Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mivel töltitek a szabitokat? Van köztetek, aki nyaralás helyett inkább otthon a családdal pihen? fórum

Mivel töltitek a szabitokat? Van köztetek, aki nyaralás helyett inkább otthon a családdal pihen? (beszélgetős fórum)


1 2
20. Guruljka (válaszként erre: 17. - L.luiselotte)
2019. júl. 19. 20:13
Én mennék, de engem meg senki nem visz oda.
19. andi6020 (válaszként erre: 1. - Vadgesztenye33)
2019. júl. 19. 20:11
Mindenki biztos nem, de én imádom a tengert.
2019. júl. 19. 17:42

Majd akkor utazom el nyaralni legközelebb, ha maga az utazás egy másodpercig fog tartani. Ha feltalálnak valami dimenzióutazást.:)

Utálok pakolni, cipekedni, várakozni és a tömeg, a zsivaj se vonz. Számomra ez nem pihenés. (és még fizessek is érte?)

Bár az elmúlt két hónapban itthonról dolgoztam, de nem untam meg. Most más kolléga van "home office", aki gyermekkel van otthon.

2019. júl. 19. 17:36

Én már nagyon sokfelé voltam, amire kiváncsi voltam, láttam.

Egész héten utazok,igazi kikapcsolódásom az otthonlét. Bár soha nem ragadtam le 1.2 napnál tovább sehol, egyszer 4 napig voltam isztambulbn rémes volt.


Azért persze hétvégeken elmegyünk majd ide - oda .

Én mégegyszer el szeretnék elmenni Auschwitzba, de amióta anyukám meghalt ilyen helyre nem jön velem senki egyedül meg nem megyek.

16. gyöngy:) (válaszként erre: 15. - Globus)
2019. júl. 19. 17:33
Szoktam azért tovább lustálkodni és még pihentetni a szemem:)
15. globus (válaszként erre: 14. - Gyöngy:))
2019. júl. 19. 17:26
Felébredek rendes időben, de fülemre húzom a takarót és befordulok fal felé :)
14. gyöngy:) (válaszként erre: 13. - Globus)
2019. júl. 19. 17:25
Én szabadság alatt sem tudok tovább aludni 1 perccel sem, mint mikor dolgozni járok:/
13. globus
2019. júl. 19. 16:55

Először sokat alszom, pihenek, semmitteszek. Több könyvet kiolvasok. Telefont kikapcsolom. Csinosítgatom a lakást, telerakom a fagyasztót, kamrát kerti finomságokkal. Gyerekemet meglátogatom néhány napra. Együtt leszünk.

Majd :)

12. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Vadgesztenye33)
2019. júl. 19. 16:42
Legjobb itthon lenni.
2019. júl. 19. 14:49

Mi most vagyunk Balcsin. Holnap megyünk már haza. 1 hetet voltunk itt, jövő héten a lakással foglalkozunk.

Ja, nem fogomaz fb n megosztani, kiposztolni....

10. Vadgesztenye33 (válaszként erre: 8. - Idhikai)
2019. júl. 19. 13:34
De jó ilyeneket is olvasni... Tele a hocipőm a facebookonmegosztogatósömlengős, tengerpartos képekkel. Én itthon is jól érzem magam.
9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Idhikai)
2019. júl. 19. 13:26
A munkából biztosan teljesen kikapcsol majd!
2019. júl. 19. 13:23

... én igen. :) Jövő héten az első osztályos kislányom két barátnője (osztálytársa) jön. Játszunk, alkotunk, mesélünk, bulizunk. Rájuk szántam ezt a hetet. Király lesz! <3

Ezen az egy héten leszek szabin a nyáron. :)

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Bozsu55)
2019. júl. 19. 13:16
Jó utat kívánok, boldog, nagy ölelést, és nyugodt hazautat! :D
6. bozsu55 (válaszként erre: 2. - Fcea0411b4)
2019. júl. 19. 13:05

Azt gondoltam én vagyok a fehér holló, örvendek hogy van más is ilyen véleménnyel.

Bár nagyon hosszú idő után holnap utazok egy villámlátogatásra oda vissza 400km hogy megölelhessem a gyerekem.

Imádok itthon lenni...nem részletezem aki érti az tudja ennek is az előnyét.

2019. júl. 19. 12:23
Jó lenne könyvet olvasni, de idebent nem látom jól, kint a napon üldögélve meg nem szabad.
4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Vadgesztenye33)
2019. júl. 19. 12:16
Tedd azt ami jólesik, kikapcsol, pihentet!
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Vadgesztenye33)
2019. júl. 19. 11:49
Nekem nincs szabadságom, itthonról dolgozom. Tengerpartra biztosan nem vágyom, az országon belül egy-egy hétvége belefér.
2019. júl. 19. 11:47

A jelenlegi élethelyzetemben nekem a legjobb kikapcsolódás az otthon töltött idő. Egyenesen büntetés lenne, ha el kéne utaznom bárhová, legyen az a Föld legszebb, legjobb tája, maximális luxussal.


Bevallom, amikor mások képeit nézegetem, akkor előjön bennem egyfajta megfelelési kényszer, mert mindenki megy, és úgy boldog, aztán el is tűnik, amikor végiggondolom, és megbeszélem magammal, hogy a hátam közepére nem hiányzik egy olyan, vagy hasonló utazás.


Mici mackó meséje jutott eszembe, amikor a Szamarat mindenki fel akarta vidítani, mert azt hitték, hogy bánatában üldögél magányosan, és nem "örömködik". Aztán a mese végén derül ki, hogy a Csacsi úgy boldog.


Úgyhogy én nem utazom, legfeljebb 1-1 napra, hosszúhétvégét csinálva.

2019. júl. 19. 11:23

Valahogy az 1-1 napos strandolásokat leszámítva jól esik itthon lenni, aludni, pihenni végre.

Ti mivel töltitek a nyarat? Vagy mindenki utazik a tengerpartra? :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook