Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől nőies egy nő? fórum

Mitől nőies egy nő? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
55. cel (válaszként erre: 46. - B4d40997c0)
2012. okt. 10. 12:49

Vegyél egy üveg finom bort, üljetek le beszélgetni és mond el, hogy mit érzel. Távol áll a flörttől, de még lehet belőle:)

Felnőttek vagytok, tudjátok, hogy mit akartok, valószínűleg egymást, csak nem tudjátok, hogy a másik tudtára adni.


Ha nem szeretitek a bort, készíts vacsorát, bár attól ritkább esetben csábulnak el az emberek.

2012. okt. 10. 12:49
ja és hogy mit csinálj azt senki se tudja megmondani pontosan, mert van aki így és van aki úgy gondolja, csak te ismered hogy mivel lehet meghódítani már ha voltatok is együtt,, ha meg még magaddal se vagy tisztába akkor szerintem hagyd ezt,mert lehet a barátság is tönkre megy
2012. okt. 10. 12:46
a nőben benne van a csábítás ösztöne, nem kell könyv hozzá meg használati utasítás, aztán minden megtervezett dolog csődbe megy, mert jajj most elrontottam nem úgy kellett volna tegyem a kezem,ha van egy kis parázs akkor ez ki kell alakuljon , semmit se lehet erőltetni.....
52. spinneli (válaszként erre: 26. - Szöszi71)
2012. okt. 10. 12:46

Én meg magassarkúban nem érzem jól magam.

:)

51. Aquatica (válaszként erre: 47. - 9b10f3d7ff)
2012. okt. 10. 12:43
sajnos van, de most a jó csajról volt szó nem a két végletről :a trampli béna meg a trampli pláza cica :D, AZOK OLYANOK is, fura ez az egész story :D EGY CSAJ meg úgyis eléri a célját ha akarja , nem??
2012. okt. 10. 12:43

Köszönöm a dicséretet, az a kép, amin apukámmal vagyok kicsit régi, azon voltam 60 kiló, most 73 vagyok :) Kicsit szélesebb a csípőm, ennyi a különbség.


Meg fogom nézni a Szexbeszéd könyvet, illetve ezek se rossz ötletek, hogy fésülködjek, vagy kenjem be a lábam testápolóval. Tény, hogy könnyű dolgom van, mert együtt lakunk, mégis vagyok olyan gátlásos és béna, hogy nem merem meglépni, vagy nincs fantáziám még kitalálni se :)

49. a6bc29c843 (válaszként erre: 48. - A6bc29c843)
2012. okt. 10. 12:42

szóval, ennyire bénák tényleg nem lehettek, hogy ilyenhez folyamodjatok. :D

Megszerezni könnyen meglehet őket, megtartani meg a franc akarja. Egy kolbászért nem tartok disznót. ;))

48. a6bc29c843 (válaszként erre: 44. - Wiki76)
2012. okt. 10. 12:40
Fölösleges a sajátodat elnbyomni, lehet ellenkező hatást váltana ki. E
47. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 22. - Aquatica)
2012. okt. 10. 12:38

Én is csupán a véleményem mondtam el.

És azért mertem leírni, mert naponta látom a Párjukba csimpaszkodó, a magassarkúban csetlő-botló nőket, és komolyan mondom, néha olyan érzésem támad, hogy kellene nekik olyan alkalmatosság, amit az idősek tolnak maguk előtt. És jól nézhetnek ki, de ha az összképet nézi az ember szánalmasakká válnak.

Ismeretlenül meg a manó tud tanácsot adni bárkinek is. Lehet olyan mozdulatokat, grimaszokat tesz, vág ami nem igazán jön be senkinek, van aki piszkálja valamijét állandóan, szívogatja a fogát. NEM, nem azt mondom, hogy ő ilyen, csak vannak olyan dolgok, hogy valaki nagyon jól néz ki, csak ne nyissa ki a száját, ne mozduljon meg.

46. b4d40997c0 (válaszként erre: 35. - Katie_rose)
2012. okt. 10. 12:38

Valaki írta, hogyha nem érdekli amit mondok, akkor veszett fejsze nyele, meg azt is, hogy mások az igényei, mint az átlagnak...

Érdekli amit mondok, érdekli az életem, mert elég különleges kapcsolatban vagyunk. Ez a tipikus egy pár voltunk, de mindig rossz időben jöttünk össze, a rossz idő szülte a vitákat, ezért inkább szétmentünk, és maradtunk barátok. Olyan barátok, akik együtt élnek, közös dolgokat terveznek (hobbi, külföld, stb). Mindent megbeszélünk, nőügyei nincsenek, első barátnője voltam, és velem is van a legszorosabb kapcsolatban azokon kívül, akik családtagok.

És tény, hogy nagyon más, mint az átlag. Nem a farka vezérli, egyáltalán, még amikor eg ypár voltunk, mondta, hogy szerinte a szex csak 20-30%ban fontos egy kapcsolatban. Mikor odaköltöztem ő kezdeményezett, aztán adódott abból egy kisebb kellemetlenség, ezért szeretném kicsit megadni az újabb kezdőlökést.


Szóval bennünk már rég megváltozott valami, csak ő most azt állítja, hogy jobbak vagyunk barátoknak, mert amikor összejöttünk, akkor mindig gondok voltak. Én tudom hogy mi, és miért, már neki is elmondtam, de őt most annyira nem érdekli az, hogy kapcsolata legyen, hogy hihetetlen... én ott vagyok neki, mellette vagyok, szeretem, szeret, támogatom, támogat, hülyéskedünk... és bízom benne, hogy együttlétek is lesznek még, csak kicsit nőiesebbnek kell lennem. Azt hiszem.


Viszont hiszem, hogy valahogy egy nő el tudja érni, hogy a pasi maga jöjjön lázba... nem?


Ilyen testbeszéd könyvet hol találok? MIndig is érdekelt az ilyesmi, régebben az arcmimikát tanulmányoztam, de ahhoz se találtam hasznos könyvet.

2012. okt. 10. 12:38
Ha már feromonnál járunk... picit merész, de... azt mondják, ha bekened a füled tövénél (ahová pl. a parfümöt szokták fújni) egy kis... hogyismondjamhogynelegyekközönséges :) szóval "onnan" lentről egy kis nedvvel, az feromonként hat. Én egyszer próbáltam, a párom be is indult, de kérdés, hogy ettől, vagy mert már régóta nem látott.
44. wiki76
2012. okt. 10. 12:36
Árulnak feromontartalmú parfümöket.Milyen lehet?Állítólag beindítja a pasikat.
43. a6bc29c843 (válaszként erre: 36. - Pahet a vadász)
2012. okt. 10. 12:32

bocsi az offért, tegnapi eset.

én a srácnak: hm...lóg a slicced.

ő: nem baj, nincs mit szégyellnem

én: sejtettem :)

3 perc kínos csend, mire ő: most miért nem mersz a szemembe nézni?

én: a szemed érdekel a legkevésbé-kacsintottam egyet, és a héten már "hozom" is haza. :DD

szóval ennyi.

2012. okt. 10. 12:32
SZERINTEM ne szopogasd az ujjad :DDDD
2012. okt. 10. 12:31
:DDDD
2012. okt. 10. 12:31

Juderya...most néztem a képeidet..

nagyon kis aranyos vagy..kis kedves,szimpatikus nő..


nincsen az égegyadta világon semmi baj a külsőddel..


önbizalmad legyen..


picikét öltözhetnél nőiesebben..de ha Neked ez a stílusod az sem baj..

39. katie_rose (válaszként erre: 37. - Mancs97)
2012. okt. 10. 12:30

:)

A második rész nagyon igaz! rengeteget számít! :))

38. wiki76
2012. okt. 10. 12:30
vegyél minden ruha alá szuperszexi fehérneműt.Nagyon meg tudja dobni az önbizalmat a tudat.Fésülködj úgy hogy kileshessen véletlenül.Olyan erotikusan lehet fésülgetni egy hosszú hajat..vagy testápolóval kenegesd csak űgy mellékesen a lábodat (térd alattt)pl beszélgetés közben.A mozdulataid árulkodnak rólad a leginkább.A pasik imádják evés közben nézni a nőket.Nem kell kéjesen szopogatni az ujjadat de élvezd az ételt meg az életet és légy vidám.Erre buknak.Könnyű a dolgod ha együtt laktok.
2012. okt. 10. 12:28

Van Barbara és Allan Pease-nek egy könyve, a Szexbeszéd. Ebben leírja, milyen jelzéseket tud küldeni egy nő a férfinak, meg mi mit jelent a testbeszédben. Esetleg olvass bele, és párat próbálj meg tudatosan alkalmazni.

Ja, nekem még az jön be, amikor úgy lépek ki az utcára, hogy figyeljetek, jön egy istennő! Nem mintha az lennék, de egészen más a világ, ha így közlekedsz benne. :) Persze neked konkrét célszemélyed van... De ha vele vagy, akkor is gondolkozhatsz így, hogy figyu, én egy bombanő vagyok, és pont rám van szükséged. Csak ne mondd ki hangosan. :)

36. Pahet a vadász (válaszként erre: 34. - A6bc29c843)
2012. okt. 10. 12:26
:D az egyik legnehezebb dolog! :) de bejön ;)
35. katie_rose (válaszként erre: 25. - B4d40997c0)
2012. okt. 10. 12:25

A barátság akár jó alap is lehet egy kapcsolathoz,de ugye kellene valami,amitől ez magasabb szintre lép. az,hogy benned megváltozott valami az kevés. el kell érned,hogy ő is így érezzen. Habár én még mindig azt tartom ideálisnak ha ő magától jön lázba. :))


Ha mindig ott vagy és még a nőügyeit is megbeszélitek pl.,akkor viszonylag nehéz kilépned a haver státuszból.

Ha vannak külön programjaid és nem azt várod mikor ér már végre haza, talán elkezdesz neki hiányozni. És ha szerencséd van,akkor arra jut,hogy azért hiányzol,mert fontos vagy neki és így tovább. :)


recept nincs... Pedig jó lenne! :D

Ha kíváncsi vagy mit gondol,akkor érdemes fellapozni egy testbeszéd könyvet! Nem viccelek, nagyon hasznos! :)

34. a6bc29c843 (válaszként erre: 31. - Pahet a vadász)
2012. okt. 10. 12:24

Beszélgetés közben fontos a szemkontaktus megtartása. Próbálj végig a szemébe nézni.


Nekem ez nem mindig sikerül. Ha baromira bejön a hapi, képtelen vagyok ránézni. Juujj. :))))

33. Zizisicc (válaszként erre: 25. - B4d40997c0)
2012. okt. 10. 12:24
Szerintem ne nyomulj.
32. 23fb4c6db7 (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. okt. 10. 12:23

mitől érzed magad nőiesnek?ez itt a kérdés..

mitől érzed azt,hogy Te egy eszméletlenül jó nő vagy?

függetlenül attól,hogy ki fordul meg utánad..


legbelül magadban kell ezt érezned és nem csak a külső számít..de tény,hogy egy kis csinos blúz..egy szép cipő..a szoknyát nem mondom,mert nem mindenki szereti..de adj magadra..nem kell kihívóan öltözködni de egy szép ,szolíd dekoltázs nem árt egy nőnél..


légy kedves és mosolygós..sugározzon belőled az elégedettség az megfogja a férfiakat.


egyébként meg nem kell mindenkinek nőnek lenned..nem is lehetsz az,mert hogy kinek mi tetszik,mi a nőies relatív..


ha van rajtad egy tizes plusz nem a világ..


légy büszke magadra,arra ,hogy nőnek születtél ,ha önbizalmad van..azt bizony észre veszik a pasik..

2012. okt. 10. 12:22

- Mikor beszélgetsz vele, nyisd nagyra a tekinteted.

Érdeklődj de ne bámulj!

- Beszélgetés közben "véletlen" érj hozzá.

simítsd meg picit de ne taperolj!

- Beszélgetés közben fontos a szemkontaktus megtartása. Próbálj végig a szemébe nézni.

- Közben a hajadat nyugodtan simítsd a füled mögé. Vagy játssz egy tinccsel.

- teljes testtel fordulj felé.

- mosolyogj!

- főzz egy kávét, közben kérdezd meg kér-e egyet ő is. Legyél kedves.

- legyen mindig jó illatod. Ha nem vagy biztos abban, finom-e a parfümöd számára, csak lazán kérdezd meg: most vettem, tetszik? nyújtsd oda a csuklódat had szaglászhassa meg.

- a hajad mindig legyen ápolt! visszataszító ha zsíros egy nőnek a feje. /persze pasinak is!/

- a körmeidet is ápold. ne legyenek lekopva ha fested.

- a ruha lényege hogy jól érezd magad benne. Azt szokták mondani, akinek megvan az a bizonyos kisugárzása /önbizalom/ akár milyen ronda lehet és akár egy zsákban is állhat, akkor is szép! Szóval felejtsd el az olyan göncöket, amit kényelmetlennek érzel.. kellemetlen ha azt látja rajtad hogy feszengsz..

- légy laza, mintha igazán nem számítana mit válaszol a kérdésekre, de közben figyelj arra, hogy a válasz mennyire jön lassan vagy gyorsan, illetve hogy mennyire figyel a kérdésedre... ha látod rajta hogy mondhatsz/kérdezhetsz bár mit, nem számít, nem érdekli, elheseget, akkor veszett fejsze nyele...

30. Pillangó. (válaszként erre: 10. - B4d40997c0)
2012. okt. 10. 12:22
Ne haragudj meg érte,hogy ezt írom:semmi gond nincs Veled,mint NŐ!A képek tanúsága szerint.Szerintem egy adott szituációban,amelybe kerülsz csak Te tudhatod,hogyan viselkedj az adott férfival.Könnyen lehet,hogy más igényű,mint az átlag,így kár volna elrontani azzal,hogy úgy viselkedsz vele,ahogy a nagy általánosságok szólnak.
2012. okt. 10. 12:19
A kisugárzástól.:)
2012. okt. 10. 12:18

A sportcipő - magassarkú dologról meg légyszi ne vitázzatok :) Én mindkettőt pártolom, magassarkúban is inkább a telitalpúakat, meg ami nem magasabb, mint 5 cm :) És persze nem tűsarkú. Tehát ott is inkább az átlagos vagyok :)

Önbizalmam az most kezd alakulgatni :)

27. Aquatica (válaszként erre: 26. - Szöszi71)
2012. okt. 10. 12:17
erről beszélek :)
2012. okt. 10. 12:15

Sziasztok!


Én általában magassarkúban járok, ez kényelmes a lábamnak, ezt szoktam meg. Mostanság vettem fel néha sportcipőt, kényelmes, de nem éreztem benne nőiesnek magam. A magassarkúnak se kell kihívóan magasnak lennie, csak annyira, hogy kényelmes legyen.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook