Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől lehet ez a makacs köhögés 4,5 éves gyermeknél? fórum

Mitől lehet ez a makacs köhögés 4,5 éves gyermeknél? (tudásbázis kérdés)


18. bring12 (válaszként erre: 15. - Cooltim)
2013. nov. 2. 13:50
Köszi!
2013. nov. 2. 13:49
Màr most jobb a helyzet csak allergia lehet mert segít rajta a szirup és a nasonex. Csak az a furcsa hogy amit kihozták neki alkergiát a penész kutya macska azzal olyan szinten nem találkozik szerintem hogy attól lenne . Oenész nincs macska nincs kutya anyósoméknál a kertben mondjuk ott napi szinten vagyunk de nem mehet a kutya a házba. Létezne, hogy kint a kertben amennyit érintkezik vele az elég lenne?
2013. nov. 1. 19:06
Nálunk is ez volt..A kisfiam majd megfulladt, annyira köhögött éjszakánként, aztán a több üveg antibiotikum után kiderült, hogy házipor és poratka allergiás. Aerius szirupot kap és Flixotide spray-t, olykor nasonex orrspray-t. Így semmi baja, nyáron megpróbáljuk csökkenteni az amúgy is pici adag gyógyszerét.
2013. nov. 1. 15:51
Nekunk ejszakai kohogesre a legjobb az Izlandi zuzmo szirup, patikaban megtalalod. Sok sikert!
2013. okt. 29. 20:58
Köszönöm!
13. panka2 (válaszként erre: 3. - Bring12)
2013. okt. 29. 17:29
a lányomnak az areus állandó gyógyszere,asztma allergiás,el kellene vidd a kicsit pulmonológushoz okvetlen!!!! mert az ilyen köhögéstől be is fulladhat!! a lányom még napi egy rágótabit is eszik,és az orr spray neki is meg van napi 1-1 puff állandóan és napi 2 db B-vitamin ez is kell asztma allergiásoknak
12. panka2
2013. okt. 29. 17:27
asztma allergia
11. Cippora (válaszként erre: 9. - Bring12)
2013. okt. 29. 15:22

Akkor nézz egy jó inhalátort,és salvus vízzel inhalálj neki.Én is most akarok majd venni.

Szerintem a lándzsás útifű pénzkidobás,van akinek be is fulladt tőle a gyereke...

2013. okt. 29. 15:14
A homoktövis lekvárról még nem hallottam . Utánanézek.
2013. okt. 29. 15:13
Fa nyilászárós , penèsszel még nem találkoztam max a fürdőszobában de ugye ott letakarítom. A penèsznek jót tenne ha párásítanék nem merek pedig van ultrahangos párásítónk. Ha száraz a levegő az a baj ha túl párás akkor az:)megpróbálom lehet a lándzsás utifüvet bár régen nem lehetett belediktálni.
2013. okt. 29. 15:03

száraz levegő

penész a lakásban

reflux

2013. okt. 29. 14:15
Nem szaraz nagyon a szoba levegoje??
6. Cippora (válaszként erre: 3. - Bring12)
2013. okt. 29. 14:13

Nekem 2 hónapig köhögött :S Mi is megjártunk mindent amit csak lehetett,bár neki nem csináltak allergia tesztet,mert csak 2 éves,3 éves kor alatt állítólag nem ad hiteles eredményt.

Ahogy jött,úgy ment a köhögés.

Penész nincs a szobában??? Milyen típusú házban/lakásban éltek?

5. szöszi71 (válaszként erre: 3. - Bring12)
2013. okt. 29. 14:10
A fiam mindenre allergiás valamilyen szinten. Másfél hónapja szedi a homoktövis lekvásrt napi 2x1 mokkáskanállal és már az allergia gyógyszerét az első hetekben elhagyta. Azóta sincs semmi allergiás tünete. Ajánlom Nektek! :)
4. szöszi71 (válaszként erre: 1. - Bring12)
2013. okt. 29. 14:08

Szia!


Köhögésre nagyon jó a lándzsás útifű szirup. Nekem nagyon bevált és a fiamnak is. :D

2013. okt. 29. 14:07
Sziasztok! Lányom 4.5 éves éjszakánként nagyon köhög szárazon. Már legalább egy hónapja. Orvos többször hallgatta nem taknyos nem piros a torka. Elküldött fül-orrgégészhez minket nem-e nagyobb. Az orrmandulája. Azt mondták nem nagyobb. Allergia tesztet cdináltak neki kijött a kutya macska penész gomba allergia. Kaptunk nasonex orrsprayt meg aerius szirupot lassan egy hete de semmi javulás. Azt mondta 3 hétig fújjam neki az orrsprayt és adjam a szirupot. Létezik, hogy még nem hatott? Soknak tűnik a 3 hét nekem. Kutyánk macskánk nincs csak anyósoméknál de nem a házban.
2013. okt. 29. 14:04
Beirod a jobb oldali keresobe, hogy kohoges; vagy kettucat forumot dob ki.
2013. okt. 29. 14:02
Segítsetek légyszi köhögéssel kapcsolatban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook