Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől nőies egy nő? fórum

Mitől nőies egy nő? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
25. b4d40997c0 (válaszként erre: 16. - Katie_rose)
2012. okt. 10. 12:13

És ha közben barátok is vagyunk? Nem haverok, hanem barátok, akiknek elég sok mindenben egyezik az értékrendje... régebben jártunk is, 1 hónapja kezdeményezett is, azóta nem... bár őt egyáltalán nem érdekli a szex, szóval kéthavonta 1-2 alkalommal jól elvan...

De akkor is szeretném, ha rólam fantáziálgatna :) A testi érintések megvannak, nagy ritkán puszit is szoktam neki adni, a kezét megsimogatni, haját megsimogatni, majdnem minden héten :)

Abban hiba van, hogy ne lógjak rajta mindig... mert napi rendszerességel be szoktam ülni hozzá este. Akkor ez bibi lehet? Jobban felkelteném az érdeklődését, ha csak akkor mennék át hozzá, ha hívna?

2012. okt. 10. 12:13
és sok csaj koszos tornacipővel jár szakadtan már ha erről van szó, ha a trampli magassarkús csajt hoztad fel , elrettentő példának.
23. Fiatal nő (válaszként erre: 14. - Pillangó.)
2012. okt. 10. 12:11

Én is pontosan ugyanígy gondolom. A belső harmónia a lényeg, a kisugárzás.


Az efféle divattermékek csak egy képet teremtenek meg. Hú, hány olyan nőszemélyt láttam már, aki megvette az összes ruhát, ami jól állt a divatbabán... Rajta meg úgy, mint tehénen a gatya, de az nem számít, mert önkritikája már nincs.


Saját magadnak kell megfelelned elsősorban. Ha ez oké, a külvilág is látni fogja. Ne másokra akarj hasonlítani... :)

22. Aquatica (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2012. okt. 10. 12:10
sokan mégis szürke egerek maradnak :D Tényleg , viszont ez a csaj a véleményünket kérte én elmondtam, nem kértem senkit hogy analizálja a véleményem a sportcipőkről. akinek tetszik vegye fel nem ítélem el,de egyesek más itt is elkezdik a támadást, pl: hogy én hogy nézek ki benne, ugyh, erről ennyit
21. Pen80 (válaszként erre: 15. - A6bc29c843)
2012. okt. 10. 12:09
bólogat-bólogat-bólogat
20. Fiatal nő (válaszként erre: 18. - Pen80)
2012. okt. 10. 12:09
Én is így gondolom. :)
19. Fiatal nő (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2012. okt. 10. 12:08
Erről van szó.
18. Pen80 (válaszként erre: 8. - Fiatal nő)
2012. okt. 10. 12:08

Egyetértek veled. Bár én nem hordok sportcipőt. De aki harmonikus személyiség, annak mindegy mit vesz fel, persze az igényesség határain belül.

Hiába vesz fel valaki szoknyát, ha nem tudja viselni pl.

17. Fiatal nő (válaszként erre: 9. - Aquatica)
2012. okt. 10. 12:08

Miből vegyek vissza? Nem támadtál, csak hülyeséget írtál, amire reagáltam. Mert ez az, hülyeség. Csinos csajokat sportcipőben is lehet látni és utánuk is megfordulnak pasik/lányok egyaránt.


Tök jó amúgy az önbizalom, de ha túl sok van belőle, már kevésbé...


Véleményed lehet, de attól még nem kell leközönségesezni meg leslamposozni a csajokat, akik előszeretettel hordanak sportcipőket. Mert nem ezen múlik...


(A sok tűsarkú amúgy sem egészséges a lábnak, ahogyan a "papírtalpú" lábbelik sem...)

16. katie_rose (válaszként erre: 10. - B4d40997c0)
2012. okt. 10. 12:06

Ez így már konkrétabb. :)

De ha tényleg tetszik a srác,akkor elvileg ez jönni fog magától.

tudod ilyesmik: véletlenül (direkt) hozzáérsz, apró mosoly és utána elfordulsz,mint ha "nem is lenne jelentősége", fontos,hogy ne próbálj a haverja lenni,mert akkor tényleg "csak" az leszel, ne lógj rajta- ne legyél ott mindig,amikor csak füttyent (jelents neki kihívást) stb.

De ezt lehetetlen így leírni :))

2012. okt. 10. 12:05
Szerintem a sportcipő nem slampos, és nem közönséges egyáltalán. A műköröm, a műszempilla, a lekopott körömlakk, a kivillanó melltartópánt(hátul is), a sárga fogak, a két számmal kisebb nadrágba begyűrt kivillanó háj, a kínai tömegcucc, a fehér ruhához fekete melltartó, stb...sokkal de sokkal közönségesebb. Kínosan ügyelek az ilyenekre. Remélem ti is. ;)
2012. okt. 10. 12:05

A kisugárzásától válik valaki nővé,és azzal,hogy önmagát adja.Lehet férfiasan viselkedni magas sarkúban is és nőiesen sportcipőben is.

A magas sarkútól nem önmagad adod,hanem egy képnek szeretnél megfelelni.

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Aquatica)
2012. okt. 10. 12:05
Láttam én magassarkúban tramplit, és sportcipőben szexi nőt. Úgy, hogy ennyit, hogy dobja el a sportcipőt. Egyéniségnek kell lenni, van aki annak születik és van aki az életben nem lesz az.
12. b4d40997c0 (válaszként erre: 11. - Megi04)
2012. okt. 10. 12:05

Ejjde jó példa :D Épp ez az... hogyan? :D


A filmekben olyan könnyűnek látszik... véletlenül villant a csaj, vagy ilyesmi... régebben volt, hogy véletlenül rámnyitott, de az tényleg véletlen volt, mostanság nem adódnak ilyen helyzetek, és nem tudom hogyan idézhetném elő... annyira analfabéta vagyok ilyesmiben ^^

11. megi04 (válaszként erre: 10. - B4d40997c0)
2012. okt. 10. 12:03

A tyúk,és a kakas esete!:D "Ha megállok könnyűvérűnek hisz,ha tovább szaladok,frigidnek.Inkább elesem!"

Ess el!:DDDDDDDD

2012. okt. 10. 12:01

Köszi, mondjatok még tippeket :)


Igen, igyekszem magassarkút hordani, csak még nem jutottam el boltba venni téli csizmát :) Nyáron magassarkú szandálban járok. És igyekszem színes ruhákat is hordani, egyre többet :)


Most h.lyének fogtok nézni, de ne ítéljetek el, egy konkrét példával leírom mi nekem a bajom.


Van egy srác, akit el akarok csábítani, tehát hogy beinduljon tőlem a fantáziája. Mivel egy lakásban lakunk könnyű dolgom lenne, ha tudnék nő lenni. (a körülényeket, hogy mi van köztük, stb ne firtassuk) De nem tudom hogyan indítsam be úgy a fantáziáját, hogy ne legyek könnyűvérű, meg feltűnő, meg stb... nem tudom hogyan kell finom mozzanatokat tenni, hogy a pasi este rólam fantáziáljon. Szóval értitek, mi a gondom? :D

9. Aquatica (válaszként erre: 8. - Fiatal nő)
2012. okt. 10. 12:00
na azért visszavehetsz egy kicsit én nem támadtalak ...és nem vagyok slampos mert még a csajok is megfordulnak utánam, és sokan mondták rajtam lehet akármi akkor is jól nézek ki, de a sportcipó közönséges az sportoláshoz való szabadidő programhoz, akár tetszik akár nem ,és véleményem azért lehet okoska:D
8. Fiatal nő (válaszként erre: 2. - Aquatica)
2012. okt. 10. 11:56

Slampos és közönséges?!


Kikérem a sportcipőt hordók nevében!!! Attól, hogy te slamposan és közönségesen nézel ki benne, attól még másnak állhat jól. És a sportcipő is lehet csajos...


Kiírónak azt üzenem, hogy találja meg a belső harmóniát, érezze jól magát a bőrében, s akkor ezt észreveszik a pasik is. ;)

2012. okt. 10. 11:53
amúgy meg miért ne hozza ki magából egy nő a legjobbat?
2012. okt. 10. 11:53

A sportcipő nem nőies, ne hordd gyakran. Vegyél helyette kényelmes női cipőt és hordj szoknyát is mindenképpen, ne csak farmert.

Színes ruhákat hordj, kerüld a barna és fekete színeket.

5. katie_rose (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. okt. 10. 11:52

Szerintem is érdemes legalább egy pár csinos cipőt beszerezni. Pl ősszel egy csinos bokacsizma, egy jó szabású farmer, szűkebb fazonú hosszított trikó jellegű felső és egy karcsúsított szabású kb csípőig érő "blézer" vagy ilyen kis kabátka (ne farmer legyen az is!!!) nagyon csinos tud lenni.

Nem kell kipakolni a ciciket sem, de azért sejtetni érdemes őket. :D


sok fiút egyébként megriasztanak az erős/fiús nők. Azért vannak még pasik,akik szeretnek hódítani és lenyűgözni egy lányt.

Ha pl. többet tudsz az autókról,mint ő akkor inába szállhat a bátorsága. :D

Nem kell hülyének tettetned magad, csak ne akarj rögtön mindenre rákontrázni. Remélem nem fogalmaztam bénán. :)

4. megi04 (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. okt. 10. 11:50
Ezt senki nem fogja tudni neked elmagyarázni.Mindenkinél más. Elkell jönnie annak a pasinak,akinek pontosan ilyen tetszik,mint te!Öltözhetsz,sminkelhetsz másképpen,csakhogy az már nem te vagy.Nem minden pasi a T-rex-ekre bukik.Van,akinek pontosan ez a stílus jön be,aki te vagy!:)
2012. okt. 10. 11:48
attól még nem leszel plázázó mert felveszel egy szexisebb ruhát. pl
2. Aquatica (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. okt. 10. 11:47

1.dobd ki a sportcipőt , az slampos és közönséges abban egy nő nem érezheti magát nőiesnek, ez az én véleményem , a magassarkú előnye hogy szebb tartást kölcsönöz ezáltal magabiztosságot is.

Nem mondom hogy légy túl kihívó, de a nőiességhez hozzá tartozik a nőies ruha is.

2012. okt. 10. 11:41

Az a problémám, hogy nem tudok bánni a pasikkal. Nem tudok flörtölni, nem tudok titokzatos lenni. Külsőleg viszonylag nőiesen öltözködöm, egy átlagos napi kinézetem a következő:

Hosszú barna leengedett haj, fekete szemhéjtus, fekete szemceruza és szemhéjfesték (tehát füstős hatású smink), barna haj.

Farmernadrág, sportcipő, és egy passzosabb felső, hideg időben ugye hosszúujjú, illetve mellény.


Széles a csípőm, van rajtam 10 kiló túlsúly is, bár kezdek megbékélni vele, annyira nem látom vészesnek magam.


A gondom a belsővel van. Mindig is fiús voltam, nem tudom hogy közelítsek úgy egy pasihoz, hogy az a nőt lássa bennem, hogy felébredjen a fantáziája, hogy hű, milyen jó nő, kell nekem. Témákhoz hozzá tudok szólni, de valahogy nincs meg bennem az a szexuális kisugárzás, ami megfogná a pasikat... vagy én nem tudom mitől fordulnak meg bizonyos nők után. És itt most teljesen átlagos nőkről beszélek, nem a nyakig érő szoknyában mászkáló plázázókról.


Hogyan érhetném el, hogy megfogjam egy pasi tekintetét és fantáziáját? Hogyan flörtölhetnék úgy, hogy utána úgy feküdjön le, hogy milyen jó lenne vele? (ezt egy konkrét pasinál akarom elérni, nem mindnél) :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook