Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mivel Töltöd azt a szabadidőd mikor egyedül vagy, épp nincs ott a párod vagy családod vagy társaságod, és tennivalód sincs? fórum

Mivel Töltöd azt a szabadidőd mikor egyedül vagy, épp nincs ott a párod vagy családod vagy társaságod, és tennivalód sincs? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2008. ápr. 4. 17:21
Én sokat vagyok egyedül, a férjem munkájából kifolyólag. Nem mondom, hogy jó így, mert attól házasság a házasság, ha a felek sok mindenben együtt vesznek részt. Ez van, ezt kell szeretni, de hogy a kérdésre válaszoljak: én is állandóan csavargok, biciklizek, barátnőzök, futok, kertészkedem, kutyázok...egyenlőre ennyi...mert rövidesen szeretnék kisbabát, de ahhoz a kedveskének itthon kell lennie:)
2008. ápr. 4. 17:16
Fiatalabb koromban vezettem naplót, de internetes virtuális még soha.Na azt hiszem ennek is itt az ideje:))
2008. ápr. 4. 17:00

Mivel Töltöd azt a szabadidőd mikor egyedül vagy, épp nincs ott a párod vagy családod vagy társaságod,barátiköröd és tennivalód sincs? Na és persze nem vagy fáradt, kipihent vagy.


Nos egyben kezdem én, titkos kapcsolatokat ápolok, mármint nem úgy értve és nem olyan kapcsolatokat, amolyan ártatlan titkokkal teli barátkozás, vásárolgatok, imádok egyedül sétálni és sokat gondolkodni, szoliba beugrani, dokihoz menni(megjegyzem fogorvoshoz kizárólag ha már nagyon unom magam és esetleg az oda való menés meg már rég aktuális lenne).

De biztos nem ülnék le tvt nézni, lassan már nem nyújt újdonságot az internet sem.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook