Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet égető, viszkető érzés a bal szemem körül? fórum

Mitől lehet égető, viszkető érzés a bal szemem körül? (tudásbázis kérdés)


2016. júl. 10. 15:03
kamilla tényleg elég hatásos.
11. artiny
2016. júl. 9. 00:13

végul egy othon talalt krem rendbe rakta szinte midjart, az nap - mar nem viszketett,egetett


egy zseles allagu krem gél volt amit hasznaltam horzsolasokra,kisebb egesre ajanlott... tolgyfa kéregbol keszult gél :)

10. pozitívribizli (válaszként erre: 1. - Artiny)
2016. máj. 13. 23:52
Mi lett végül, hogy vagy? Jól látom, hogy a képen azért le van kenve a szemed körüli "csücsök" valami vazelines cuccal és attól fénylik? Abból gondoltam, hogy ki lehetett az száradva eredetileg.
2016. máj. 7. 16:46
Kamillát javasolok én is, és ne piszkáld, ne dörzsölgesd.
8. kisj
2016. máj. 7. 16:39

Egyszerű és mezei kamillás borogatást javasolnék.

Ha nem múlik, akkor persze nem árt egy szemész a hét elején.

Valaki itt ügyeletet írt. Ugyan minek?

2016. máj. 7. 15:39

Akár allergiától is!

Fél évbe is beletelt mire rájöttem! Addig hiába kenegettem mindenfélével...

6. syria (válaszként erre: 1. - Artiny)
2016. máj. 7. 14:49
Nem kellene minden szart a képedre kenni. Amúgy: tényleg férfi vagy? :)
2016. máj. 7. 14:47

Én nem látom, hogy mi a gond a szemeddel...

Nekem sokszor van árpám, és allergiás vagyok sok dologra. Nekem segít egy hajmosás általában és a kamillás borogatás.

2016. máj. 7. 12:54
Én is a Sudocrémet javasolnám....vagy ügyelet.
3. pozitívribizli (válaszként erre: 1. - Artiny)
2016. máj. 7. 12:47

Ha ez Neked is Neurodermitis, nekem sok évvel ezelöött volt ilyen, semmi, de semmi nem volt jó rá, csak 2 napig enyhe kortizon, majd 10 nap protopic (ebbööl lecsaltam) :(... pedig nagyon ellenzem az ilyet, de már nagyon szenvedtem tööle. Azóta egyszer sem jött elöö, de közben másik klímára költöztem és itt semmi böörproblémám nincs (csak más).


Persze nem akarlak diagnosztizálni. De a sérült arcböört jobb kezelni, mielöött felülfertöözöödik...

2016. máj. 7. 12:10
Sudocrem a megoldás
2016. máj. 7. 11:50

Mitol lehet - egeto, viszketo erzes a bal szemem korul /kep lent/?


Szoktam estere hasznalni neha Aknexoridot 5%, glyco-A 12% - foleg telen,de parszor hasznaltam aknexoridot ugy is hogy arckrembe kevertem egy picit estere ...lehet ahogy aludtam a parnamrol a szememhez ert? es attol eg most


ha most rakok rá neutrogen norweg(sotetkek) arckremet,hidratalot - le kell mosnom mert annyira elkezd csípni. Probaltam az orfilmes balzsamot ,de az nem csíp de nem is csinalt vele sokmindent.

Anyum Canesten krémet akart ratenni,..de nem engedtem. mit csinaljak hetfoig :S vele míg orvoshoz el nem jutok

megj.:kep

[link]


talaltam othon ilyen

Tölgyfa kérge GEL

[link]


azt irja h kisebb egesi serulesekre is jo

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook