Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel enyhíthetek a tüneteimen? fórum

Mivel enyhíthetek a tüneteimen? (beszélgetős fórum)


2017. júl. 21. 23:02
Köszönöm :)
14. imaginary (válaszként erre: 13. - A7eb88768b)
2017. júl. 21. 21:27

Sok folyadék, testmozgás, kevés cukor, koffein, kerüld a stresszt :/


Jobbulást! :)

13. a7eb88768b (válaszként erre: 12. - Imaginary)
2017. júl. 21. 21:22

Még semmit nem próbáltam,most igyekszem mindent megtenni,hogy javuljon.

Még azt is olvastam hogy b komplex és e vitamin jó rá.

2017. júl. 21. 21:21

Gyógyteákat próbáltál már?


[link]

11. a7eb88768b (válaszként erre: 8. - 35d45e2ed1)
2017. júl. 21. 20:15

Köszönöm szépen,igen.rengeteget.

Végre valamin pozitivum is van,hogy ilyen kedves emberek vannak.Most mindent egyébként is túl drasztikussan látok,szakitottak velem.(ez nem befolyásolja a tüneteimet,mert az a rózsaszîn ködben is meg volt.)

10. 61a61656b0 (válaszként erre: 2. - A7eb88768b)
2017. júl. 21. 19:50

Ha nem tudsz rá gyógyszert szedni, vagy inkább csak természetes gyógymódot keresel én szívből ajánlom az orbáncfű és ginko biloba kombinációját.

Amióta szedem,stabil a lelkiállapotom,kiegyensúlyozottnak érzem magam.

Nem gondoltam volna,hogy ilyen hatásos lesz, de szerencsére nagyon bevalt.

2017. júl. 21. 19:47
Nekem menzesz elott 1-2 hettel eleg eros tuneteim vannak. A mellem le akar szakadni, ejjel ver a viz, faradt vagyok, gorcsolgetek. Es ha ver a viz amugy is idegesebb vagyok. De! Okyankor mielott neki ugranek a masiknak, mindig elgondolkozok magamon, hogy az en hulyesegem miatt muszaj osszevesznem a masikkal? A sirasok nekem menzesz nelkul is megvannak. Eleg, ha egy mesebe enekelnek. En babysitter vagyok es ha a gyerekek meset neznek amibe enekelnek, azt se tudom, hova bujjak, hogy ne lassak, hogy konnyezek. De ilyenek a home videok is. Azokon is szoktam bogni es tok 8 hol vagyok. Kellemetlen, de olyan, mint amikor a napba nezel es tusszentesz. Probalj sportolni, add ki a feszultseget. Esetleg jogazz. Ha rosszul etkezel, probalj valtoztatni. Igyal nyugtato, noi teakat. Biztos jobban leszel.
8. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 7. - A7eb88768b)
2017. júl. 21. 19:42
Értem. Vitaminban nagyon gazdag a kivi tiszta vitaminbomba, a graipfruit illetve az egyik ami még nagyon jó a gránátalma mag. Ez ritka jó mert megvan benne a női ösztrögén megfelelője ami nagyon ritka a gyümölcsöknél. Ha nagyon ideges vagy ilyenkor lehet hogy nem ártana a Magne B mert az nem csak magnéziumot tartalmaz de meg is nyugszol kicsit tőle. Fejfájásra az Advil, durvább esetben Advil Ultra. Ha migrénes eredetű akkor Kefalgin. Remélem tudtam segíteni.
7. a7eb88768b (válaszként erre: 5. - 35d45e2ed1)
2017. júl. 21. 19:32
Köszönöm a válaszokat.A helyzet az,hogy igen rám fokozottabb érzékenység igaz,de ez sokmindenből tevődik össze,ha nem gond nem részletezném.Többször próbáltam segitséget kérni TB alapon,ahol (legalábbis itt helyben)mindig sikerült a hülyéket kifognom,elmondtam minden tünetet,mind egyhangúan közölte,hogy fogamzásgátló,amit nem szedhetek,mert sajnos jellemző a családban a trombózis.Ez egy nagy rizikófaktor,persze ők minden vizsgálat nélkül felirják ami épp eszükbe jut.Igen elmentem egyszer-kétszer magánrendelésre,ahol a 15000 forintos vizsgálati dijon felül(hozzáteszem le a kalappal a doki elött)hormonvizsgálat kell,ezt nem támogatja a TB,18000ft-ba kerül.LH,FSH?Ösztrogén..stb,mindent nézni kéne.2 munkahelyen dolgozom,három gyermeket nevelve,ez nem fér bele nekem,ezért gondoltam hogyy talán van valamivitamin,vagy gyógynövéy ami enyhithet esetleg.
6. Epresturmix (válaszként erre: 2. - A7eb88768b)
2017. júl. 21. 19:15
Én is ezzel szenvedek! Mondjuk csak most, hogy itt olvasom, totál igaz rám is!
5. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 2. - A7eb88768b)
2017. júl. 21. 17:48
El kéne menned ezzel orvoshoz de azért hogy picit bíztassalak is az idegi kimerültség az bizonyos szintig talán mindannyiunknak van ilyenkor tehát az nem jelez nagyobb gondot bár ahogy olvasom nálad azért ez picit nagyobb mértékű. A fejfájás is gyakori nekem pld. durva migrénrohamaim voltak ilyenkor amig ki nem kezelték. Azért jobb ha megnézeted.
2017. júl. 21. 17:44

ha viztesedsz, puffadsz is, arra nagyon jó a Diurerbe tabletta


bioboltban veszem, 2200 ft körül van, 2 hónapra simán elég, gyógynövénykivonatos, jól hajtja a vizet, nekem ez az elsődleges tünetem



én nem leszek se hárpia, se hiperérzékeny, így a többiben nem tudok segíteni, de van többféle szer, kapszula, tea pl. Herbáriában is láttam.

Próbálgasd végig ezeket, hátha bejön valamelyik!

2017. júl. 21. 17:12
Bocsánat,elsőre nem sikerült teljesen leirnom.
2. a7eb88768b (válaszként erre: 1. - A7eb88768b)
2017. júl. 21. 17:12

Mivel enyhithetek a tüneteimen? Azt hiszem PMS

Mostmár elég rég tart,és leirom minden tünetemet.

3 gyermekes édesanya vagyok.

A menstruációm előtti időszakban,kb egy héttel teljesen kifordulok magból.Azt gondolom pms -m van,már egy héttel előtte depressziv hangulatom van,összevissza ennék mindent sósat,édeset.Olyan fáradt vagyok előtte pár nappal hogy ülve eltudnék aludni.

Pár nappal elôtte még sírosabb vagyok,és még hihetetlen aggódás is rám jön,hogy a kicsikéimmel nehogy legyen valami.A boltból kijövet is bőgni kezdtem a minap,mert láttam egy beteg kisfiút és zokogni kezdtem,hogy mennyire hálás vagyok hogy 3 egészséges gyémántom van.Aki a közelembe van belekötök,mint az élőfába,amúgyis heves vérmérsékletű vagyok,de ilyenkor egy hárpiává változom,ami miatt szégyellem magam.És mindenre van válaszom amiért kiadok.

Aztán mikor megjön /végre/ szinte minden hónapban,ezt is figyelem egy ideje fáj a fejem,aztán az elmúltával ez is eltűnik.

Nekem az a furcsa hogy ezek a tünetek mindig ekkor jelentkeznek,máskor nincs depim,fôleg nem ennyire.

Van erre valami gyógyír?

2017. júl. 21. 17:11
Mivel enyhithetek a tüneteimen? Azt hiszem PMS Mostmár elég rég tart, és leirom minden tünetemet. 3 gyermekes édesanya vagyok. A menstruác

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook