Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mivel lehet eltűntetni a tejpöttyöket? fórum

Mivel lehet eltűntetni a tejpöttyöket? (tudásbázis kérdés)


2007. szept. 13. 08:36
Én kenegettem anyatejjel és gyorsan elmúlt. De ugyanez vonatkozik bármilyen picike sebre ami a kicsin van vagy lesz. Olyan gyorsan elmúlt hogy csak na.
12. dobos
2007. szept. 3. 19:42
elmúlik magátol nem kell vele túlságossan törődni.
2007. jún. 21. 15:43
Nekem azt mondtak, kenjem anyatejjel...De aztan elmult magatol:))
10. _kleo_
2007. jún. 20. 22:37
Nekem a kicsi 2 honapos koraig tetotol-talpig pottyos volt, de nem kentem semmivel. Szepen elmult magatol. Most melegkiutese van, az is szepen elmulik magatol.
2007. jún. 20. 20:25
Szerintem elmúlik magától, nem kell vele semmit csinálni, főleg nem elocomot tenni rá. Azért van a pötty, mert nagyon jó, erős az anyatej.
8. DODICA (válaszként erre: 6. - LoLiNa)
2007. jún. 20. 13:22

Az Elocomot ekcémára szokták adni, csecsemőknek is. Amikor első gyereknél kaptuk, még használtam, míg rá nem jöttem, hogy arra is felesleges. :( Pedig az ekcéma közel se olyan ártatlan, mint a tejpötty. Szerencsére nem lett semmi maradandó hegesedés.


De, hogy tejpöttyre is ezt írják fel, az már tényleg nagyon fura!

2007. jún. 20. 09:42
és mellesleg azt se terhesen, se xoptatás mellett nem lehet haxnálni! nemhogy magán a babán!!
2007. jún. 20. 09:41
Te jó ég?! elocom?! én azt az allergiámra haxnálom gyerek korom óta. és anno a gyerekorwos a lelkemre kötötte, nehogy arcra kenjem, mert hegek maradnak utána!! hogy mondhatták hogy egy kisbabára azt kend??! és pláne az arcára??!
5. d@nu
2007. jan. 21. 16:28
Az én bébimnek hetekig megvoltak a tejpöttyei. Néha erősebben, néha gyengébben látszottak. Az égvilágon semmit nem csináltam velük, elmúltak maguktól. Türelem! Őt nem zavarja! :)
2007. jan. 21. 00:14
Miért zavar téged?? A babát biztos nem zavarja. Magától is elmúlik, ha hozzászokik hormonálisan is a kinti élethez.
2007. jan. 17. 08:46
Nehogy töményen rákend az Elocomot! Menj el a közeti orvoshoz és mond meg hogy írjon fel hígított Hydrocortisonos krémet a babának! Egyébként 3-4 nap alatt hatnia kellene.
2007. jan. 16. 20:49
Kisfiam 5 hetes és az arca meg a fejbőre tele van tejpöttyökkel.A védőnő azt mondta, hogy kenegessem vékonyan Elocommal, de félek,mert elég erős kenőcs és nem is igazán használ....Már kenegettem mással is, meg hintőporoztam is de egyre csúnyább....Pedig odafigyelek, hogy mit eszek.
2007. jan. 16. 20:45
Mivel lehet eltűntetni a tejpöttyöket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook