Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől lehet szülés után 7, 5 hétre pecsételő vérzés? fórum

Mitől lehet szülés után 7, 5 hétre pecsételő vérzés? (tudásbázis kérdés)


11. Andi12345 (válaszként erre: 9. - Mariann63)
2011. dec. 30. 15:03
Lehet még belőle gond? Vagy még mindig nem sikerült mindent kiszedni? Remélem nem lesz semmi komoly, mert én azóta is pecsételgetek. Már 3,5 hete volt a küretem....
2011. dec. 25. 18:51

Na mindegy... köszi a válaszokat!!! Hát ha nem erősödik csak ilyen enyhe kis pecsételgetés marad napi 1x max 2x akkor kivárom a következő havi gyógyszer végét. Kitudja milyen lesz a szünet után. Lehet csak megkavarodtak a hormonok. A dokinő azért ezt a gyógyszert írta fel mert a terhességgel eléggé kipattanásosodott a bőröm és nem akart múlni azt mondta jó lesz. Mondjuk a szülés elég komplikált volt rengeteg vért vesztettem, meg szerte szét repedtem kívül belül úgyhogy elég alaposan megnézett kontrollon is. Meg szerintem ha bent felejtettek volna valamit akkor már nagyon rosszul lennék így 10 héttel szülés után... a közérzetem jó csak eléggé zavaró már a dolog harmadik hétben vagyok így... a védőnőnél voltam a babával azt mondta hogy szerinte a gyógyszer felborította a hormonháztartásom ami most kezdett volna helyre állni. Na majd csak elmúlik ha nem akkor meg doki....

Boldog Karácsonyt Minden felhasználónak!!!!

9. Mariann63 (válaszként erre: 8. - Andi12345)
2011. dec. 24. 12:24
Ha nem múlik el, vissza kell menni a dokihoz, nehogy valami nagyobb baj legyen.
2011. dec. 23. 18:26
Én is nagyon véreztem, 3 héttel szülés után megműtöttek, mert bent maradt egy burokdarab. Ez két hete történt, de azóta szintén pecsételgetek.
2011. dec. 23. 17:50

Nekem szülés után 6 hétre megjött, rendesen, és utána is minden hónapban, pedig fejtem a tejet a kisfiamnak éjjel-nappal.

De orvost mindenképpen kérdezz meg!

6. 2100
2011. dec. 23. 17:15
Nekem elegeroteljesen verzett tobb hettel szules utan, kiderult, hogy benn felejtettek valamit, igy jott a kismutet. Azutan minden rendbejott.
2011. dec. 23. 17:13
nekem is így volt, és elkezdtem szedni a gyógyszert, semmi baj nem lett
2011. dec. 23. 17:03
nekem szules utan 27 napal megjott a havi de nem pecsetelt hanem ontot rendesen szerint ha a dokit megkerded az a biztos
2011. dec. 23. 17:03
a dokit kéne megkérdezni...
2011. dec. 23. 16:46

Sziasztok! Első babámat szültem a kontrollon azt mondta a doki minden rendben. Kérdezte, hogy nem jött-e még meg. Mert sajnos nem tudtam szoptatni a babámat elapadt a tejem nagyon korán. Így írt fel gyógyszert (jangee) azt mondta ez jó lesz nekem, a kontroll után egy hétre azt hittem este megjött, másnap délben is volt egy kevés vérzés meg még este is így elkezdtem szedni a gyógyszert. De ez inkább pecsételő vérzés mintsem mensi volt. Már két hete szedem a gyógyszert és minden délután vagy ha nagyon sokat mozgok és elfáradok akkor elkezd fájni a hasam enyhén mintha megakarna jönni és van egy kis piros pecsételő vérzésem. Utána el is múlik, de minden nap előjön valamennyire. Már nagyon unom. Ezt a gyógyszer csinálhatja? Mert végül is ilyen volt gyógyszer előtt is abban a másfél napban, a védőnő mondta is hogy teljesen más lesz az első mensi mint régen. De ennyire?

Az egyik barátnőm is volt hasonlóképp ő szoptatott más gyógyszert szedett neki később is jött meg, de két hónapig vérezgetett.

Volt másnak is ilyen?

Egyébként nagyon szerencsés voltam mert a gyermekágyi vérzés az csak 3 hétig tartott.

2011. dec. 23. 16:39
Szülés után 7, 5 hétre pecsételő vérzés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook