Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mivel lehet kiszedni a baba ruhából a barack, málna és fű foltot? fórum

Mivel lehet kiszedni a baba ruhából a barack, málna és fű foltot? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 8. 09:07

A foltot mosás előtt bekenem folyékony mosószerrel én speciell a persilt használom.

Akár egy napig is ahgyom állni. Kézzel átdörzsölöm és kimosom. Viszont, ha elfelejtem és kimosom. Nncs mit tenni nem jön ki a folt.

2009. jún. 8. 08:14
ariel folteltávolító, egy csepp a foltra és mehet a gépbe
2009. ápr. 12. 20:20

Ha még aktuális, látom nem mai kérdés:


Vanish Dual Power ill. DM-ben lehet kapni kiskiszereléű Dr. Beckmann folttisztítókat, speciálisan különféle foltokra.

2009. ápr. 12. 20:17
Víz+ Ecet + szódabikarbóna.Hagyd benne ázni egy éjszakát a babaruhákat. Másnap moshatod. Ez nem bántja a baba bőrét, és nem drága. Én a pelusokból evvel a keverékkel szedem ki a büfi foltokat, és gyönyörűen kihozza.
2008. júl. 19. 00:27
Én is küzdök a foltokkal, de én a Plusban találtam egy folttisztítót: Pro Oxi 599,- vödrös kiszereléssel. Mosószerrel, ha aznap beáztatod, még dörzsölni sem kell. Másnapra hűlt helye. Mosógépben fehér ruháknál még a trisót szoktam bevetni. Azóta szikrázóan fehér a fehér. Nem szürke, nem sárga FEHÉR. Még a régebbi fehérneműimmel is csodát tett.
9. gabcsyka (válaszként erre: 3. - Panka-8)
2008. júl. 10. 13:32

Hol lehet beszerezni ezt a foltördögöt, és mennyibe került?

Köszi előre is.

8. contu (válaszként erre: 7. - Magdi8)
2008. júl. 10. 11:53
A Vanish szappan nekem is bevált. Egyedül a csokifoltokat nem bírom kiszedni vele. Valakinek van vmi ötlete?
2008. júl. 9. 22:55
Vanish szappan, folyadék,vagy por. Szerintem a szappan a legjobb. Be kell vele dörzsölni a foltot,és öblítés nélkül mehet a mosógépbe.
2008. júl. 9. 18:36
Én néhány éve váltottam vanish porról amway fehérítő porra.Ezt kb. 50 fokos vízben feloldom és 1-2 órát hagyom ázni benne a ruhát.Utánna mehet a mosógépbe.
2008. júl. 9. 17:52

Vanish szappan nekem nagyon jól bevált. Jól bedörzsölöd hagyod ázni egy estét és láss csodát!

Lehet hogy csak nekem jön be, de merem ajánlani, mert nálunk minden naposak a foltok és eddig kivitte.

2008. júl. 9. 17:41
A keletkezés után a legrövidebb időn belül először hideg tisztavízzel, majd Wenis szappannal, de ne hagyd beszáradni a foltot.
2008. júl. 9. 17:39
Foltördög a neve, és külön "szakosodva" lehet kapni különböző foltokra.
2008. júl. 9. 17:38
Persillel. Nekem mindent kihoz 40 fokon.
1. dus
2008. júl. 9. 17:37
Segítsetek! Mivel lehet kiszedni a baba ruhából a barack, málna és fű foltot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook