Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől lehet az hogy egy 20 éves nőnek soha nincs orgazmusa? fórum

Mitől lehet az hogy egy 20 éves nőnek soha nincs orgazmusa? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. okt. 26. 10:30
nem izgat rendesen fel..ezt úgy értem , hogy pl orálisan akar kielégíteni de teljesen máshol jár az eszem... de amikor bennem van akkor azt élvezem ,de amikor már nagyon jó akkor vagy neki van orgazmusa vagy épp elfárad abban a pózban :/ és mindig azt mondja h telhetetlen vagyok .. hm
20. casela
2012. okt. 26. 10:29
Ha máson gondolkozol, és nem is izgat fel sokszor, akkor tényleg nem jó a partner,sztem fogalma sincs,h mi kell neked, és lehet h nem is olyan ügyes,és nem veled van a baj, vagy csak annyiban,h nem mondod meg neki,h h csinálja,h neked jó legyen.
2012. okt. 26. 10:29
Az orgazmusodért dolgoznia kell a párodnak, nem is kicsit. Mindent megtesz azért, hogy neked jó legyen? :)
18. 800b726b6d (válaszként erre: 12. - Tünszi)
2012. okt. 26. 10:29

Na hát itt a probléma! :))


Csak ezért ne válts partnert, inkább csiszolódjatok össze, beszéljetek többet, kinek mi lenne a jó!

2012. okt. 26. 10:28
vibrátorom is van, de csak a csiklóm élvezi.. mert nekem túl mű :S
16. Trinitas (válaszként erre: 12. - Tünszi)
2012. okt. 26. 10:27
Úgy kezdted, hogy élvezed a szexet ettől függetlenül.. most meg azt írod még csak nem is izgat a dolog...
2012. okt. 26. 10:27
de mivel még soha nem volt orgazmusom.. így még csak a színészkedés sem megy :DDD úristen mennyire gáz
14. Babeck
2012. okt. 26. 10:27
Egyetértek az előttem szólókkal: próbáld egyedül. Esetleg - ha van olyan szinten a kapcsolatotok - segédeszközöket is bevethettek (hogy ne legyen kiközösítve a párod).
13. zzmm
2012. okt. 26. 10:26

17 évesen (mikor ezzel a fiúval összejöttél), lehet fiatal voltál még a szexhez.

Azóta eltűnt az újdonság varázsa is.

Nekem 23 évesen volt először orgazmusom, nagy szakítás és teljesen új partnerrel.

Nem a méret számít, hidd el..

Azóta már mással vagyok, rájöttem, hogy nem velem volt a baj, hacsak az nem, hogy fiatal voltam hozzá, nem is a korom miatt, hanem a szexuális érettségem nem tartott azon a szinten.


Szóval fel a fejjel, van remény :)


Egyébként ha magadat kényezteted van orgazmusod? Egy vibrátort is beszerezhetsz, akár közös új élményekre is tehettek szert ezáltal..

2012. okt. 26. 10:26
persze tud róla.. de valahogy nem is izgat fel rendesen.. rengetegszer van olyan hogy szex közben pl arra gondolok , hogy milyen ruhát vegyek fel holnap.. tudom ez nagyon durván hangzik.. de csak egy példa volt :S de azt meg nem tudom megtenni , hogy partnert váltok már csak azért sem , mert nagyon megbántanám :/
11. Trinitas (válaszként erre: 6. - Adb20ce52a)
2012. okt. 26. 10:25
Egyet értek, egy nőnek ezt meg kell tanulni..
10. 800b726b6d (válaszként erre: 5. - Tünszi)
2012. okt. 26. 10:24

Vagy úgy tettek :DD

És ez őt bántja? tesz ez ellen valamit, hogy neked jobb legyen?

De kicsit ellentmondásos amit írsz, azt írod élvezed,...adj magadnak időt és idővel biztosan orgazmusod is lesz.

9. adb20ce52a (válaszként erre: 5. - Tünszi)
2012. okt. 26. 10:24
ezt azért nem muszáj elhinni, mert mi nők azért néha hajlamosak vagyunk színészkedni, hogy ne bántsuk meg a partnerünket...
2012. okt. 26. 10:24
sehogy nem volt még !! és ezt már nem bírom. egyszerűen úgy érzem hogy semmi nőiesség nincs bennem emiatt ...
7. Trinitas (válaszként erre: 4. - Tünszi)
2012. okt. 26. 10:23
Mondtad neki? Valaha is beleszóltál az együttlétekbe, mi-hogyan legyen? Mert sokszor itt van a baj, hogy neki fogalma nincs róla te meg titkolod és ezért nem működik a dolog..
6. adb20ce52a (válaszként erre: 4. - Tünszi)
2012. okt. 26. 10:23

Szerintem az a baj, hogy fogalmad sincs hogy mi a jó neked...


Mert ugye azt úgy tapasztalja ki, hogy magának (ha másnak nem sikerül) és miután azt írod, hogy még sosem volt (amúgy én is így voltam és 4 év után emiatt ment tönkre a kapcsolatom) az azt jelenti, hogy magadnak még nem is próbáltad megadni az orgazmust. Kezd el! És ha már neked sikerül, tanítsd meg a párod, hogy csinálja...

2012. okt. 26. 10:21
rossz a partner? nem tudom ,mert ő akikkel lefeküdt eddig minden csajnak volt orgazmusa.. állítása szerint !
2012. okt. 26. 10:20
20 éves vagyok 3 fiúval voltam eddig életemben .. a jelenlegi párommal 3 éve vagyunk együtt.. élvezek vele minden pillanatot , de még sincs orgazmusom... gondoltam arra, hogy kipróbálom egy nagyobb "szerszámú" fiúval, de valahogy nem vagyok erre képes... így viszont megőrülök :/ ha valakinek volt már ehhez hasonló tapasztalata.. légyszi segítsen ! :)
2012. okt. 26. 10:20

Soha nem volt még orgazmusod?

Önkezüleg sem?

2012. okt. 26. 10:20
Rossz a partner!
2012. okt. 26. 10:18
Mitől lehet az hogy egy 20 éves nőnek soha nincs orgazmusa? azt hozzá teszem, hogy élvezem a szexet ! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook