Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől nő egy nő? fórum

Mitől nő egy nő? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 17. 13:30
Kisugárzás...tele tartalommal...
2010. nov. 16. 18:24

hm ? !

Micsoda kerdes -:D

2009. nov. 2. 17:38
Esőtől:)
2009. nov. 2. 17:06
Kisugárzás!
2009. szept. 27. 22:46
Nem az volt a kérdés szerintem,hogy szerintetek a mudolgoktól no egy no?Hanem,hogy mitol?De rogton mindenki ráugrik a témára.Akinek póthaja van,szilikonciciceje meg szája az már nem is lehet kedves és noies?Csak egy utolsó ribanc?Már elnézést a csúnya szóért.
2009. szept. 27. 22:38
Na kapóra jött ez. És tényleg. Tudjátok keresgéltem már ebben a témában, de itt nincs róla szó. 4 gyereket szültem hüvelyi úton és bizony a nemi szervem már egyáltalán nem nőies...és azóta nem is megy úgy a dolog. Sajnos mellső és hátsó fali hüvelysérvem is van, ami miatt a méhszájam úgymond kilóg. Ettől nem érzem nőnek magam. Úgyhogy csatlakozom az előttem szólóhoz.
20. agis
2009. ápr. 8. 14:07
A nemi szerveitől...elsősorban.
2009. febr. 17. 10:13
Mitől nő a nő? Legyen igényes, viselkedjen úgy (azaz tudjon is viselkedni), ne nyávogjon, találja fel magát, és tényleg legyen igényes... Meg kulturált, és kedvesség sem árt. Nem minden a sok külsőség, a műhaj, műköröm, műmell, stb... ezeknek a 90%-a a külvilágnak szól és nem magadnak, ez pávázás. Fogadd el magad, érezd jól magad a bőrödben, és legyen kisugárzásod... máris kész.
2009. jan. 16. 10:36
Ez a normális. Más meg önti magába, mint a szivacs, és ki sem üti. Az már nagy baj.
17. süni Sandra (válaszként erre: 9. - 1e8f358d6a)
2009. jan. 16. 10:33
Nagyon is egyetértek azzal amit leírtál! Egy nő tényleg nem attól nő ,mert mükörme van, műmelle, müszája stb. Fontos a belső kisugárzás, a kedvesség, az odafigyelés az igényesség! Egy részeg nő tényleg undoritó , de azért néha meg lehet inni egy pohárkával! Ciki nem ciki, én már 1 korty alkoholtól is szédülök, nagyon kevés alkohol van, amit meg tudok inni! 1 pohár sör , 1 dinnyés backardi, carolines talán! De ezekből is csak egy pohárka!
16. Fiatal nő (válaszként erre: 14. - 50d0def203)
2009. jan. 15. 12:37

Miért volna baj, ha egy nő pl. alkalmakkor koccint egy-egy pohár itallal, vagy néha beül sörözni a párjával valahová? Én megteszem. Akkor én most rossz nő vagyok? X-)


Mondjuk én sem szeretek minden alkoholt, sőt, a többségért nem rajongok, de egy-egy pohárkával olykor jólesik.


Én sörös vagyok, azt nagyon szeretem... Részeg még nem voltam, nem is leszek. Különben is, ha "többet iszom", én egyből úgy elálmosodom, hogy ihajj! :-D

2008. dec. 18. 10:24

Örülök neked nagyon regina Moore,


Mert van még ember, aki így gondolkodik.

2008. dec. 18. 10:22

Tudom.

Vagy kiutálnak emiatt a társadalomból ( ami engem nem érdekel )vagy nem hiszik el.

El sem tudják képzelni, hogy van ember, aki soha meg sem kóstolta, mert undorítónak találja.

Én nem kóstoltam, és nem is fogom soha az alkoholt, mert már a szaga is a hányingert váltja ki belőle.

Esküszöm, és mindenki tudja, aki ismer, hogy ez igaz.


Egy nőnek kell, hogy legyen amúgy is tartása.

Elég baj az, hogy egy nő italt emel a szájához.

szerintem...

13. 1e8f358d6a (válaszként erre: 12. - 1e8f358d6a)
2008. dec. 18. 09:07
ez olyan álszent (sorry, elírtam)
12. 1e8f358d6a (válaszként erre: 10. - 50d0def203)
2008. dec. 18. 09:06

én sem sokszor voltam részeg életemben, kb. 5 éve pedig egyáltalán nem iszom, undorodok az alkoholtól. Ezt sokan nem értik meg, állandóan töltenének a poharamba, mert szerintük egy olyan álszent, hogy valaki soha még egy kortyot sem képes meginni. (szilveszterkor sem).

Leszarom mások véleményét. A gyümölcsé meg amúgy is finomabb. :-)

11. 867f9adc74 (válaszként erre: 9. - 1e8f358d6a)
2008. dec. 18. 09:04
Mindenben egyetértek:-)
2008. dec. 18. 09:03

Regina Moore,


Először is üdv itt is. :D


Na ez nagy igazság. Én pláne utálom őket, soha egy kortyot meg nem iszom.

nem bírom, ha valaki iszik . Férfi se..

2008. dec. 18. 08:54

erre a kérdésre nagyon sok választ lehetne adni.

Szerintem attól nő egy nő, hogy harmóniában él önmagával, és ez a belső elégedettség csak úgy árad belőle. Emellett összetartja a családot, empatikus, segítőkész, és otthont teremt. Ha anya, akkor természetesen a legfontosabbak a gyerekei, és nem sajnálkozik azon, hogy a velük töltött időben mást is csinálhatna.

Emellett természetesen odakell figyelnie a külsejére is, de nem a műkörömtől, a szolizott bőrtől és a műhajtól lesz valakiből dögös nő.


Egy kényes témát még megemlítenék, méghozzá a Nőt és az Alkoholt. :S Nincs a részeg nőnél kiábrándítóbb.

2008. dec. 18. 08:48

Kisugárzás.

Nem elég a szép ruha, műköröm..Viselni is kell ezeket.És ez nem mindenkinek jön össze.

Vannak cicababák akik szépek, ápoltak, de mégis hiáynzik belőlük a NŐ.

És lehet valaki joggingban is, ha ízig vérig nő..

2008. dec. 18. 08:43

Igen, ez igaz.

Az emberek mégis az alapján neveznek nőnek valakit, hogy milyen a külsője.

Sportos ,férfias nőkre nem szoktam a vonzó és nőies kifejezéseket hallani, pedig a belső a lényeg.

Elméletben, de a gyakorlat, a való élet mást mutat.

2008. dec. 17. 18:06

Attól nő a nő, hogy Nőnek érzi magát.

Igazi nővé a férfi teszi. Ahogy a fiúból is a nő mellett lesz férfi.

5. cel
2008. dec. 17. 18:04

Egy nő attól lesz nő, ha nőként éli meg az életét, függetlenül attól, hogy mennyi és milyen csinos ruhája van, vagy visel e műkörmöt.

Van egy mondás, bocsánat nem tudom kitől ered, de megfordítva is igaz: Ha egyedül vagyok egy szobában, csak egy ember vagyok, amint belép a szobába egy férfi, egyből nő leszek és annyira leszek nő, mint amennyire férfi a férfi.

2008. dec. 17. 18:00
Hát ez elég összetett!Hozzátartozik a nőiességhez a csinos ruha,de a műköröm...számomra egy nő akkor nő,ha nőként viselkedik!
3. ELEN
2008. dec. 17. 18:00

Csinos ruhák?

Műköröm?

Nem hiszem. Lehet bármi rajta,ha nincs kisugárzása...

2. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - 50d0def203)
2008. dec. 17. 17:56

Elsősorben a belső értékeitől.

A külső már csak dekoráció....

2008. dec. 17. 17:53

KEDVES HÖLGYEK, ÚRAK!!


KINEK MI A VÉLEMÉNYE?

MITŐL LESZ NŐ EGY NŐ?

CSINOS RUHÁK.., MŰKÖRÖM....????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook