Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől lehet ilyen folyásom? fórum

Mitől lehet ilyen folyásom? (tudásbázis kérdés)


7. Szerénke83 (válaszként erre: 6. - Olivchen)
2011. dec. 6. 13:35
persze, van egy 22 hónapos ördögfiókám:)
6. olivchen (válaszként erre: 5. - Szerénke83)
2011. dec. 5. 14:10
köszi a biztató szavaid :)és sajnálom az elhalt terhességedet, de rem azóta minden ok!
2011. dec. 5. 13:53

ne stresszeld magad, bár tudom nehéz!

nekünk sem jött könnyen a baba, volt egy elhalt terhességem is.

szóval tudom, hogy nem könnyű.

4. olivchen (válaszként erre: 3. - Szerénke83)
2011. dec. 5. 13:52

csak azóta kezdett il<en rendszertelen lenni, amióta stresszelem magam a baba miatt.

most meg teljesen elállt a vérzés7barna folyás... semmi, gyülik a nyál a számban....

2011. dec. 5. 13:49

szia!


barna folyás nincs, az vérzés, csak nagyon gyenge.

ha ilyen gyenge vérzésed van, ("barnázás") az általában hormongondra vezethető vissza, látszik rendszertelen a mensid is.

Nem ártana egy hormonvizsgálat

2. olivchen (válaszként erre: 1. - Olivchen)
2011. dec. 5. 11:38
Egyedül lennék ezzel a problémával?
2011. dec. 5. 11:24

Sziasztok! A menszim októberben 10 napot késett, a novemberi nem jött meg, de helyette szombaton erös barna nyálkás folyásom volt és ugyanolyan fájdalmam, mint a menszi idején. Most csak picit pirosas, de nagyon kevés. 25-én voltam utoljára a férjemmel, 27-én csináltam tesztet, de negatív volt. A nödoki csak péntekre tudott adni idöpontot. A gyerektémára nagyon nyitottak vagyunk, mert szeretnénk. Augusztus eleje óta próbálkozunk.

Sok hülyeséget olvastam ma a neten és kicsit kivagyok. Járt már valaki hasonló cipöben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook