Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » MMR oltás fórum

MMR oltás (beszélgetős fórum)


2012. jún. 30. 14:57
Mi a gond? A morbilli-mumpsz-rubeola oltásból a középső élő-gyengített vírus. Okozhat enyhe hőemelkedéses tüneteket. Nagyobb a baj?
2012. jún. 30. 14:23

Hát homo bogyó ide vagy oda Bogár az oltást követő 10. napon lázas lett nem volt magas (38.1) nem is kapott rá semmit elmúlt! Éjjelre adtam neki egy germicidet, biztos ami biztos!

A testén is van pár piros pötty de nem vészes!

2012. jún. 20. 13:48
Na megkaptuk! Várjuk a következö napokat! esszi a homobogyókat!
2012. jún. 19. 17:30
A gyerkőcök általában kidőlnek, mivel 3 betegség ellen véd az oltás, és a kiváltott immunreakciók megterhelik a szervezetüket. Lázas is lehet utána, mivel az egyik összetevő élő-gyengített kórokozót tartalmaz. Ezek még nem oltási reakciók/nem szövődmények. Ha magas láza lesz, vagy piros folt az oltás helyén, ami borogatásra sem javul, mindenképp kell az orvosi segítség. ( Nem akartalak betojatni, de előfordulHAT)
4. bmwkraft (válaszként erre: 1. - Bbe8e56e9e)
2012. jún. 19. 17:15

Nálunk 4 gyerkőc van ebből 3-om már túl esett ezen az oltáson és semmi gond nem volt se láz semmi.Csak a legnagyobb fiam aludta majdnem végig a napot de nem volt láza neki sem:)

A picurom most 11 hós nem sokára ő is túl lesz rajta. Mondjuk gyereke válogatja kire, hogy hat de a környezetemben majdnem mindenki ilyen simán át vitte, aki nem az is csak egyszer vagy kétszer lázasodott be de nem volt több ennél:)


A homeopátiás dologról meg még én sem hallottam, úgy hogy nem is tudok róla semmit mondani, bocs.

3. bbe8e56e9e (válaszként erre: 2. - Skuki)
2012. jún. 18. 14:00
Na legalább egy pozitív élmény! Köszi!
2012. jún. 17. 19:47

Szia,


Nálunk semmi sem volt. Se hőemelkedés, se láz, se kiütések. Az biztos, hogy két hétig bármikor lehetnek tünetek. Van ahol 21 napot mondanak. Szerintem ha eddig nem volt az oltásoktól nagy reakció nem hiszem, hogy lesz ennél. Bár ki tudja.


Homeopátiás szereket nem használunk, arról nem tudok nyilatkozni.

2012. jún. 17. 14:55

Valakinek van tapsztalata a 15 hónapos oltással kapcsolatban???


Kislányom hamarosan fogja kapni!


Valaki használta már a homeopátiás kivezető szereket ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook