Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mitől lehet tartósan lapos a hasam? fórum

Mitől lehet tartósan lapos a hasam? (tudásbázis kérdés)

2013. aug. 9. 15:13
ertem ,koszonom
2013. aug. 9. 14:41

Szerintem igen, az elég fontos.

Nem kell, hogy kockás legyen, de legyen erős.

2013. aug. 9. 10:23
szoval az a lenyeg hogy erositem meg a hasfalamat?
27. Guruljka (válaszként erre: 25. - Szoszkeeee)
2013. aug. 8. 13:34

Értem.

Úgy talán hatékonyabb lenne, ha a kilométert csökkentenéd, és több kört csinálnál belőle.

Mindenütt az intervall edzést találják a leghatékonyabbnak.

26. c6973617d3 (válaszként erre: 14. - Kristo_f)
2013. aug. 8. 13:21

Én már kipróbáltam, a pocim nem ment le tőle! :DDD


De már szépen alakul a futástól, vagy a szimpla diéta használ, pasz! :D

2013. aug. 8. 13:09
Futópadon csinálom. Azert mert nem mindennap ugyanannyit csinalok
2013. aug. 8. 10:05

Nem írtad, hogy a futás közben hányat csinálsz a gyakrolatokból.

Ha pályán csinálod, és ha a pálya 400 m hosszú, átlagos futópálya, akkor lehetne a 2 km-ek helyett 1-1 kör a pályán, közötte a gyakorlat. És úgy lenne 2 km, hogy ebből 5 kört csinálsz.

2013. aug. 8. 09:30
Igen igen az.
2013. aug. 8. 09:14

Megkerestem, mi is az a Plank, amit kitartásnak hívsz.

A többiek talán más néven ismerik, én nem hallottam még külön nevet erre a gyakorlatra.

Az a hosszan kitartott fekvőtámasz-változat, amikor egyenes testtel, könyökre támaszkodva tartod a tested. Ez nagyon jó has-gayakorlat valóban.

2013. aug. 8. 09:07

Jaja tabletről néha elgépelek. Guruljka írta h :2 km kitartás? .- erre volt a válasz h a 2km és a kitartás között van vessző.

Futást azért csinálom mert a torna videók nem a szívügyeim meg konditeremre nincs pénzen meg nem is akarok oda menni..

Biztató.:/

20. patapucs (válaszként erre: 18. - Szoszkeeee)
2013. aug. 8. 09:02

Bocsi, hogy megkérdezem, de gondolom mobilról írtál:

Mit szerettél volna mondani/kérdezni az utolsó mondatban?


1-2 dolog jutott az eszembe:

a futással szerintem nem lesz olyan lapos a hasad amilyet a Tv-ben látsz a naponta több órát konditermező lányoknál. A genetika nagyon sokat meghatároz. Ha a bőröd "nyúlékony" fajta, akkor évek munkájával sem tudsz könnyen olyan hasat elérni amilyet szeretnél. Ezt a húgom ismeretében mondom. Ő aerobik oktató volt évekig és még neki sem volt teljesen lapos hasa (pedig kezdődő anorexia miatt kórházba is bekerült), pedig ő aztán nyomta ezerrel naponta több órában + konditerem.

Fényképezd le magad oldalról amolyan előtte-utána fotóra gondoltam. Ha felteszed meg tudjuk nézni, hogy az énképeddel van baj, vagy valóban irreálisan "nagy" lesz evés után.

2013. aug. 8. 08:57
Es kozte vesszo van. 2 km es utanna az a plank
2013. aug. 8. 08:51

Nem . Tusom a magyar nevét ezért nekem kitartás bocsi. Angolul pedig Plank. Hát elkezdtem egy 30napos kihívásra halgató dolgot és a szerint megy mind a 3.

Hát alig eszek lisztet,tésztát, cukrot.. már a teát is üresen iszom, ha kenyerezek akkor is max 1 teljes kiorlesu. Amugyreggeli az vagy sali hussal , vgy tojaa paprika feta sajt. Akkor ugye tea es gyumolcsle. Neha ures kave bar tejjel. Aztan ebedre mindig mas de koret az vagy ubi vagy babcsira... vacsi meg attol fugg milyen napom volt de van h egy alma van h kb az ebed. Nasi gyanant egy zacsko almachips. Meg ilyesmi..

Eleg kitartó vagyok most. Ugy gondoltam hogy a távokat lehet majd emelni csak még nem tudom h suli közbe mi lesz velem :S

Jahm mist nezem egy kor.. ez utan is eleg faradt vagyok.. ugy gondolod kene tobbet? Vagy esetleg reggel meg este eggyet?

2013. aug. 8. 03:34

A már nagyon jó, ha így futsz! :-D

Kevesebb finomított lisztféleség, semmi cukor, sok fehérje, és lesz ebből izmos Szoszkeee...ha kitartóan csinálod! Akkor a hasad is tartósan lapos lesz.

16. Guruljka (válaszként erre: 13. - Szoszkeeee)
2013. aug. 8. 03:32

2 km kitartás...???


Kitörésre gondolsz? A két kilométerek között hány darab a guggolás, a felülés és ez a kitartás?

És ebből hány kört csinálsz meg?

2013. aug. 7. 20:12
az :D
14. kristo_f (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2013. aug. 7. 19:29
Azért a fekve szemforgatás hasznos :)
2013. aug. 7. 19:21
2 km futas aztan felules 2km aztan guggolas 2 km kitartas es 2km.. ezt csinalom
2013. aug. 7. 18:57

Több fogyós fórumban beszélgettünk már, de változatlanul nem írod, hogy rendesen mozogsz is valamit.

Az agymozgástól nem lesz kenmény hasfalad. :-D

2013. aug. 7. 18:51
salatat eszek altalaba reggelire meg magamnak facsart narancslevet ..
2013. aug. 7. 14:08
Az enyém a a callanetics-től. Azóta vasalni lehet rajta, olyan lapos és feszes ;)
2013. aug. 7. 12:19

Mindenkinek ilyen a hasa, szerintem. Mivel egész este nem ettél és üres a hasad lapos, fogyni kell és akkor ha eszel sem lesz nagy.

Nekem is és a barátnőimnek is ilyen...

Reggel tök lapos aztán ha eszek egyből nagyobb

2013. aug. 7. 12:13
egy zsemle mennyisegtol meg nem lesz az ember hasa nagy
7. Guruljka (válaszként erre: 1. - Szoszkeeee)
2013. aug. 7. 12:13
Szia! Az nem lehet, hogy gyenge a hasizmod, és az a kevés gyomortartalom is kidomborítja?
2013. aug. 7. 12:12
Igyal turmixot. Vagy jarj surubben toaalettre. :)
2013. aug. 7. 12:11
Már a reggelitől hasasodsz?
2013. aug. 7. 12:10
akkor ne egyel :D - vagy ne nezd a hasad;
3. patapucs (válaszként erre: 1. - Szoszkeeee)
2013. aug. 7. 12:10
Mennyit és mit szoktál enni?
2013. aug. 7. 12:09
Ezzel lehet valamit kezdeni? Mert zavar... ezek szerint ha nem ennék akkor maradna a lapos has? Ez de kitolás
2013. aug. 7. 12:08
Felkelés utan nagyon cuki lapos hasam van. de eszek és már nem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook