgáltató?

Az SMS-t nem tudom, de arra is kellene hogy vonatkozzon, ha a szolgáltatónál indul a korlátozás, márpedig szerintem onnan.

AZ SE-k tudnak olyat, hogy csak a telefonban lévő nevek hívhatnak, és egyéb korlátozás, de a Nokiám biztos nem ezt csinálná , mert rögtön kommunikál a szolgáltatóval, úgy mint az átirányításnál.

(Ha a telefon csinálja az SMS biztosan bejön.)

2009. jún. 12. 12:42

kérdezem, csak lemaradt a kérdőjel.

az sms-re vagyok kiváncsi.

2009. jún. 12. 11:27
Szerintem mindhárom szolgáltatónál így működik!
5. Marcipan2003 (válaszként erre: 3. - Fuoco)
2009. jún. 12. 11:11
Na ez az! Én is így tudom!
4. Marcipan2003 (válaszként erre: 1. - 77675e4c41)
2009. jún. 12. 11:10

Kérdezed vagy mondod?

Egyébként ezt hogy lehet? Én úgy tudom, hogy ezt csak 1-1 telefon tudja csinálni, központilag nem lehet letiltatni telefonszámot. (Legalábbis T-Mobile-nál biztos nem.) Ha jól emlékszem, a Sony Ericssonoknak van ilyen funkciója.

2009. jún. 12. 11:09
Nem, csak a hívásokat tiltja, és mivel ez nem szolgáltatás, hanem bizonyos készülékek adta lehetőség, és nem a központ, hanem a telefon blokkolja a hívásokat a letiltott számnál, ezért ha az illető nem küldi el a számát, és úgy hív fel, már nem jön létre a tiltás, mert a telefon nem ismeri fel, h ezt a számot tiltani kell!
2009. jún. 12. 10:58

Gondolom igen.

Nem is tudtam, hogy van ilyen lehetőség.

2009. jún. 12. 10:56
Ha valaki számát letiltatom, akkor sms-t sem tud küldeni az enyémre. Nem csak a hivásokat tiltja

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook