Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől lehet .... fórum

Mitől lehet .... (beszélgetős fórum)


5. ancika26 (válaszként erre: 2. - Katie_rose)
2013. ápr. 25. 10:27
Szeptembertől már nem szedem a gyógyszert.Összesen 17kg-t dobtam le.De eddig rendszeresen megjött.Igaz 32-33napra.
4. ancika26 (válaszként erre: 3. - EsztyMorgan)
2013. ápr. 25. 10:25
Igen.Reggeli pisibő.Úgy örültem amikor 18-án nem jött meg és 19-én sem.20-án délelőtt görcsöltem,menszis fájás volt és meg is jött de csak kevés vérzés volt!Aztán meg csak barnázok!
3. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Ancika26)
2013. ápr. 25. 10:22

Reggeli pisiből?

Amúgy én a helyedben pár nap múlva megismételném a tesztet. Nem mindenkinek mutatja ki a nem várt után..

2. katie_rose (válaszként erre: 1. - Ancika26)
2013. ápr. 25. 10:21

Baba is lehet,de a gyógyszer is lehet a ludas. Vagy ha pl. fogytál, vagy stresszes vagy, vagy csak nagyon szeretnéd azt a babát. :)

Pár nap múlva tesztelj újra mindenképpen!

2013. ápr. 25. 10:18
Párommal szeretnénk már nagyon babát.Tavaly voltam is nődokihoz.Felírta a Clostybegitet,mert nem volt peteérésem,és nem volt menszeszem sem.Aztán mentem Endokrinologushoz.Ő felírta nekem a Merckformint.Hozzáteszem hogy súly problémám volt.A Merckformint szedtem és helyre jött a menszeszem is.Sajna a baba nem sikerült még.Április 18-án kellett volna megjönni a vérzésnek,de 20 reggel jött meg de kevés vér.Délután már barna folyás volt és ma is de csak a törlésnél.2hete hányingerem is volt és a mellbimbóm is érzékeny volt.Szerintetek lehetek babás?Ma csináltam egy tesztet de sajnos negatív volt.Előre is köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook