Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitol lehet halucinalni? fórum

Mitol lehet halucinalni? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 22. 14:34
delírium tremens....
2011. dec. 22. 14:20
szrtem elsőként ki kell zárni a bacis és gombás fertőzéseket...ha az immunrendszer ko akkor jelentkeznek bizony érdekes tünetek...írd fel mi az ami nem stimmel pl.korpás a fejbőröd pedig azelőtt nem stb.stb.a korpa egy tünet és nem 1 betegség...minden esetre ne rohanj a pszichiáterhez én asszondom néked
28. e32d76b828 (válaszként erre: 22. - Drnéni)
2011. dec. 22. 14:16
a pszichiátria álltudomány ne feledd...nem tudnak semmit az agy működéséről...találgatni lehet de nem egy orvostól várod el
27. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 25. - Űáél)
2010. jún. 12. 16:07
Szerintem az nem az. Hallucinál az, aki hangokat hall, nappal vagy este, sötétben. Olyasmit, hogy valaki szólt hozzá, mondott valamit. De mégis egy orvossal kellene erről konzultálni, hogy mitől van.
2010. jún. 12. 16:04
Szerintem akkor van, ha szedünk sokáig egy bizonyos gyógyszert, amit pszichátrián írnak fel...
2008. ápr. 16. 10:28
Az halluciánció, ha zárt térben suhogást érzek a fülem mellett...?
2008. ápr. 6. 04:43
a piától is lehet állítólag lila egereket, a narkótól meg nagy narancssárga semmit egy lila lyukkal a közepén.mondom állítólag... egyébként szakkönyvben olvastam, ezért gyanús.
2008. márc. 29. 20:00
A nem alvástól is lehet, fáradtság, valami káros szenvedély megvonásától.
2008. márc. 29. 18:45
A valódi hallucináció (nem alvás előtt/után jelentkezik) súlyos pszichopatológiai tünet, akinél előfordul, mindenképpen pszichiátriai kivizsgálásra van szüksége.
2008. márc. 9. 07:14
Én a fáradtságtól néha szoktam..))
2008. márc. 9. 07:13
Azert ongyilkos nem akarok lenni,van ket szep gyermekem szukseguk van ram!Nincs a hatterben semmi,csak talan tul sokat gondolkodom a semmin.Megprobalom magamban rendezni a dolgot,hisz mindennek az agy az iranyitoja,en magam tudom csak atprogramozni az agyamat.Kevesebbet fogok gondolkodni a hulyesegeken,es tobbet orulni a kicsinysegeknek pl.egy szal viragnak,viragoznak a fak...
19. Livia38 (válaszként erre: 15. - Herengtimea)
2008. márc. 8. 22:33
Ez a homeopatiás készitmény az Öngyilkossági hajlam ellen: AURUM METALLICUM
2008. márc. 8. 21:20
Például én a sok-sok munkától szoktam:-))))
17. Livia38 (válaszként erre: 15. - Herengtimea)
2008. márc. 8. 20:26

Az elmondotak alapján: depis vagy egy csöppet - "nagyon",- remélhetöleg még csak kezdeti.

Nem tudom leszek-e neked jó tanácsadód, mert ebben a témában elég nyers és nagyon öszinte vagyok (már kiutáltak a "dilisek forumából" ez miatt) De, félretéve a viccet, megprobálkozhatnál valami homeopátiás kezeléssel, erre vannak nagyon jó természetgyógyászati anyagok, ami végülis nem gyógyszeres kezelés, de mégis csodára képes.

ès ha lehet ne gondolkoz olyan sokat, talán ez most furcsa neked, de a gondolataid azok akik téged blokkolnak, minél kevesebbet gondolkozol, annál kevesebb problémát okoznak. ès probál meg ne képzelödni, de van itt valami a hátérben az is biztos.

Ha gondolod priviben is megirhatod, ha itt nem akarod.

16. supin (válaszként erre: 10. - Herengtimea)
2008. márc. 8. 15:23
Szerintem van összefüggés. Ne gondolj ilyen dolgokra. Jön az magától is majd...
2008. márc. 8. 14:47
Hat ha mar igy felajanlottad a segitseged kihasznalnam.31 eves vagyok,igazan boldog lehetnek megtalaltam eletem parjat,van 2 szep gyermekem,12eves es 8 honapos,megis olyan szurkenek erzem a hetkoznapokat,a halal mindennap eszembe jut,hogy milyen keves idonk van marcsak.Mindenrol csak rossz jut eszembe,van egy kis tavunk ranezek es latom benne megfulladva a kisfiamat,latok vlmi magas epuletet es mar zuhanok is le rola a kepzeletemben...
2008. márc. 8. 13:12
Amit elfelejtettem, azaz kétféle megközelités létezik az egyik pszichologiai a halucináció a másik a pszi lelenség vagyis médiumi közvetitö, amikor valaki halottakkal tartja a kapcsolatot.
13. Livia38 (válaszként erre: 10. - Herengtimea)
2008. márc. 8. 13:06

Szerintem, ne olyan nagy a probléma csak egy kicsit besokaltál. Talán a kimerültség, vagy ahogy irtad az utobbi idöben talán sok hozzátartozod halt meg és ezek azok az érzésék amit a külvilágnak nem igazán tudsz mutatsz ki, (mert erösnek akarod magad mutatni) azaz álmaidban tükrözödik vissza minden visszafojtott érzelem. Ès ha ugy érzed, nem alszól mélyen akkor ez szerintem a fel nem dolgozott események lelki visszatükrözödései és nem halucináció.

Probáld meg az érzéseidet kimutatni, ha kell sirj vagy legyél dühös, mindegy csak érezd amit érezned kell. Beszéld ki magadból a dolgaidat, ha lehet nem magadban, hanem hangosan beszélj arról, amit vagy, ahogy érzel........

Keres egy nyugott pillanatot helyet, amikor lehetöleg egyedül vagy és beszélj - beszélj, és igy eltudod engedni azokat a negativ és fájdalmas érzéseket, amit eddig magadban tartottál.

Sok sikert!

Ha valami kérdésed lenne, ha tudok szivesen segitek.

12. badonyimariaeva (válaszként erre: 11. - Badonyimariaeva)
2008. márc. 8. 13:01
*halucináltam!
2008. márc. 8. 13:00

Velem is megtörtént,hogy halicináltam.

Kórházban voltam és egy néni haldoklott a másik szobában.

Azt hallottam,hogy a nővérkék énekelnek neki olyan "gyászos" éneket.

Úgy hallottam,hogy a pap is énekel velük.

A néni az összes ismerősétől bocsánatot kért és azt mondogatta,hogy megyek már "Istenem"!

Még napokig a fejemben volt az ének,de a valóság egészen más volt.

A néninek,még másnap is azt kiabálták a nővérek,hogy fogja be a száját,ne kiabáljon,írja alá,hogy levághassák a lábát és megszűnik a fájdalom.

Persze nem írta alá és a hozzátartozoi elvitték egy másik kórházba.

2008. márc. 8. 12:00
Nem lehet ez osszefuggesben azzal,hogy mostanaban sokat gondolok a halalra?Minden csaladtagom halalat eljatszom magamban meg az enyemet is es kozben felek nehogy megtortenjen.
2008. márc. 8. 11:55
Az a baj,hogy nem tudom fent vagyok vagy nem.Mivel ezek a dolgok amikre visszaemlekszem valojaban nem tortentek meg igy ugy gondolom ez alvas kozben tortenik,vagyis almodom ezeket,de reggel mikor felkelek ugy emlekszem vissza mintha megtortent volna.
8. Livia38 (válaszként erre: 7. - Herengtimea)
2008. márc. 8. 11:49

Kifejtenéd bövebben, mert igy nem igazán értem a dolgot. Ugy gondolod, hogy halucinálsz ilyenkor, ha fent vagy?? - akkor ilyen esetben a halucinációnál képek jelennek meg amik a valoságban nincsenek is ott. Ha viszont ezek az érzések,"gondolatok" (álom formában jelentkeznek amit inkább álomhoz hasonlitanék, sem mint halucinációhoz), alváskozben jönnek elö, ami nem mély alvás, hanem egy REM állapot, akkor viszont történéseket vetitesz ki ebben az állapotban.

Vagyis álmodsz, és nem halucinálsz.

Alvás kozben is lehet a külsö világot érzékelni, ha ezaz alvásfázis nem olyan mély, és talán ezért hallasz hangokat is.

De, ha majd bövebben kifejted, akkor pontosabb képet kapunk.

2008. márc. 8. 11:36
Amikor ez megtortenik fent vagyok,teljesen tisztan latok es hallok mindent.Pl.a parom hajnalban nem kelt fel,mert aznap nem ment munkaba,a muterom ezt nem tudta es bejott ot felkelteni.Lattam es hallottam.Masnap mind a kettot megkerdeztem es nem volt igaz.???
2008. márc. 8. 11:23
én azt hallottam ha úgy fekszel le ha előtte degeszre etted magad, akkor is halucinálhatsz, de lehet h hülyeséget mondok
2008. márc. 8. 11:12
Gyógyszertől és a drogtól.
4. 762fb1185b (válaszként erre: 3. - Herengtimea)
2008. márc. 8. 11:03
És nem alszol?Úgy értsem,hogy fel is kelsz esetleg?
2008. márc. 8. 11:00
Mostanaban ejjelente atelek helyzeteket,amik meg sem tortennek.Mitol lehet ez?
2008. márc. 8. 11:00
Miért?Szeretnél?
2008. márc. 8. 10:58
Mitol lehet halucinalni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook