Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől lehet, hogy a kislányom kacagása állandóan csuklásba torkollik? fórum

Mitől lehet, hogy a kislányom kacagása állandóan csuklásba torkollik? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 24. 17:22
Hihi! Az én kisfiam is ezt csinálja!! Én nem igazán görcsölök rajta!Láthatóan Őt nem különösebben zavarja. Szoktam is neki néha mondani, h "csukladozós jókedvű jó reggelt!"
2009. aug. 7. 12:48
Nálunk akkor van csuklás ha nem büfizi ki magát teljese és beszorul egy kicsit a levegő.
2009. aug. 6. 07:18
Köszönöm a válaszokat,ez sem lett egy hosszú fórum :) nekem sose jön össze :(
2009. aug. 5. 17:32
Rosszul veszi a levegőt, mert még pici:)
2009. aug. 5. 17:26
Az enyém már 8 éves lesz,de vele is ez történik egy nagyobb kacagás következtében :)
2009. aug. 5. 17:24
Ez általában csecsemőknél így szokott lenni.Túl nagy levegőt vesznek,meg nyelnek le és ez okozhatja a csuklást.Az én kisfiam 9 hónapos múlt,és ha nagyon belendül a nevetésbe,vagy a "dumába,magyarázásba" ő is mindíg csuklik.Olyankor megszoptatom,vagy teát kap és elmúlik.
5. 805069bee1 (válaszként erre: 3. - Ibi75)
2009. aug. 5. 17:20
Ohh,akkor oké :D Nem is arra gondoltam,hogy betegség vagy kóros dolog,csak hát kicsit rossz,úgy szeretem,ha nevet,és nagyon könnyen is jön neki,igy meg halál komoly képpel kell foglalkoznom vele,ha nem akarom,hogy visszajöjjön minden kaja....
2009. aug. 5. 17:18
Az odáig rendben,de én általában olyan babákat látok,akik gond nélkül tudnak kacagni. Nála minden egyes alkalommal ez van,az első gurgula,vagy hogy is mondjam után...
2009. aug. 5. 17:17
Az én lányom nemsokára 2 éves és még mindig ez van nálunk is. Én sem tudom az okát :) Szerintem se aggódj. Majd kinövik ezek a gyerkőcök.
2. Gerla (válaszként erre: 1. - 805069bee1)
2009. aug. 5. 17:13
Az okát én nem tudom,de én ezt normális jelenségnek vélem,mert az én két gyermekemmel is előfordult ez csecsemőkorban.Sőt,ha jobban belegondolok,én magam is néha csuklok,ha nagyon nevetek.Hú,nem tudom,mitől lehet ez,de biztos nem kóros.
2009. aug. 5. 17:09
4 hónapos a kicsim,körülbelül 3 hete kezdett-kezdte volna-az az igazi ,gurgulázós babanevetést. De akárhányszor elkezdené,erős csuklásba torkollik. Ma annyira tetszett neki valami,hogy abba se tudta hagyni a kacagást időben a csuklás ellenére,és hányt is egy nagyot. Azt tudom,hogy ilyen kicsi korban még nyitva a gyomorszáj,azért csuklik,de tudtommal ez nem a nevetés szükséges velejárója. Tanácsokat kérek,mert a védőnőm a héten még szabin van,a kislányom pedig nagyon vidám baba. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook