Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel lehet enyhíteni a becsípődés okozta fájdalmat? fórum

Mivel lehet enyhíteni a becsípődés okozta fájdalmat? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 2. 07:38

mindenkinek köszönöm :)


végül elmentem fizikoterápiára egy kis masszírozásra. hát... lehet, az jobban fájt, mint amúgy a hátam :o utána kb 1-2 órán keresztül tök jó volt, és kezdődött minden előről. 2 nap kínlódás után egyszeráen elmentem a szülőkhöz és megcsapoltam apukám apranax-készletét... persze erre nem biztatok senkit, hogy orvos nélkül ilyet szedjen... de jó választás volt :)

2013. okt. 1. 13:48
www.porckorong.hu-n vannak értelmes dolgok, van ott egy lazító gyakorlat is, sürgős esetre
12. youlcsi (válaszként erre: 11. - Zefex)
2013. szept. 26. 11:59
:D
11. zefex
2013. szept. 26. 11:42

A fiam bordaközi ideggyulladással szokott néha küszködni, akár még az is lehet.

Tedd a kezed a képernyőre....

Gyógyulást!

2013. szept. 26. 11:19

köszönöm mindenkinek a tanácsokat. dél körül megnézem a patikát... aztán ha ott semmi, legfeljebb keresek egy orvost... azt sem tudom, hova menjek vele.


reuma beutlóköteles... traumára nem tartozik...

2013. szept. 26. 11:16
Salonpas .
2013. szept. 26. 11:16
Megnéztem " szalonpasz " a neve / kicsit büdi / de kérdezz rá a gyógyszerésztől , hátha van kevésbé szagos is .
7. forrest2010 (válaszként erre: 2. - Youlcsi)
2013. szept. 26. 11:13
A lányomnak fájdalomcsillapítót adott a doki , + jótanácsot , h : próbáljon függeszkedni , + lépcsőzni . Keress rá a neten , h milyen problémák adódhatnak , ha elhanyagolod . / neki zsibbadt a lába , sokat kínlódott vele , mire elmúlt és nem első alkalom volt , egy rossz mozdulat és úgy maradt , sajnos ha már egyszer előfordult , akkor fog többször is / Van egy fájdalomcsillapító tapasz , elég erős szaga van , de jó ! nem jut eszembe a neve , de a gyógyszertárba ha rákérdezel , biztosan tudnak segíteni ./
6. youlcsi (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2013. szept. 26. 11:03

köszi... nézegetem, hogy mi az, amit tudnék recept nélkül venni... semmi kedvem most ezért orvoshoz menni... gondoltam, majd ráérek holnap, ha nem lesz jobb.


ha nem mozgok, akkor nem fáj, csak zsibbad :D

5. youlcsi (válaszként erre: 4. - Andyka888)
2013. szept. 26. 11:02
sajnos kenegetni nem nagyon tudnám semmivel így egyedül az irodában :/
2013. szept. 26. 10:54
helyretevős,rose mary gél
2013. szept. 26. 10:51
Vegyél be valami izomlazító gyógyszert.
2013. szept. 26. 10:38

Tegnap valószínű rosszul mozdultam, de nem tudom, mi volt az a mozzanat... egyszercsak éreztem, hogy a jobb lapockám alatt rettenetesen fáj.

Alig aludtam éjjel, sehogy nem volt jó. A karom is zsibbad.


Érzem, az jó, ha nyújtom, mozgatom (bár majd bec@rok, annyira fáj közben), de jelentősen nem sikerül enyhíteni a fájdalmon, max átmenetileg pár percre.


Mit csináljak?????

2013. szept. 26. 10:35
Becsípődés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook