Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mivel lehet eltölteni az időt 4 napig Gyulán iletve annak környékén?(kb 10km-es) fórum

Mivel lehet eltölteni az időt 4 napig Gyulán iletve annak környékén?(kb 10km-es) (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 21. 14:26

de Gyulán maga a sétálás is felüdülés

ha gondolod ajánlok egy klassz kis éttermet

4. 0d717b184a (válaszként erre: 3. - Október15)
2010. júl. 21. 14:25

az a hambi tényleg jó

főleg a fittnes burger

mmmmmmmmmmmmmhhhhhhhhhhhhh

a vár környéke nagyon szép, lehet menni strandra, lovaskocsikázni lehet

ajánlom Szabadkígyóst a kastélyt, hát ide Csabára, hát végül is itt is el lehet tölteni egy pár órát

Munkácsy múzeum, emlékház

2010. júl. 21. 14:22

Gyönyörű a város, a Vár környéke.

Isteni a Hamburger és egyéb finomságok a Béke Sgt elején.:-) Megannyi kis étkező. Folyamatos feztiválok és különféle programok... Augusztusban épp mi nem tudom, de gondolom van a városnak honlapja.Én annyit írtam a "gugliba", hogy Gyula város és rengeteg mindent kihoz.(csak kettő példának: www.gyulainfo.hu [link]

A Várfürdő famtasztikus. És valóban Békéscsaba a közelben, biztosan ott is találsz programokat, van repülőtere, lehet hogy van mód repkedni...Békéscsabán is van egy jó kis fürdő...

2008. júl. 24. 08:01
Isteni az élményfürdő, lehet sétálni a városban, Békéscsaba is megér egy kirándulást, sőt átmehettek Nagyváradra is. Nem olyan sok az a 4 nap.Én végigpancsolnám....
2008. júl. 23. 18:56
Augusztusban Gyulára meyünk nyaralni és érdekelne hogy mit lehet ott csinálni 4 napig!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook