Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől lehet a több napos késés? fórum

Mitől lehet a több napos késés? (tudásbázis kérdés)


2017. jan. 23. 21:16

nem :( en mar kezdek megbolondulni...


gazdagitom a patikat a teszt meg csak negativ, egy hete nem jött meg...


nem terveztunk gyereket, de igyis borzaszto ez a tudatlansag... azert jo volna tudni mi van, a parom szerint 100% h terhes vagyok :P szoval ö is ram beszelte es meg nem is jön meg.. szoval van esely ra es olvastam, hogy sokaknak negativ volt a teszt es megis terhesek voltak...

12. Csurmi
2017. jan. 23. 16:09
Na, Megjött?
2017. jan. 20. 21:48
*valami hirt
2017. jan. 20. 21:47

sziasztok


en is ebben a cipöben jarok, es raadasul a baratom bebeszelte maganak, hogy en terhes vagyok


szoval nem jött meg par napja de a tesztek negativak.


es a baratom is ratesz egy lapatra, hogy idegeskedjek, es olvastam, hogy sokaknak kb 10 nap menszesz kimaradas utan kaptak pozitiv eredmenyt elötte meg negativ volt.


Ugyhogy nagyon ideges vagyok alig varom megjöjjön vagy tudjak mar v

2017. jan. 20. 19:38

Én már a 3. tesztet akartam megcsinálni mikor észrevettem, hogy rózsaszín a wc papír.

Ráadásul az előző teszten mintha lett volna egy 2. halvány csík. Ez lehet "szellem csík" is, de az is lehet, hogy egy sikertelen beágyazódás.

2017. jan. 20. 19:34
Vasárnap reggel tesztelek megint ha addig nem jön meg. akkor lesz 1 hete hogy késik.. aztán mehetek orvoshoz ha negatív a teszt és nem jön meg..
7. NomNom (válaszként erre: 5. - Tecu21)
2017. jan. 20. 19:31
Haha ez tetszett. :)
6. NomNom (válaszként erre: 1. - Tecu21)
2017. jan. 20. 19:31

Nekem is ugyan az volt mint Csurminak. Több teszt és 5-6 nap késés után megjött. Nem tudom mi lehetett velem mert általában napra pontos, vagy kicsit hamarabb jön.

Ez van, néha becsúszik valami (stressz, betegség stb.) és akkor ez van.

5. Tecu21 (válaszként erre: 4. - Csurmi)
2017. jan. 20. 19:03
Konkrétan nem próbálkozunk de nem védekezünk csak kelenföldi kiszállással. :)
2017. jan. 20. 18:56
amúgy lehet baba? próbálkoztok? esetleg ha nem jön meg további napokon sem, akkor tesztelj még.
3. Tecu21 (válaszként erre: 2. - Csurmi)
2017. jan. 20. 18:54
De nem izgulok.. van amikor teljesen elfelejtem mert dolgozok rohangálok egésznap.. és este jut eszembe hogy még mindig nem jött meg.. :)
2017. jan. 20. 18:53

Igen nálam volt ilyen. Késett öt napot. És elég nehezen is jött meg. Vártam volna a babát, valószínűleg nagyon izgultam :) mert csak arra tudtam gondolni. Persze nem volt baba. Szerintem csak az izgalom miatt késhetett.


Illetve most ismét késett 5 napot. Az viszont azért lehetett, mert beteg voltam előző peteérésemkor, és így kitolódott a peteérés, vele együtt a mensi is.

2017. jan. 20. 18:51

Mitől lehet ez?

Sziasztok. 5 napja késik már... csináltam egy tesztet 2 nap késés után x-epileset. Negatív lett.. Ma is csináltam negatív lett ez is. Bár a teszt csík is alig akart ki jönni de a lényeg,hogy negatív.Mind a 2 délutáni vizeletből volt. semmi jele annak,hogy meg akarna jönni... de a terheségnek se. annyi max hogy nagyon picit érzékeny a mellem.. és napok óta beleszúrkál az alhasamba. de ennyi.járt már így valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook