Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mivel fogyott le Cseke Katinka? fórum

Mivel fogyott le Cseke Katinka? (beszélgetős fórum)


18. Channa* (válaszként erre: 6. - Apeeng)
2018. okt. 27. 23:09

Én 6 hét alatt 25 kg-ot fogytam, és kibírtam, még ma is élek és nem ez volt az első nagy fogyásom, mert volt, hogy 3 hét alatt 17 kg-ot fogytam 1 hét alatt 5 kg-t, stb.


Pajzsmirigy túlműködés. Nem, nem híztam vissza a dupláját sosem. Mindig normál súlyból indulok és vissza is érkezek, mert az ekkora fogyások jellemzően anorexiás súlyra fogyasztanak.


De ugye én beteg voltam, amit túléltem, hiszen ez nem halálos betegség elvileg.


Illetve múlt évben novemberben 1 hét alatt fogytam 8 kg-ot, mert az epe műtétem után 600 kalóriát bírtam enni napi szinten. Na jó, ebből visszahíztam 4 kg-ot;)


Tehát, nem lehetetlen, de ha valaki fogy az látszik (nem photoshop-al készített képről beszélek), de Katinkán én nem látom a fogyást élő adásban, ahogy a többieken sem. Rajtam mindenki látta, hogy gebe lettem, aggódtak is....

17. kristo_f (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2018. okt. 27. 19:45
Nekik természetes
2018. okt. 27. 19:22
Bocsánat, de Katinka időről-időre fogy x kg-ot, de mindig mindenhol ugyanúgy néz ki, én még csinosan nem láttam őt. Nincsenek csodák, kalóriadeficit és mozgás! A csinos alakot, formás testet, fittséget senki nem adja ingyen és nem is jön magatól, meg kell küzdeni érte, mint mindenért az életben, ami a mi javunkat szolgálja és elégedettséggel tölt el!
15. Guruljka (válaszként erre: 13. - Kristo_f)
2018. okt. 27. 19:08
Hát éppen azért kényszer, mert nem (t)ehet mást...
14. Sirga
2018. okt. 27. 19:00
Olvasom a cikket. Ez komoly? 79 kilósan M-es méret? HOL??? 68 kilósan XL-est hordok, mert az jön rám ...
13. kristo_f (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2018. okt. 27. 18:56

Nem kényszer, olyan kasztba születtek aminek megvannak a hátrányai

Feltételezem nem nassolnak nyakra-főre :)

12. Guruljka (válaszként erre: 11. - Kristo_f)
2018. okt. 27. 18:37
Az nem inkább kényszer, mint étrend?
11. kristo_f (válaszként erre: 1. - Babyapocakban)
2018. okt. 27. 18:33
A pária étrendröl :)
10. apeeng (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2018. okt. 27. 18:17

hát ez az...nekem sem lenne hájam..(meg még több millió túlsúlytól szenvedő embernek)


asszem ezt is "brit" tudósok találták fel...

9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Apeeng)
2018. okt. 27. 18:07

Keresem ezt a Carallumát, de érdekes módon éppen csak említik növényként, mindjárt a kivonatára térnek rá.

Pedig itt kezdődne a dolog.

2018. okt. 27. 17:57

Most látom egy fogyasztós lapon, hogy a testzsír nagyjából 7700 kcal/100 gramm, tehát saccperkábé 77000kcal/kiló..

ha csak húsz kiló az a harminc, 1540000kcal...

...ha ezt mozgással(futás, úszás, vegyítve dühkitörésekkel)akarom elveszíteni, akkor ahhoz a szervezetemnek naponta úgy mint a bányásznak, négyezer kcalra lenne szüksége..ez 385 nap, és csak húsz kiló zsírt számoltam, a többi tíz kiló veszteség legyen kiizzadt víz..


a 385 nap az nem négy hónap...még indiai csodaszerrel sem..


szerintem.

2018. okt. 27. 17:33
Még jó régen volt valamiféle nyilvános műtéte, kamerák előtt vitték műtőbe. Lehet, összetévesztem valakivel?
2018. okt. 27. 17:31

aszongyák hozzáértők, hogy Katinka 4 hónap alatt egy csodaszer segítségével veszített a testsúlyából harminc kilót..


ezt nem bírja ki egy hétköznapi szervezet.


egy baromi kövér celebünk Indiában járt..szóltak neki, hogy vigyázzon, ne egyen-igyon semmit a szállodán kívül..nos ezt nem hitte el, és három hétig le sem mászott a fayanszról...de még úgy is csak öt kilót fogyott, hogy nem maradt meg semmi benne.

a harminc kiló az brutális beavatkozás...ennek a dupláját hízza vissza nemsokára..Mikulás...Karácsony...Újév..és már meg is van..

2018. okt. 27. 17:07

Beírtam: indiai receptúra.

Ezt adta le:


[link]

2018. okt. 27. 16:54
Nem tudom, de azt sem, hogy lefogyott-e.
2018. okt. 27. 16:53

Miért? Lefogyott? Én láttam róla karcsú képeket, de nem látszik rajta semmi fogyás a TV-ben élő adásban, ahogy Liptai Klaudián sem, pedig olyan vékony a fotóin, bezzeg a sztárban sztárban szétfolyik a zsűri asztalnál.


Jaj, nem akarom ám bántani őket, mert mindkettőt bírom, de a fogyás egyiken sem látszik, ahogy Zoltán Erikán sem és az időjósnőn sem....

2. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Babyapocakban)
2018. okt. 27. 16:35

InDiat nevű "csodaszer." Jó drága. Legalábbis amit sok-sok pénzért reklámoz, valójában meg a fene tudja,lehet attól, mint a Tóth Vera.


Esküszöm, ràállok az ilyen marhaságok árusítására, mert az emberi hiszékenység baromi jövedelmező.

2018. okt. 27. 16:26
Milyen indiai recepturáról beszél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook