Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mivel növelhetnék a spermiumot? fórum

Mivel növelhetnék a spermiumot? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. júl. 19. 17:33

[link]

Mi innen vettünk homeos bogyót!

13. f6ff10d3d9 (válaszként erre: 10. - Jenci80)
2010. júl. 19. 15:16
teljes mértékben levették a spermiumot és lefagyasztooták és csak 50%ot jósolt a doki belőle.
2010. júl. 19. 15:15
Mit nem adnék 1 millió katonáért:)
2010. júl. 19. 15:14
Akkor én mit mondjak? Nekunk tavaly össz. 10 000 db-ot találtak. Aztán a lombik mellett döntöttunk. A petesejt leszivas napján két mintát kellett adnia. Összesen 3 db!!!! élőt találtak. Most ujabb vizsgáaltok utan nem tudom még az eredményt. Neki semmilyen vitamin nem segitett.
10. jenci80 (válaszként erre: 9. - F6ff10d3d9)
2010. júl. 19. 14:52

Húúúú...az nagyon kevés.Egyik rokonunkat 2 millióval azonnal lombikra küldték, féltek, hogy az is elfogy.

Ha várni akartok akkor szerintem fagyasztassatok le egy adagot, hogy legyen később végszükség esetére. Nem ijesztgetni akarlak de férjemnek műtét után rosszabbodott 30millióról 7-re. Mondjuk neki hereviszér műtétje volt ami általában javulást hoz. A biopszia során csak minták vesznek a herékből ugye? vagy meg is javítanak valamit odabenn?

2010. júl. 19. 14:33
1 millió.mütötték herebiopsziával.
2010. júl. 19. 14:20
Azt tudjátok, hogy mi az oka a rossz spermaképnek? Ha hereviszér-tágulat akkor azt műteni kell. Nagyon sok férfinak a Fer 14 nevű speciális vitaminkészítmény segít. Még olyanról is hallottam, hogy a 0-ból lett annyi, hogy nem kellett donorsperma...Ha nagyon rossz a spermakép akkor nem kell halogatni a lombikot mert még rosszabbá válhat. Ahhoz is kell minimális számú egészséges spermium. A spontán teherbeeséshez meg nagyon sok és jól mozgó szükséges. Ne féljetek a lombikprogramtól, ha nagyon vágytok a közös babára és nyugodt, biztonságos környezetet tudtok teremteni neki akkor vágjatok bele! Nekünk lombikbabánk van és már bánom, hogy nem mentünk hamarabb...vártuk a csodát. Mennyi a sp. száma a párodnak ha nem titok. Az enyémnek 7 millio/ml volt de jól mozogtak. Spontán teherbeeséshez kb. 80-100 millió/ml jól mozgó kell bár kevesebbel is becsúszhat a bébi csak ki kell várni.
7. kiraanyu (válaszként erre: 1. - F6ff10d3d9)
2010. júl. 19. 14:16

Szia!


Mennyi az a nagyon kevés, elárulod?

6. f6ff10d3d9 (válaszként erre: 5. - Annamary84)
2010. júl. 19. 14:16
gratula.nézem.köszi
2010. júl. 19. 14:14
Nekem ezt ajánlották: nézd meg a termékeny napokat (már a neten is sok kalkulátor van) és ahoz igazítva, azon a héten csak max 1-2 x szeretkezzetek. Ilyenkor nagyobb a mennyisség és a fokozott vágy miatt nagyob, erőteljesebb a kilövelés, ami miatt ugye feljebb jutnak a spermiumok, és hamarabb érnek célba. Ha sokat kell úszniuk "kleresgélniük" :S:D akkor elfáradhatnak, útközben elpusztulhatnak. Szóval ha vki babát akar akkor nem a mennyiség a fontos, minél több együttlét van annál hígabb és kevesebb az életképes hímivarsejt. Nekünk bejött ez a módszer, 3 hónap alatt baba lett belőle! És ő most már 6 hónapos! Szorítok!
4. f6ff10d3d9 (válaszként erre: 2. - Klarici)
2010. júl. 19. 14:14
gratula nektek.olvastam én is erről.megkérdem majd a dokit hoogy nem-e irja fel.nika21
2010. júl. 19. 14:14

Nekünk is ez volt. Nem kapott rá semmit. Amúgy cink-szelén-A+E vitamint szedett. Búzacsíra, hal.

Otthon összejött a baba 2,5 év után.

2. klarici (válaszként erre: 1. - F6ff10d3d9)
2010. júl. 19. 14:04
Szia, nálunk is gond volt vele, ugyanazt a Clostylbegit tablettát kapta, amit én a peteérésre. És így nekünk sem kellett lombikra menni, mert sikerült ágyban, párnák közt...
2010. júl. 19. 14:00
Férjemnek nagyon alacsony a spermiuma 2éve próbálkozunk.doki azt mondta természetes úton nem lehet.esetleg valami gyógyszer vagy valami mást?Egyenlőre nem megyünk lombikra mert bizok a természetben.velem semmi baj.mind ketten voltunk dokinál.köszönöm a válaszokat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook