Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mivel lepjem meg a férjem 40. szülinapján? fórum

Mivel lepjem meg a férjem 40. szülinapján? (tudásbázis kérdés)

12. cooltim (válaszként erre: 11. - Cs.Anita)
2011. máj. 4. 11:59

Köszi, aranyos vagy. :-)

Írok privit.

2011. máj. 4. 10:49
Én is motor alakú tortára gondoltam, v sima torta & a tetején olyan kép ahol ő van lefotózva a motorjával, (ebben én is tudok segíteni neked) Tudom nem maradandó de egy hosszú 7vége is jó tud lenni
10. cooltim (válaszként erre: 9. - Ujlany)
2011. máj. 3. 22:41

Szia.

Koszonom, nagyon kedves vagy!

Mar megtalaltam elsore is a picture mosaic neven. Es irto jopofa dolog, hogy ilyet lehet igy csinalni es rendelni. Ez tuti ajandek lesz neki...

9. ujlany (válaszként erre: 8. - Cooltim)
2011. máj. 3. 22:30
szia megegyszer: megneztem neked hogy a legegyszerubb megtalalni. Google-ban keresve:"photo mosaic maker".
2011. máj. 3. 21:39

Mindenkinek nagyon köszi az öteleteket. Mindegyik nagyon jól jött. :-)

Intermezzo: köszi, igen, ezt ismerem és ezt meg is fogom valósítani többek között. :-)

Gigi69: ez is jó ötlet, nem vetem el ezt sem.

ujlany: ez írtó jó dolog lehet, utánanézek, nagyon jó ötlet!!! köszi! Ezt a bigyos weboldalt már én is láttam valamikor, megnézem, köszike!

vberni01: köszi az öteletet, a tortát megfogadom szerintem. A 40- es táblát szerintem az Édesanyjától megkapja, mert mindketten útépítésben dolgoznak műszaki ellenőrökként. :-)

2011. máj. 3. 21:31

ja, es nem tudom, hogy lehet-e reklamozni, de van egy tokre otletes webaruhaz, BIGYO-kat arulnak (h igy rekeresel, megtalalod.)

tobb humoros dolgot is vettem mar toluk.

2011. máj. 3. 21:28

az Én párom is motoros. Kapott egy motoros tortát. Illetve drága haverjai szereztek neki egy 40-es sebességkorlátozó táblát, amit láncra fűztek. ( azóta ez körbe jár a baráti társaságban az épp aktuális 40 évesnél van).


Motorosnak ami általában kell: szerszámos láda. Főleg ha a kocsit is szereli. Illetve ha van kedvenc motor márkája, annak megfelelő ruha pl póló vagy vékony pulóver vásárlása vagy készíttetése.

2011. máj. 3. 21:27

nem tudom mennyit szeretnel raaldozni.

van egy nagyon otletes es meg nem tul elterjedt dolog (felteve, hogy egy ici-picit ertesz a szamitogepekhez)

azt hiszem az a neve, hogy picture mozaik.

feltoltesz egy kepet a ferjedrol, vagy a csaladrol, amit szeretnel, hogy lasson a kepen.

Es feltoltesz tobbsza kepet rolatok, nyaralas, stb.

A program a tobbsza kepet felhasznalva fogja kirajzolni azt a kepet amit te valasztottal. (a ferjedrol vagy a csaladodrol)

Ha messzirol nezitek, csak a teljes kep latszik. Ha viszont kozel mesz hozza, latszanak az apro kepek, amelyek ugye esemenyek az eletetekbol.

2011. máj. 3. 21:26

Szia!

Fotokonyv? Osszeallithatod a kedvenc fotókat, írhatsz melle gondolatokat mindezt te keszitheted vagyis szerkesztheted könyvbe csomagolva:)

Régóta szeretnek, csak az idom kevés, tudom ajánlani;)

Itt a link ahol a részleteket találod!


[link]

2011. máj. 3. 21:26
Nem naplap, hanem napilap, na.
2011. máj. 3. 21:25

Különleges ajándék, ha a Széchenyi Könyvtárból kéred az épp 40 évvel ezelőtti valamelyik naplap (amit szeret, akár megyei újság, akár Népsport, stb.) pédányát, amibe berakathatod az apróhirdetésbe, hogy megszületett Ő....:)

Érdekes lapozgatni az épp aznap valóban megjelent újságot.

Mi Anyuék 40. házassági évfordulójára találtuk ezt ki.

2011. máj. 3. 21:19

Szeretnek tanacsot kerni, hogy mivel lepjem meg a Ferjemet a 40. szuletesnapjan. Meglepetes bulit nem szeretne, O szeretne megvalogatni, h kivel unnepel. A helyet is egyutt valasztjuk ki. Azt mar kigondoltam, h osszeallitok neki egy videot allokepekbol a szuletesetol mostanaig. Van egy 22 hos kislanyunk, akit termeszetesen imad. A munkajanak el es a csaladjanak. Hobbija a motorozas, de ehhez mindene megvan. Valami maradandot szeretnek.

Szoval, tippeket varok, koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook