Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet ez a füldobogás? fórum

Mitől lehet ez a füldobogás? (tudásbázis kérdés)


2018. ápr. 17. 20:06
Nekem is volt füldobogásom, nátha után. Vagy egy hónap múlva mentem a fül-orr-gégére, középfülgyulladás, orrsray-t kellett használnom, 2 hét múlva vissza kellett mennem, pár nappal előtte elmúlt, de azért visszamentem. Megnézte a fülemet, már nem volt benne víz. Ha nem múlt volna el, akkor esélyes, hogy fel kellett volna szúrni.
7. 5fd53d3fca (válaszként erre: 6. - Vee86)
2013. nov. 11. 13:15
Sokra, nagyon és a fül orr gégészeten is voltak olyan orvosok, akik ránézésre azt mondták, semmi bajom nem lehet, mert fiatal vagyok. :) Egyébként végül, amikor már nem tudtam elviselni az állapotomat, elmentem teljesen kétségbeesve a körzeti doktornőhöz, aki nagyon rendes és mondtam neki, így ez nem megy, csak vizsgálatok, semmi többet nem mutatnak ki, gyógyszert meg nem kapok, segítsen rajtam. Írt fel két gyógyszert, ami enyhítette, majd elkezdtem nagyon sokat sportolni, és most már így gyógyszerekkel tünetmentes vagyok.
6. vee86 (válaszként erre: 5. - 5fd53d3fca)
2013. nov. 11. 12:35
Sok vizsgálatra kellett elmenned vagy csak a fül-orr-gégészetre?
2013. nov. 11. 12:34
Nekem a belső fülemmel volt baj, szédülés ezerrel, majd fülzúgás. Egy jó fül - orr gégész segíthet, nekem hallásvizsgálat alapján állapították meg, hogy nem hallom a mély hangokat, csak nagyon gyengén.
2013. nov. 11. 12:31
De nekem ez minden napos! Nem folyamatosan, hanem olykor-olykor bizonyos hangokra.
2013. nov. 11. 12:26
Nekem is szokott dobogni, igazából nem tudom miért. Állítólag az alancsonyvérnyomás okozhatja. (Nekem is az van általában). Néha előjön, aztán magától meg is szűnik. Szerencsére mostanában nem volt.
2013. nov. 11. 12:23
Hol az egyik fülemben, hol a másikban ilyen ütemesen dobog a fülem, hangok hatásár! Vérnyomásom nem magas! Voltam vérvételen is, minden negatív! Sokszor olyan idegesítő! Háziorvos a laborral le is rendezett... Néha szédülök is!
2013. nov. 11. 12:21
Mitől lehet ez a füldobogás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook