Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől, mikor rossz egy kapcsolat? Hol romlik el? fórum

Mitől, mikor rossz egy kapcsolat? Hol romlik el? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 23. 19:11

Lehet, hogy az a baj, hogy van valaki, aki mellett ismét nőnek érzem magam. Jól érzem magam vele és várom az időt, mikor újra találkozhatunk.

Ááááá, még várok évvégéig, aztán ha nem változik vissza semmi, akkor válás jön :-(((

Nehéz megbántani, mert a csillagokat is lehozná értem, de ha nincs szerelem???

24. 6532c775dd (válaszként erre: 23. - 8ce4df2775)
2009. aug. 23. 16:49
Áhhhhhhhhhhhhhh ha már ideesit, akkor felejtsd el, nehéz lesz, de keresd azt akire nem unsz rá! :) Drukkolok, gondold el igy csak rá pocsékolsz még éveket és soha nem változik már semmi. :(
2009. aug. 23. 15:15

Sziasztok

9 év után, úgy érzem, hogy vége. Valszeg nálunk is a hétköznapok okozzák a gondot. Mondtam Neki, hogy már nem érzem azt, amit kéne. Elmúlt a szerelem. Szeretem Őt, de sztem mint csak egy barátot, nem pedig mint a férjem.

Ő most mindent megpróbál, hogy megtartson, de azt se tudom, hogy én akarom-e.

Minden idegesít, amit csinál.


Ez a vége lenne???

Sok minden köt össze, ha vége, akkor mindent fel kell rúgni???

Teljesen tanácstalan vagyok :-(((

22. fbd0ceb525 (válaszként erre: 21. - B8bc576349)
2009. aug. 22. 22:36
Egyetértek, de szerintem innen már visszafordíthatatlan.
2009. aug. 22. 21:14
Ha elkezdenek hazudozni.:))))
2009. aug. 22. 00:22
hát nem tudom, hiába igyekszik az ember védeni a szerelmét, nagyon ki van téve minden sérelemnek, olyan piti dolgokon tud elbukni egy kapcsolat, hogy az hihetetlen, extra banális. Egy kis összhang jó lenne már :)
2009. aug. 21. 23:06
És amikor megszűnik a kommunikácó.Amikor nem beszélik vagy nem tudják megbeszélni a problémát valami miatt(pl mert az egyik kevésbé empatikus vagy tabu számára a téma).
2009. aug. 21. 23:05
Szerintem meg akkor romlik el amikor túl sok negatív dolog éri a párt mindkét részről.
2009. aug. 20. 14:28
Nálunk is most elég zűrös a helyzet... :'(
16. évi75 (válaszként erre: 9. - 3aeb86a367)
2008. szept. 2. 18:36

hát, most megfogtál, bajban vagyok. mi próbálkozunk beszélni a problémákról, de sajnos nem változik semmi.

egy forumon tanácsolták, hogy írjam össze hogy mi a bajom vele és amikor alkalmas az idő, fogékony a dolgokra, adjam elő neki.

nem tudom mikor lesz az idő erre alkalmas, de egyenlőre nem adom fel.

15. badonyimariaeva (válaszként erre: 7. - Évi75)
2008. szept. 1. 14:50

Látod saját magad is rájöttél a kérdésedre,nagyon örülök neki!

Legyetek nagyon boldogok,tiszta szívből kívánom nektek!

14. vacsek (válaszként erre: 13. - 99096144a5)
2008. szept. 1. 14:30

Így első olvasatra nem tűnik úgy hogy bármit is elrontottál volna. A pasi nem érdeklődött utánad és így nem alakult ki komolyabb dolog.

Várj majd jön az igazi! Kitartás és ne bánkódj!

2008. aug. 29. 11:51
és amikor szakítottunk nem uyg vettem észre mint akit érdeklem és nem hiszem h akkor még érzett is vmit irántam én mondtam neki h azért nem találkoztunk mert ő nem hivott és ő mondta h én is mondhattam volna ha találkozni akarok vele(de én nem akartam utánna futni)szerintetek én rontottam el?akinek kellenekmég részletek szóljon
2008. aug. 29. 11:46
sziasztok!jártam 1 pasival kb 2 hétig ezalatt 3-szor találkoztunk ami nem tul sok és nem is beszéltünk tul gyakran. az utolso találkozásunk után csak 1 héttel beszéltünk és akkor se volt tul szenvedélyes inkább barái bezélgetés másnap rákérdeztem h mi van velünk?és én is meg ő is ugy voltunk vele h nem akarjuk már folytatni de barátok maradtunk bár nem beszélünk. mielőtt elkezdtünk járni én ngyon oda voltam érte de miután összejöttünk már nem vágytam rá annyira és nem fogtam fel h mien szerencsés vagyok most h vége lett most láttom be mindezt és most meint érzem h akarom és most viszagondolok ránk és már tudom h mien jó volt és h mien boldognak kellett volna lennem szerintetek most mit csináljak?
11. mona84 (válaszként erre: 8. - Berdor)
2008. aug. 28. 16:41
Hiába építed fokozatosan a kapcsolatot attól még beszürkülhet,főleg ha már összeköltöztetek!Az első hozzászólásommal pont erre szerettem volna rávilágítani.A másik hogy nem kell ahhoz a szőnyeg alá söpörni a dolgokat hogy így alakuljon,elég az hogyha nem mindkettőtöknek ugyanannyira fontos a probléma megoldása,vagy ha csak te érzed ezt tényleg problémának!Mindenhez két ember kell!!!
10. berdor (válaszként erre: 6. - Mona84)
2008. aug. 28. 09:13
azzal én is egyetértek, hogy a havi egyszeri program semmit sem ér, ha pont a fennmaradó 30 "szürke hétköznapon" nincs meg a meghittség...
9. 3aeb86a367 (válaszként erre: 7. - Évi75)
2008. aug. 28. 09:11
De mi van akkor ha leülsz vele beszélgetni a bajokról, de ez mintha őt nem is érdekelné, és meg sem próbálja a változtatást?!
2008. aug. 28. 09:09

Szerintem sokat számít a fokozatosság. És ezt nem feltétlenül arra értem, hogy ne bújjunk ágyba az első alkalommal, mert miért ne, ha úgy hozza a sors...., ellenben ha nincsenek folyamatosan fokozatok, építkezés a kapcsolatban - együtt járás, majd össze költözés, majd eljegyzés, eskülvő, gyerek(ek)- akkor tényleg beszürkül, hétköznapi lesz. Mindig kell egy közös cél, aminek a megvalósításában a pár mindkét tagja részt vesz.

A másik nagy hibának azt tartom, hogy sokan elfelejtik, hogy ami egyszer a miénk, az nem feltételnül marad így, ha nem teszünk érte folyamatosan.

A problémák szőnyeg alá söprése pedig a lejtő teteje....

7. évi75 (válaszként erre: 5. - Gyöngyi)
2008. aug. 28. 08:51

Mindenhez két ember kell.az biztos.

msot nálunk is kicsit a lapos a kapcsolat, de felismertük, és együtt, kéz a kézben megoldjuk. oda figyelünk egymásra.

tudni kell felismerni, hogy baj van, és leülni beszélgetni.

de ahhoz mindkét félre szükség van.

6. mona84 (válaszként erre: 4. - Spinneli)
2008. aug. 28. 08:30
Igaz hogy nem kéne hagyni,hogy megszürküljenek a dolgok,de ez nem ilyen egyszerű!Attól is függ hogy milyen régóta tart a kapcsolat.Eleinte biztos hogy sikerül,de az évek múlásával egyre nehezebb!Egy idő után már nem tudtok egymásnak újat mutatni vagy mondani így a kommunikáció is leszűkül a: Milyen napod volt?Mit főzzek?stb.sablon dumára.A havi egyszeri program nem feltétlenül pótolja be a többi kimaradt hétköznapot!
2008. aug. 27. 16:40
A kapcsolatot csak ketten tudják elrontani.Szerintem amíg jó, addig nem tud egy harmadik beférkőzni.
4. spinneli (válaszként erre: 3. - Mona84)
2008. aug. 27. 16:37

a kérdsedet megelőzi a válasz, nem kell hagyni, hgy beleszürküljetek a munkába, és a szükséges (?)

anyagi feltételekbe.

Legyenek beiktatva közös programok, legalább havi egyszer.

ez sem garancia semmire,sok múlika hozzáálláson, őszinteségen..s és legfontosabb a kommunikáción.

3. mona84 (válaszként erre: 1. - Évi75)
2008. aug. 27. 16:03

Szerintem a hétköznapok szürkeségétől romlanak meg a kapcsolatok.Mindketten fáradtak vagytok,vagy rosszkedvűek.Állandóan csak a munka hogy megvalósítsátok a közös életetekhez szükséges feltételeket.Észre sem veszitek hogy egyre ritkábbak a meghitt percek,a lopott csókok és a szex!Lassan már semmi önbizalmad nem marad,mert nem érted miért nem kellesz már neki,amikor az elején állandóan...!Amikor már emiatt veszekedtek hogy miért nem közelít,talán nem kíván?Ilyenkor lép a képbe a harmadik személy aki odafigyel rád és kezdi visszaadni az önbizalmad a bókjaival!

Hogy hogyan előzhető meg a felbomlás az egy jó kérdés!Aki tudja rá a választ az mondja meg nekem is!

2008. aug. 25. 12:25
sehol senki?
2008. aug. 23. 09:09

Ezekre és hasonló kérdésekre szeretnék választ kapni. Hol, mikor és mitől romlik el egy házasság, vagy szerelmi kapcsolat? Mikor kerül a képbe egy harmadik személy?

Hogyan elözzük meg a kapcsolat felbomlását?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook