Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől van az, hogy a méhlepény nem homogén, hanem lyukacsos: "felritkulás ábrázolódott"? fórum

Mitől van az, hogy a méhlepény nem homogén, hanem lyukacsos: "felritkulás ábrázolódott"? (tudásbázis kérdés)


5. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - 0dfcfa504e)
2014. febr. 22. 15:56

Nekem is a 2. terhességnél volt ilyen, de senki nem tulajdonított neki jelentőséget, simán lezajlott a szülés a 39. héten és egészséges gyerekem lett:)

Ne aggódj!! :)

2014. febr. 22. 15:52

Dohányzol esetleg, vagy szedsz valamilyen gyógyszert?

Szerintem most szigorúbban követik a magzat fejlődését, hogy a retardációt kizárják.


Valószinű meszesedni kezdett a lepény,attól van.


Figyelj hogy kerüld a dohányos, szmogos területeket, sok fehérjét és vitamint vigyél be, és mozogj sokat.

3. 0dfcfa504e (válaszként erre: 2. - Juharlevél)
2014. febr. 22. 15:35
20 hetes vagyok.
2014. febr. 22. 15:34
Hány hetes várandós vagy?
2014. febr. 22. 15:00

Nem nagyon találtam ebben a témában információt. Van valaki olyan, akinek hasonlót állapítotak meg, hogy a méhlepény nem homogén, hanem levegős, lukak vannak rajta, ahogy a papíromra írták " felritkulás ábrázolódott"???

Aggódom nagyon, hisz az első gyermekemnél mindig az volt a papíron, hogy a placenta szép homogén, sőt szülésnél a doki boldogan mutogatta, hogy még most is milyen szép állapotban van a lepény.

Mi az oka ennek? Mivel lehet javítani??

Talán a táplálkozás nem megfelelő vagy a mozgás, esetleg pihenni kell?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook