Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mivel köszönöd meg a tanároknak év végén az egész éves munkájukat? fórum

Mivel köszönöd meg a tanároknak év végén az egész éves munkájukat? (tudásbázis kérdés)

21. mosolyka1111 (válaszként erre: 4. - Farkasfalka)
2012. jún. 8. 18:01
Ezt jó, hogy írtad. Az én fejemben is megfordult már, de így már biztos, hogy a lányom a gimiben az osztályfőnöknőnek inkább egy szép doboz bonbont fog adni, nem egy huszadik csokor virágot.
20. duci-juci (válaszként erre: 19. - B81fcd1219)
2012. jún. 8. 16:23
:):):)
2012. jún. 8. 16:22
Ha nincs osztályközösség és nem lesz közös ajándék,akkor egy csokor virággal azt jó napot!
18. duci-juci (válaszként erre: 4. - Farkasfalka)
2012. jún. 8. 16:19
Akkor ezek szerint egyénileg megköszönik a munkádat?! Félre ne érts nem kötöszködöm!
17. duci-juci (válaszként erre: 15. - Kitrákotty)
2012. jún. 8. 16:13
Igen elsősorban egyénileg, pláne ha nincs osztályközösség, sőt néhányan nem is fizetnek osztálypént.
2012. jún. 8. 16:12
Aztán lehet mások úgy látják hogy minek megköszönni... de ha valahol egy kicsit is belegondolunk mennyi türelemmel...jár a munkájuk, szerintem jól esik nekik is.
15. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Duci-juci)
2012. jún. 8. 16:09
a kérdést hogyan értetted az elején: egyénileg, vagy osztály/csoport nevében keresel ajándékötletet?
14. duci-juci (válaszként erre: 4. - Farkasfalka)
2012. jún. 8. 16:08

Talán egy doboz raffaellónál többet ér az a néhány év, ezt nem sértésnek szánom még véletlenül sem!!!

Fiam nagyon szereti a tanárokat akik tanítják. A virágban igazad van, talán a flamingó ami tartósabb, de az is kidobott pénz, mivel nem maradandó ajándék. Úgy érzem illene megköszönni a munkájukat, hozzáteszem mi eddig sem névnap sem pedagógusnap, sem évzáró nem vittünk virágot, illetve semmit. Most jött el az hogy köszönetet mondjunk azoknak akik eddig tanították.

13. Barnamanci (válaszként erre: 1. - Duci-juci)
2012. jún. 8. 16:08
És ők mivel köszönik meg a te munkádat? Hogy az érettségin bűbájolognak, amíg 4 évig csak szívattak, és a végén tegezheted őket a bankett után? /tisztelet a kivételnek, biztos olyan is van/Amúgy a szüleid (meg mindenki más, aki adózik) már megköszönte nekik.
2012. jún. 8. 16:07
Mi egy órát adunk,a gyermekeink portréjával.
2012. jún. 8. 16:05

de hogy mivel, mert az volt a kérdés:


egy-egy szál virágot vittünk minden óvónéninek, a dajkanéninek és a tanítónéniknek is.

Melléjük a gyerekeim rajzoltak kis kártyát, a már írni is tudó pedig a gyöngybetűivel pár sort is írt rá a tanítónéniknek!

nagyon örültek neki! :-))

2012. jún. 8. 16:04
Mi virágot adtunk mindig,de most elvetted a kedvem tőle :S
9. de Luca (válaszként erre: 5. - Duci-juci)
2012. jún. 8. 16:04
Tudással felvértezve mentem :-)
8. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Duci-juci)
2012. jún. 8. 16:03

múlt héten volt pedagógusnap, nem akkor illene ilyet?

mi akkor vittük oviba is, iskolába is (bár egyik gyerekem sem ballag idén, úgyhogy a ballagás szóba sem jött).

7. kitrákotty (válaszként erre: 2. - De Luca)
2012. jún. 8. 16:02
:-)
6. de Luca (válaszként erre: 3. - Duci-juci)
2012. jún. 8. 16:00
Talán a szerenádkor adtuk át közösen, külön nem vacakoltunk ajándékkal...
5. duci-juci (válaszként erre: 2. - De Luca)
2012. jún. 8. 16:00
Már ha viszel valamit?! :):):)
2012. jún. 8. 16:00
Szép hagyomány volt a kerti virágcsokor,mára a virágboltosok ünnepe lett az évzáró..Én tanár vagyok, és nézem,hogy hervad el több ezer forint a vázában.Szóval szerintem kerti virág, és ha már valaki pénzt szán rá,akkor inkább csoki, vagy egy toll ilyesmi..
2012. jún. 8. 15:59
Arra gondolok aki éppen ballagás előtt áll, hogy osztálypénzből is kapnak -e külön- külön ajándékot a tanárok? És ha viszel virágot /ajándékot/ személyesen megköszönni az elmúlt évek kitartó munkáját, mikor adod /adjátok/ oda? Ballagás napján vagy előtte?
2012. jún. 8. 15:58
...azzal, hogy átmentem az érettségin :-D
2012. jún. 8. 15:57
Mivel köszönöd meg a tanároknak év végén az egész éves munkájukat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook