Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel lehetne értelmét találni az életemnek? 30 feletti vagyok és se saját lakás, se jó munka, se rendes párkapcsolat, se család? fórum

Mivel lehetne értelmét találni az életemnek? 30 feletti vagyok és se saját lakás, se jó munka, se rendes párkapcsolat, se család? (beszélgetős fórum)


1 2
11. Lávli* (válaszként erre: 10. - Bless the child)
2021. ápr. 23. 15:29
🤣
10. Bless the child (válaszként erre: 8. - Lávli*)
2021. ápr. 23. 15:28
Hózentróger😂
9. soyle74 (válaszként erre: 8. - Lávli*)
2021. ápr. 23. 15:26
:))
8. Lávli* (válaszként erre: 6. - Bless the child)
2021. ápr. 23. 15:25
Én nem tudom, de az utóbbi hetekben annyit trógerezett, hogy meglátom a nevét, és jön a reflex az agyamba: tróger, tróger, tróger, tróger .. 🤣
7. Lávli* (válaszként erre: 4. - Soyle74)
2021. ápr. 23. 15:22
Én? Nem. A te szavaidat ismételtem el. 😜
6. Bless the child (válaszként erre: 3. - Lávli*)
2021. ápr. 23. 15:16
Ez olyan Dreddes stílus, csak itt befigyel a petefészek hiánya
2021. ápr. 23. 15:15
Jóga
4. soyle74 (válaszként erre: 3. - Lávli*)
2021. ápr. 23. 15:14
Jaj te, már megint "beszóltál"?! :P :D
3. Lávli* (válaszként erre: 2. - Soyle74)
2021. ápr. 23. 15:08

Még az is lehet, hogy egy

t r ó g e r a pasi 😀

2. soyle74 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 23. 15:07
Nagyon nehéz helyzet valóban. Egy része rám is jellemző, de feladni akkor sem szabad. Kell lennie valamilyen megoldásnak akkor is, én is folyton azt keresem több-kevesebb sikerrel. De már ez is egy lépés előre, hogy ezt a kérdést kiírtad. A rossz társas kapcsolatnak nincs értelme, pláne ilyen körülmények között, plusz még le is húz téged.
2021. ápr. 23. 14:46

Gyenge képességeimnek és szülőknek "hála ", soha nem dolgoztam azt , ami egy jó szakma számomra és szeretem is csinálni.


Párkapcsolat mind szinte csak romboló jellegű, nem építő volt. Utolsónak hála, annyi rossz ért, hogy az egészségem ment rá és volt pár műtétem és petefészkem sincs. Most is akivel vagyok , számomra nyűg. Nem épít, hanem lehúz ő is. Ha ő nem lenne se lenne jobb semmi ,mert úgy látom, hogy már késő, nincs miért élni. Másnak, ha családja nincs ,legalább egy jó munkája vagy saját otthona van.


Azzal nyugtatom magam , hogy van munkám és albérletem, saját autó és bútorok. De ez lenne az életem, hogy itt ragadjak le ? Főleg, hogy gerincbeteg vagyok és ha lerokkanok(fizikai munkától, amit eleve tilos lenne végeznem), ki fog helyettem albérletet fizetgeni? Senki.


Itt a tavasz , üzletek is tele vannak kerti vagy családi dolgokkal (grill, virágok, kertészkedés, gyerekcuccok).


Van kutya meg macska is. Kutyával sétálok sokat. Edzek is , nyelvet tanulok , de közel sem így akartam élni ennyi idősen. Már azt várom, hogy vége legyen az életemnek és ha újjá születek esetleg, csináljak másképp sok dolgot. Nincs miért élnem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook