Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől lehet ez a szexuális beállítottság? fórum

Mitől lehet ez a szexuális beállítottság? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 8. 13:37

Mág jó, hogy nem valami mást láttál...

Talán ebből is kitűnik, hogy egy fiatal mennyire befolyásolható - akár szexuális irányultságban is...

2011. okt. 8. 13:01
A cipőkre én is gerjedek csak kicsit másképpen...ne haragudj...szerintem a pszichoturkászok tudják miért van ez, tájékozódó jelleggel megkérdezheted, elmondják...nem tartom gáznak egyáltalán, egy szép férfi tarkó egy dög sállal az hasonlóan nagyon izgató lehet...részletek is izgathatnak bárkit.
11. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Bbbpuppy)
2011. okt. 8. 12:36
Nincs gond ezzel, ha megtalálod a megfelelő partnert... nem lesz könnyű, de tuti létezik olyan, akinek ez bejön, és izgalmasnak is találja. :)
2011. okt. 8. 12:17
Nem voltál pszichiáternél?
9. bbbpuppy (válaszként erre: 8. - 04e95f637a)
2011. okt. 8. 12:04
Egy szép magassarkúban egy gyönyörű ápolt női lábnál amit kényeztethetek nekem kevés szebb dolog van :) De am. csak érdekelne az oka ,nem akarom én bolygatni :)
8. 04e95f637a (válaszként erre: 6. - Bbbpuppy)
2011. okt. 8. 12:03
minek mindennek az okát keresni???vannak nők akik erre gerjednek(min pl én is),mégsem vagyok beteg!azért a cipő kicsit fura,de a többi az jóóó :)
7. bbbpuppy (válaszként erre: 4. - 25d4b44717)
2011. okt. 8. 12:02
Nos igen , probáltam már mint írtam de semmi , természetesen a nő többi részéhez is vonzódom ,úgy ahogy van az egész nőhöz de valahogy a lábra fokuszálok.
6. bbbpuppy (válaszként erre: 3. - 04e95f637a)
2011. okt. 8. 12:01
Ennek örülök :) De engem nem mintha nem elégítenne ki ez a dolog vagy ilyesmi csak az érdekelne hogy miért vágyom én ilyesmikre :)
2011. okt. 8. 12:01
várj...cipőjét?????
4. 25d4b44717 (válaszként erre: 1. - Bbbpuppy)
2011. okt. 8. 11:59
valami gyerekkori behatás teszi.Próbálj a fentebbi-mell,stb.-dolgokra is figyelni. Az arc fölöttébb beszédes tud lenni.DE azt teszel, amit akarsz!
2011. okt. 8. 11:58

te vagy az én emberem :DD

én pont ezt szeretem

2011. okt. 8. 11:52

szerintem ha találsz egy ilyen dologra hajlandó nőt és ő is élvezetet lát benne akkor csináljátok.

nincs olyan hogy normális vagy nem normális dolog ebben a kérdésben.

2011. okt. 8. 11:36

Sziasztok! És mivel ez az első hozzászólásom e remek fórumon (régóta olvasó vagyok de csak most regisztráltam,nagyon tetszik az oldal :)) be is mutatkoznék A nevem Barnabás ,19 éves Budapesti srác vagyok a becenevem Borisz.

Először is a téma kérdésére főként olyan válaszokat várok amik megmagyaráznák a dolognak a pszichológiai hátterét de persze saját gondolkodású józan eszű ,segítő válaszokat is őrömmel fogadok. Ez a fajta szexuális vonzalom körülbelül 4 éve figyelhető meg nálam, és az internetnek köszönhetően hamar meg is tudtam/találtam róla mindent, a "foot fetish" és a hasonló női dominancia valamint "lábimádat-tal" kapcsolatos dolgok felé vonzódom. Azért nem írtam BDSM-t mert én nem kötözgetek meg ilyesmi egyszerűen csak a női dominancia és a szép női lábak vonzanak :) De sajnos ez olyan téren igaz hogy másképp egy nőhöz nem nagyon tudok viszonyulni. Nem vagyok már szűz, volt normális szexuális kapcsolatom de valahogyan ez másik világ jobban tetszett jobban izgalomba hozott, nekem egy nőnél ami elsőnek megnézek az az arc és láb (no persze azért a többit is)... Tudom hogy itt valami nem stimel hiszen ez nem lehet normális. Legalábbis szerintem nem teljesen normális az hogyha arra gerjedek hogy megalázz egy nő és a cipőjét/lábát nyalom :) Kiprobáltam már pár nővel néha még át is vittük ezt szexbe , de mindig úgy éreztem hogy nekem inkább egy domina kell mintsem egy szerető... Megmondom őszintén nektek ezt már úgy ahogy el is fogadtam hiszen a normál "nappali" életemben abszolúte nem zavar (maximum annyira hogy a buszon nem a hölgy fenekét hanem a lábát nézzem meg :)) kapcsolatilag is mindenkivel rendben érzem magam, mind a szüleimmel,barátaimmal,egyetemen stb...

Engem inkább a dolog miértje a dolog pszichológiai háttere érdekelne ,hogy mégis miért van ez nálam ? Miért vágyom én erre ? Sajnos nekem nincs ötletem ,csak egy dolog zavar hogy a lányokkal az évfolyamon nem tudok normálisan kommunikálni mert mindig "ezekre" a dolgokra gondolok :) De persze azért nem olyan vészes mert engem egy energikus ,jó tanuló,vicces gyereknek ismernek de a sötét titkomról nem tudnak :)

Csak azért ez így egy kissé zavaró...

Hát ennyi lenne ,remélem kapok választ ,és azért ne ezen szexuális abberáció alapján itéljetek meg nem vagyok én annyira perverz gyerek :) majd más témához is hozzá fogok szólni ,köszönöm hogy végig olvastátok és időt szántatok rá. Üdv: Borisz

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook