Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől lehet a babám székletében vér? fórum

Mitől lehet a babám székletében vér? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 13. 11:44
voltunk a dokinál azt mondta ez ilyen korban lehtséges ,mert 8 honapra szuletett ,de szarancsére már elmulott ,most a tej folyik a száján ,ugyhogy mindig van valami ,remélem ha nagyobb lesz kinovi ezeket
2012. nov. 27. 08:42
Szia! Nálunk tej és tojás allergiától volt vér a székletébe! ! hónaposan kezdődött! Szoptattam és tápszert is kapott! A gasztrón javasolták ,hogy hidrolizált tápszert egyen és én is tojás, tejmentes diétát tartsak! Nálunk nem szünt meg a probléma 1-2 hét alatt,hónapokba tellett! Azt mondták,hogy egy betegség,nátha is előhozhatja a problémát! Most 1 éves múlt a kisfiam,pár hónapja nem jelentkezett a véres széklet! viszont a szoptatást is abbahagytam! Járjatok utána a dolognak! Kitartást ehhez,mert sajna nem egyszerű!
2012. nov. 24. 19:12
tegnaptol nem eszek tejterméket kiváncsi leszek hogy segit e ,már reggeltol nem volta székletjébe remélembeválik, két hét mulva megyunk a gasztroenterologushoz remélem jol irtam le .
26. syria (válaszként erre: 18. - Tejespite)
2012. nov. 24. 12:58
Szerencsére egyik gyerekem sem kapott tápszert, kitartott a tejem. Igaz, tettem is érte: fejtem, mint az őrült.
25. Babeck (válaszként erre: 21. - Antal jutka)
2012. nov. 24. 09:53
Mi lenne, ha elvinnéd egy másik orvoshoz?
24. cicakaktusz (válaszként erre: 23. - Timi_hurja)
2012. nov. 23. 21:09
A lányom két hónapos volt, reggel még anyatej, este már tápszer, mert órák alatt elapadt a tejem. Kb két hónapig egy fajta tápszert kapott, aztán váltottam egy másikra, és akkor lett vére-nyálkás a kaki. Visszatértem az előző tápszerre, és megszűnt a baj.
2012. nov. 23. 20:40
Nekem akkor volt a kisfiam székletében vér, amikor a bimbóm sebes lett és alvadt vér jelent meg a székletében, de gondolom, itt nem erről van szó. Azért írtam csak le, mert lehet, hogy mégis csak ennyi a probléma, bár azt az anyuka észrevenné.
22. antal jutka (válaszként erre: 19. - Edek)
2012. nov. 23. 20:15
hát remélem nálunk is megtalálják a bajt mert nagyon idegesit hogy milehet az oka
21. antal jutka (válaszként erre: 20. - Babeck)
2012. nov. 23. 20:14
a tápszer váltást én is mondtam a dokinak, de azt mondta az nem megoldás lehet hogy rosszabb lenne, tápszert meg anyatejet is kap
20. Babeck
2012. nov. 23. 19:28

Sima tápit kap a Kisfiad, vagy HA-t? Ha előbbit, akkor lehet váltani kéne.

A mellbimbód nincs kisebesedve, ugye? Onnan nem kerülhetett vér a hasijába?

19. edek
2012. nov. 23. 18:46
Nekünk is volt...három hónapos volt a kisfiam.Négy hónapon keresztül vizsgálták..(tejcukorra,rektális vizsg.izotópos vizsg.stb.)semmit sem sikerült kideríteni.Aztán az egyik doki "direktbélreható" antibiotikumot írt fel..attól meggyógyult..
18. Tejespite (válaszként erre: 17. - Syria)
2012. nov. 23. 18:41
Én régi anyuka vagyok, és nálunk is volt ilyen probléma. Sajnos nem volt elég tej, tápszeres volt. Egy ideig nem volt gond, majd hasmenése lett, és egyik alkalommal véres lett neki. A 'bizonyítékkal' a kezemben mentem a legközelebbi cég portájára telefonálni a doktornőnek, mert a közelben nem volt akkoriban telefon. Abba kellett hagynom a tápszert, és áttértünk a tejre, szerencsére akkor már lehetett, nem volt annyira pici és megszűnt a gond.
17. syria
2012. nov. 23. 18:34

Atyavilág! Mikkel kell a mai anyukáknak megküzdeni!

Hála a jó égnek: nem tudok a témához hozzászólni. A két fiam meg sem közelítette azokat a kórságokat, amikkel itt a honlapon is találkozni lehet.


Mi lesz velünk emberke?

16. antal jutka (válaszként erre: 12. - Belladonna3)
2012. nov. 23. 18:15
szoptatom is meg tápszert is kap ezért nem tudom melyiktol van ,
2012. nov. 23. 18:10
koszonom szépen hogy ilyen gyorsan válaszoltatok
14. belladonna3 (válaszként erre: 8. - Antal jutka)
2012. nov. 23. 18:09

Értem.Akkor az vmi más.

Mielőbbi gyógyulást a babádnak!

13. cicakaktusz (válaszként erre: 1. - Antal jutka)
2012. nov. 23. 18:08

Ha nem akarsz rögtön orvoshoz szaladni, akkor mutasd meg a kakit a védőnődnek. Telefonálj neki, vagy vidd el a babád, csak tedd el az utolsó kakis pelust.

Én így tettem, és kiderült, hogy nem a kakiban volt a vér, hanem rajta, mert tápszert váltottam, amitől véres-nyálkás lett a kaki. Miután a megszokott tápszert kapta, már másnapra elmúlt.

Ennek ellenére én az orvost javasolnám, lehetőleg minél hamarabb, de oda is vidd el a 'bizonyítékot'.

12. belladonna3 (válaszként erre: 5. - Antal jutka)
2012. nov. 23. 18:07

Annyira kemény?? :-O

Szoptatod vagy tápszert adsz neki?

Attól még lehet a székletében vér,mert nem onnan származik,de mindenféleképpen orvos kell hogy lássa!Mondom,ha kislány akkor a te hormonjaidtól is lehet.

11. fdóri
2012. nov. 23. 18:06
Lisztérzékenység? Hasfájós? Az görcsöléssel is járhatna...
10. antal jutka (válaszként erre: 7. - Homern)
2012. nov. 23. 18:03
hát lehet mert tejet meg joghurtot is eszek ,megprobálom koszi szépen
9. homern (válaszként erre: 7. - Homern)
2012. nov. 23. 18:02
jaj,elnézést a hibák miatt,fél kézzel vagyok a gyrek meg az ölemben ugrál :)
8. antal jutka (válaszként erre: 4. - Belladonna3)
2012. nov. 23. 18:01
kisfiu
7. homern (válaszként erre: 5. - Antal jutka)
2012. nov. 23. 18:01
ez nem tú jó magyarázat a folyamatos véres székletre.hagyd el a tejtermékeket, 1 hét alatt el kell múlnia a véres székletnek ha ez a brobléma
2012. nov. 23. 18:00
Mindenképpen egyből orvoshoz kell vinni, ez nem játék!
5. antal jutka (válaszként erre: 2. - Babeck)
2012. nov. 23. 18:00
két honapos mikor kivizsgálták a székletet azt mondta jo a bélflorája ,nem lehet nagy baja ,biztos kemény volt a széklete és megsértette a végbelet, de azota is van
4. belladonna3 (válaszként erre: 1. - Antal jutka)
2012. nov. 23. 17:57

kislány?

Mert ha igen,nem is biztos hogy a székletébe,hanem a hormonok okozzák.

Ha nem ez van akkor gyorsan orvoshoz!

2012. nov. 23. 17:56
nekünk tejallergia miatt volt ( nem ő kapott tejet vagy tápszert,csak én ettem tejeset így bekerült az anyatejbe)
2012. nov. 23. 17:56
Mekkora baba? Tejérzékenység lehet pl. Gyerekdoki mit mondott?
2012. nov. 23. 17:54
Mitol lehet a babám székletébe vér van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook