Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől lehet erős alhasi fájdalmam? fórum

Mitől lehet erős alhasi fájdalmam? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 31. 18:34
simán lehet bármilyen megbetegedés, nem muszáj ahhoz uszodába menni, vagy félreqrni, szóval tényleg jó lenne, ha a dokidat interjúvolnád a témában
2012. jan. 31. 11:47
Hát igen..sürgős doki,mert ugye bármi is lehet!!
2012. jan. 31. 06:40

nőgyógyász ... szerinteem az többet mondhat erről mint egy forász vagy kozmetikus, vagy bármi más...

:D

2012. jan. 30. 22:17
Nem tudok válaszolni a kérdésedre, a helyedben mielőbb orvoshoz mennék vizsgálatra.
2012. jan. 30. 22:06

12.napon nem volt rendes méretű tüszőm se csak egy ami 11mm .14. nap óta duphastont szedek, mert anélkül ne jön meg.15.nap óta lhasi fájdalmam van, nem egyszer egyszer hanem állandóan, ha lehajolok rendesen fáj,érzem mind a 2 peteészkem, van, hogy délelőtt nem és délutánara fájdul meg, és van, hogy reggel fáj de estére elmúlik. Ha megnyomom a hasa fáj, ha sokáig nyomogatom elmulik.Folyásom is magyon sok lett, sűrű fehér krémszerű, szagtalan.


Most ez a duphastontól van, vagy valami mástól???12. napon voltam dokinál és nem mondta, hogy bajom lenne, mivel babaát akarunk vigyázok magamra szóval nem értem, fertőzés tuti nem lehet.


pcos-vagyok, többször kaptam már duphastont mert amugy nem jön meg. Sose volt még ilyen bajom.

2012. jan. 30. 22:06
Mitől lehet erős alhasi fájdalmam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook