Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mitől lehet az, hogy a laptop egyik napról a másikra lelassult, és alig jön be valami? fórum

Mitől lehet az, hogy a laptop egyik napról a másikra lelassult, és alig jön be valami? (tudásbázis kérdés)

18. lolita_88 (válaszként erre: 16. - Zselka)
2012. aug. 15. 14:01
Akkor magyarán csak az almás hiperszuper gépek a jó gépek???Leszel szíves abba belegondolni, hogy nem mindenkinek telik 200ezres minigépre...viszont a víusírtót ingyenesen letöltheti.És szerintem nem ér azért annyit az almás,mert nem kap "soha" víust...
17. Zselka (válaszként erre: 16. - Zselka)
2012. jan. 28. 21:26
És bocsánat, még csak annyi, hogy az, hogy almás, az nem csak a gép márkájára utal, ugyanis az almás gépeken nem win van, nem oprendszer, hanem mac, tehát totál máshogy működik. Ez nem csak a márkára utal.
16. Zselka (válaszként erre: 15. - Zselka)
2012. jan. 28. 21:23
Egyébiránt pedig megkérdezel valakit, aki kicsit is ért a gépekhez és ugyanezt fogja elmondani neked. Az egyik pc, a másik nem, ebből kifolyólag tök máshogy működnek. Az egyik selejt, a másik nem.
15. Zselka (válaszként erre: 11. - Dolores007)
2012. jan. 28. 21:21
Pedig igaza van. Az almás gépek nem kapnak vírust, mert azok a gépek csak a konkrétan rájuk írt vírusokat tudják fogadni, minden más ellen teljes mértékben immunisak. Almás gépet csak úgy tudsz megfertőzni, ha konkrétan az adott gépre írsz egy vírust, mert teljesen más kódrendeszeren alapszik, mint a Win-es gépek, ezért van így. És ha neki nem, akkor nekem elhiheted. Amióta gépem van, azóta almásat használok és soha nem volt vírus rajta.
2012. jan. 27. 21:02
Most életre kelt a gépem!! ccleaner telepitve, és azóta most ugy néz ki jó!!!! Köszönöm a tanácsokat!!
13. Arianne113 (válaszként erre: 10. - Aville)
2012. jan. 27. 15:38

igen az én gépemet is újra kell már, csak még le kell menteni a dolgokat és az időt vesz igénybe.


Mellesleg a laptopok sokkal érzékenyebbek mint az asztali gépek, ez tapasztalat. Nem győzöm karbantartani a gépemet, mert féltem, de szerencséjére most jól viselkedik :P

2012. jan. 27. 15:37
Az én laptopom is nagyon belassult. De én tudom, hogy tele van már minden vacakkal, lehet, hogy vannak gonosz dolgok is rajta, plusz a prociventi is xaraxik, szét kéne szedni, meg újra kéne rakni a W7-et, de vhogy nem visz rá a lélek...
11. Dolores007 (válaszként erre: 7. - Annusi.)
2012. jan. 27. 15:35
Nem a gép márkájától függ, hogy kap-e vírust! xDD
10. Aville
2012. jan. 27. 15:31

Ha a lenti dolgok nem segítenek (jó ötletek, én is használom őket), akkor javasolt egy újratelepítés.

Attól, h a PC működik, még a laptopod lehet vírusos. A kettő nem függ össze.

Nem telepítettél rá mostanában valamilyen programot, ami nagy helyet foglalhat el, és azért is belassulhat.

2012. jan. 27. 14:49
Ja a ccleaner is megvan, az sem árt infós barátom szerint ha mindkettőt lefuttatod egymás után, én is szoktam és beválik mindíg.
2012. jan. 27. 14:48

nem terhelted túl a memóriáját..? nekem ha lassú a laptopom tutira televan felesleges szeméttel ez esetben egy nagyon jó programot ajánlok neked, nekem mindíg rendbe teszi a gépet, a páromét is.

Advanced System Care a neve.

Töredezettségmentesít, és mindent kitakarít ami nem kell.

Emellett meg egy egész rendszerre kiterjedő vírusvizsgálatot ajánlanék még. Sok sikert!

2012. jan. 27. 14:38
valószínűleg vírus...vegyél "almás" laptopot. az nem kapja be.:)
6. titati (válaszként erre: 5. - Db82bed8d4)
2012. jan. 27. 14:30
Nekünk a normál gép lassult le...bekapcsolás után kb 20 percig semmit nem lehet vele csinálni...aztán életre kel.
2012. jan. 27. 14:29
Nekem is furán viselkedik a gépem :( az elindulás is jó pár percbe telik, eddig meg pillanat alatt be kapcsolt, nem tudom mi lett vele, egyik napról a másikra :(
2012. jan. 27. 14:26
A nettel nem lehet probléma, mert csak a laptop lassult le!
2012. jan. 27. 14:24
Az is lehet, hogy már tele van minden szeméttel. Töltsd le a CCleaner progit, hátha segít.
2. Szuszi79 (válaszként erre: 1. - Pocak25)
2012. jan. 27. 14:21
Vírus?
2012. jan. 27. 14:20
Mitől lehet az, hogy a laptop egyik napról a másikra lelassult, és alig jön be valami. A másik gép megy rendesen l

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook