Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől pirosodhatott ki a 20hónapos kislányom egész teste? fórum

Mitől pirosodhatott ki a 20hónapos kislányom egész teste? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 15. 18:48
Allergia, megtudtuk. Hogy mire, az sajnos rejtély.
5. queenga (válaszként erre: 3. - 408020f45e)
2014. jan. 14. 17:55
Köszi, én is erre gondoltam, csak egy megerősítés is jól esett, hogy nem fújom fel.
2014. jan. 14. 17:44
Nem fázott át?Mert a bőr képes olyanra,hogy ha átfázik melegedéskor kivörösödik!De ha ilyen nyűgös akkor bújkál is benne valami!
2014. jan. 14. 17:42
Vidd el az ügyeletre! A doki majd jobban tudja, mint itt bárki is. Az, hogy nincs láza, semmit nem jelent. :)
2014. jan. 14. 17:36
Múlt hét hétfőn kezdtünk el beszokni a bölcsibe; csütörtöktől egész nap gond nélkül ott marad, ott alszik. Tegnap, amikor elhoztam, nagyon hisztis volt, amíg az apja meg nem jött, ami nem ritkaság, de rosszul is aludt, többször felsírt éjszaka, amit ő nem szokott. Ma ismét nagyon hisztis; egy órája hoztam el, le sem mászik az ölemből, azonnal sír, ha leteszem, és nagyon piros az egész teste. Láza nincs, mértem, 36,8 fok. A bokáján láttam szúnyogcsípésszerű helyet, de ettől miért lenne vörös még a füle is. Elkaphatott valamit? Valami ötletetek van?
2014. jan. 14. 17:30
Mitől pirosodhatott ki a 20hónapos kislányom egész teste?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook