Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mizapintól lehet hízni? fórum

Mizapintól lehet hízni? (tudásbázis kérdés)


2016. márc. 24. 11:52
Mindent lehet, csak akarni kell!
2016. márc. 24. 11:46

nekem volt egy ismerősöm aki pont azért szedte,hogy híyzzon,egy pszichésen beteg lányról volt szó és úgy hizott fel 40 kilóra hogy ezt szedették vele.olyan 165cm lehet a lány kb és a harmincas éveiben jár....amióta mást szed megint csak 37 kg

bár sztem ez szervezetfüggő is,mindenkinek minden gyógyszerre másképp reagál a szervezete....

2016. márc. 24. 11:01

Kb. 13 hónapig szedtem csupán.

Éjszakara nem okozott gondot.

6. szilvásgombóc (válaszként erre: 5. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 24. 10:26
30 mg-mosat szedek este 1 szemet 1 szem lamoleppel (25 mg). Egyeb mellekhatasok is vannak: almossag, levertseg, idegesseg, frusztraltsag. En mondjuk nem hiszem, hogy ez javitana az allapotomon. Sajnos borderline-os vagyok, amire hivatalosan nincs gyogymod. Illetve van: a fejemben. Az evek alatt, ahogy idosodom, rengeteget javult az allapotom, de meggyozodesem, hogy nem a gyogyszerek miatt... tobbszor fekudtem korhazban, mindig ugye manias depressziora adtak gyogyszereket meg szorongasra. De ezek sajnos a borderline velejaroi. Most ismet ugy erzem, nagyon lent vagyok. A korhazat el akarom kerulni, nem akarok befekudni, igy ujra elmentem gyogyszert feliratni, hatha sikerul kibekkelnem ezt az idoszakot anelkul, hogy belerugnek valakibe, aki fontos szamomra, vagy netalantan osszeomoljak. (Volt ra pelda sajnos a heten, de eleg gyorsan vege lett, es eleg jol tudtam mar kontrollalni)
5. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 4. - Szilvásgombóc)
2016. márc. 24. 10:09
Milyen adagolásban szeded?
4. szilvásgombóc (válaszként erre: 3. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 24. 09:45
Irigyellek :) en meg csak ket adagot vettem be belole, de mar nem birok vecere menni, es csak ennek folyamatosan :(
3. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 1. - Szilvásgombóc)
2016. márc. 24. 09:26
Abban az idôben fogytam.
2016. márc. 24. 09:07
Sajnos mar sokadszor el kellett kezdenem szedni a fent emlitett gyogyszert. A regi kurak alkalmaval jelentosen meghiztam, etvagynovekedest, szekrekedest tapasztaltam. Viszont akkor meg nem mozogtam. Ma napi rendszeresseggel futok minimum 6 km-t, vagy sulyzokkal edzek. Figyelek a kaloriabevitelre is, tudatosan etkezem. Januar ota kezdem visszanyerni a formamat, 11 kg-t sikerult leadnom, mar nem vagyok tulsulyos. Szeretnek meg fogyni, de igy, a gyogyszer mellett attol is boldog lennek, ha sikerulne a jelenlegi sulyom megtartasa. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Koszonom.
2016. márc. 24. 09:03
Mizapintol lehet hizni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook